• Reklama

Xiaomi Mi 6

pomoc w wyborze chińskiego smartfona przy konkretnych wymaganiach i cenie.
Regulamin działu
Zakładając nowy watek upewnij się, czy taki sam temat nie został już poruszony na forum (w tym celu użyj opcji 'szukaj')
Nowo tworzone wątki: w złych działach/na poruszane wcześniej tematy/z pytaniami na które już wielokrotnie udzielono odpowiedz będą ZAMYKANE / USUWANE

Re: Xiaomi Mi 6

Postprzez RussianYeti » 15 lip 2017, o 00:06

Rafal1435 napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Poza aparatem, i ekranem np. pasmo b20, czytnik kart microSD, IP67/IP68, Gorilla Glass 5.

tpawel napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Pewnie chodziło o pseudo obowiązkowe ubezpieczenie rat, które na siłę próbują wciskać.
RussianYeti
AKTYWNY

Pochwały: 17
Telefon:: Xiaomi

Reklama

Postprzez tpawel » 15 lip 2017, o 11:22

Ubezpieczenie nie jest obowiązkowe
tpawel
VIP

Pochwały: 83
Telefon:: redmi/cool1
ROM: miui9/leree3

Postprzez Mineralna » 17 lip 2017, o 16:24

Cena mi odpowiada już zamówiłem wie ktoś co to za strona https://www.al.to/p/374522-smartfon-tel ... black.html bardzo podobna
Mineralna

Telefon:: Xiaomi 4A

Postprzez Flyagaric » 17 lip 2017, o 16:36

Zaraz, zaraz! Kupiłeś go w jakimś podejrzanym sklepie, nie mającym nic wspólnego z oficjalną dystrybucją (ABC Data, lub Sferis) i dałeś za nie go tyle samo, co w oficjalnej, tylko, że bez oficjalnej gwarancji?? X-kom ma egzemplarze z ABC, więc oficjalne i w prawie tej samej cenie. Sferis może mieć nawet taniej, jeszcze nie wiadomo.
Piszą, że jest 24 miesiące gwarancji producenta, ale nie piszą, że w PL. Gratuluję rozsądku! A właściwie jego braku ...
O ile dają jakąś gwarancję, to najpewniej swoją sklepową, o której nic nie wiesz i nie wiadomo jak będziesz mógł ją egzekwować. Na to samo wyjdzie, jakbyś go kupił w Chinach. Ja pierdykam...
Kod: Zaznacz cały
[cyt. @ra-vau]nie rób sobie kłopotów kupując leegouleluleleaoukitephony. 
Kup u nas w biedronce, coś w tych pieniądzach (...) a dostaniesz 2lata gwarancji
Flyagaric
VIP

Pochwały: 109
Telefon:: Haier
ROM: Bassrockers

Postprzez boroch » 17 lip 2017, o 17:23

Tylko, że kupując w Chinach zapłaciłby 380$, a nie ponad 500 :)

Wysłane z mojego MI 5s Plus przy użyciu Tapatalka
boroch
AKTYWNY

Pochwały: 11
Telefon:: Mi 6
ROM: xiaomi.eu

Postprzez moth » 17 lip 2017, o 17:33

al.to jest chyba jakoś z xkomem powiązane jak dobrze pamiętam, wiec pewnie też oficjalna dystrybucja
Obrazek
moth
AKTYWNY

Pochwały: 32
Telefon:: xiaomi

Postprzez Flyagaric » 17 lip 2017, o 23:16

moth napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Ale to by chyba trzeba sprawdzić, bo jeśli tak, to spoko. Jak nie to, imho, umoczona kasa jest.
Kod: Zaznacz cały
[cyt. @ra-vau]nie rób sobie kłopotów kupując leegouleluleleaoukitephony. 
Kup u nas w biedronce, coś w tych pieniądzach (...) a dostaniesz 2lata gwarancji
Flyagaric
VIP

Pochwały: 109
Telefon:: Haier
ROM: Bassrockers

Postprzez RussianYeti » 21 lip 2017, o 11:35

boroch napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

+23% vat, brak rekojmi/ ochrony prawnej, i watpliwa gwarancja bez mozliwosci dochodzenia swoich roszczen. Dodatkowo celny moze dowalic vat po raz drugi, jesli nie dopelniles procedury wywozu towaru poza UE/uszlachetnienia biernego, ktore dokonuje sie przez agencje celne co kosztuje lacznie ~200zl.

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
Ostatnio edytowano 21 lip 2017, o 11:50 przez RussianYeti, łącznie edytowano 1 raz
RussianYeti
AKTYWNY

Pochwały: 17
Telefon:: Xiaomi

Postprzez boroch » 21 lip 2017, o 11:41

RussianYeti napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

+23% vat, brak rekojmi/ ochrony prawnej, i watpliwa gwarancja bez mozliwosci dochodzenia swoich roszczen.

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk

VAT niekoniecznie. Co do reszty zgoda.

Wysłane z mojego MI 5s Plus przy użyciu Tapatalka
boroch
AKTYWNY

Pochwały: 11
Telefon:: Mi 6
ROM: xiaomi.eu

Postprzez zawel » 25 lip 2017, o 13:25

Flyagaric napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!
Ale to by chyba trzeba sprawdzić, bo jeśli tak, to spoko. Jak nie to, imho, umoczona kasa jest.
Al.to to jest dawne satysfakcja.pl i w jakimś momencie kupił ich xkom. Załatwiałem ostatnio tam jakieś gwarancyjne rzeczy i bez problemu, także źle nie jest (ale więcej farta niż rozumu).
zawel
AKTYWNY

Pochwały: 39
Telefon:: Le Max 2 x829
ROM: ResurrectionRemix

Poprzednia strona

Powrót do Jaki telefon kupić ?