• Reklama

[S] Xiaomi Pocophone kupiony w Polsce + akcesoria z Chin

tematy usunięte

[S] Xiaomi Pocophone kupiony w Polsce + akcesoria z Chin

Postprzez TLasky » 29 paź 2018, o 19:43

Typ transakcji: Sprzedaż
Przedmiot: Xiaomi Pocophone F1 (czarny/szary) + mocny komplet akcesoriów
Stan: Używany (tak jakby....)
Cena: 1250 zł
Preferowana forma płatności: Gotówka, przelew, pobranie (po zaliczce 50 zł)
Preferowana forma wysyłki: Odbiór osobisty, kurier
Allegro: Tak + prowizja
Kontakt: PM
Zdjęcia: Dodam jutro
Opis:

No więc tego... jak niektórzy pamiętają szukałem długo wymarzonego fona i padło na Poco. Kupiłem około połowy września z Proline, objęty 2-letnią gwarancją na terenie Polski. Miał to być telefon do grania, ale niestety jest jakiś glitch graficzny (jeśli ktoś gra w Forged to Fight to nie jest oferta dla niego :-P), którego nie udało mi się rozwiązać ani z developerem odpowiedzialnym za grę, ani z Xiaomi. Polega on na tym, że zamiast cienia postaci jest zielonkawa poświata, która niesamowicie rozprasza w czasie grania (mogę zrobić screen jak ktoś chce zobaczyć OCB) i występuje tylko w FtF. Może wydać się to śmieszne, ale na poziomie na którym gra(łe)m (5 sojusz na świecie będąc graczem F2P) jest to niestety nie do przejścia :evil:. Telefon został rozpakowany, skonfigurowany i nie doczekał się wskoczenia na pozycję telefonu "użytkowego", w związku z tym przeleżał ponad miesiąc w biurze, w nadziei na to, że problem uda się rozwiązać, a w międzyczasie podjąłem męską decyzję o zaprzestaniu grania w ogóle (dzieciaki potrzebują mnie bardziej niż Cybertron). Jest też drugi powód sprzedaży- ilekroć patrzę na niego (a leży na półce koło mojego biurka), albo biorę go do ręki chce mi się rzygać na widok notcha- nie jestem w stanie zaakceptować tego "krzyku mody" w telefonach, bo "po prostu no k**wa no nie!"- mdli mnie na jego widok i żadne racjonalne argumenty nie są w stanie mnie przekonać, że to jest dobre.

Podsumowując- telefon prawie w ogóle nie używany, nie noszony, bez jakichkolwiek śladów użytkowania, naładowany kilka razy. Pełny komplet z ładowarką PL + dodaję zestaw akcesoriów, zgodny z moją filozofią- jeden porządny + jeden słabszy set tj. Nillkin case + porządne szkło oraz silikonowy case (imitujący skórę, zadziwiająco porządny jak na swoją cenę) + słabsze szkło.

Pierwszeństwo dla osób chcących się spotkać na terenie Krakowa (mogę też gdzieś podjechać), porozmawiać o sprzęcie i sobie go dokładnie obejrzeć. Wysyłka za pobraniem po wpłacie zaliczki 50 zł, chyba że ktoś ze znanych mi i zaufanych forumowiczów.

T.

Edyta: Telefon był też wykorzystany do zrobienia testów syntetycznych Antutu i 3D Mark, jeśli ktoś chce zobaczyć wyniki to znalazłem właśnie screeny w galerii :-D. Generalnie przebija Galaxy S9+.
"Coś się kończy, coś się zaczyna..."

Martwić się o to ile pali sportowe auto, to jak myśleć czy prostytutka którą grzmocisz Cię kocha :-D
TLasky
VIP

Pochwały: 89
Telefon:: Bez notcha k**wa!
ROM: Nimompojęcia

Reklama

Re: [S] Xiaomi Pocophone kupiony w Polsce + akcesoria z Chin

Postprzez Rura » 30 paź 2018, o 06:37

Rura

Pochwały: 5
Telefon:: Xiaomi
ROM: Global

Postprzez TLasky » 30 paź 2018, o 09:31

Rura napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Link nie działa ;-).

T.

Martwić się o to ile pali sportowe auto, to jak myśleć czy prostytutka którą grzmocisz Cię kocha :-D
TLasky
VIP

Postprzez Rura » 30 paź 2018, o 11:58

A teraz?
https://tiny.pl/gzz85
Coś musiałem pokopać przy kopiowaniu.
Rura

Pochwały: 5
Telefon:: Xiaomi
ROM: Global

Postprzez TLasky » 30 paź 2018, o 13:07

Dokładnie wygląda to tak jak na poniższym screenie:

https://imgur.com/a/9y9f7PV

to się cały czas rusza, błyska i ogólnie cholernie dekoncentruje... możliwe, że Miui 10 to poprawi, ale po pierwsze już nie gram (chyba że z dziećmi w piłkę), a po drugie mam już nowy sprzęt, który jest bez notcha 8-). EO offtop.

T.

TLasky
VIP

Postprzez Ironclad » 31 paź 2018, o 09:35

TLasky napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!
Co to masz za nowy sprzęt bez notcha? offtop

Wysłane z mojego ONEPLUS A6003 przy użyciu Tapatalka
Ironclad
AKTYWNY

Pochwały: 16
Telefon:: Nubia, LeEco

Postprzez TLasky » 5 lis 2018, o 14:22

Wystarczająco dobry i ładny :mrgreen:. Żeby mnie z forum nie wywalili, to wysłałem PM ;-). Przy okazji BUMP! I leci na OLX.

T.

TLasky
VIP

Postprzez TLasky » 5 lis 2018, o 23:19

Nieaktualne.

T.

TLasky
VIP

Powrót do KOSZ