• Reklama

Xiaomi Mi A1 z Androidem One. Test

W tym dziale można przeczytać i umieścić recenzje chińskiego telefonu lub tabletu.

Xiaomi Mi A1 z Androidem One. Test

Postprzez marx » 24 lut 2018, o 14:02

Kilka miesięcy temu zadebiutował Xiaomi Mi 5X, a nieco później jego lustrzane odbicie z niemal czystym Androidem na pokładzie.
Obrazek

Xiaomi posiada swoja nakładkę systemową, MIUI cechuję się bardzo dużymi możliwościami personalizacji. Nakładka ma zagorzałych zwolenników jak i grono ludzi którzy jej w ogóle nie akceptują. W mediach i to nie tylko chińskich przelała się fala krytyki, krytykowano firmę za wiele błędów w MIUI z którymi firma nie jest w stanie sobie poradzić. Najczęściej występującym problemem jest nieoczekiwane zabijanie aplikacji, problemu z zarządzaniem pamięcią, zwlekanie z aktualizacją silnika systemu Android, dostało się też oprogramowaniu odpowiedzialnemu za jakość zdjęć.
Firma postanowiła podjąć działania naprawcze, od MIUI 8 system jest odchudzany (MIUI to jedna z najcięższych nakładek) postanowiono też wydać kilka telefonów z czystym androidem ONE, pierwszym jest Xiaomi Mi A1

Xiaomi Mi A1 Recenzja

Autor postu otrzymał pochwałę
marx
Administrator

Pochwały: 244
Telefon:: Dual sim

Reklama

Powrót do Recenzje, testy i opinie użytkowników telefonów z Chin