Xiaomi 2.25L nawilżacz: skutecznie nawilża środowisko wnętrz

Xiaomi 2.25L nawilżacz: skutecznie nawilża środowisko wnętrz

Postprzez gearvita » 13 mar 2019, o 05:20

Nadal masz problemy z suchym powietrzem? Ten Xiaomi Smartmi 2.25L air humidifier jest przeznaczony do zapewnienia świeżego powietrza, a jednocześnie nawilża skórę. Wykorzystuje technologię UVGI, aby wyeliminować bakterie z szybkością do 98,8%, dużą pojemnością 2,25 l i górnym wtryskiem wody dla wygodnego użytkowania. Co więcej, automatycznie dostosuje prędkości nawilżania w różnych okolicznościach. Nawilżacz ultradźwiękowy Xiaomi Smartmi zapewnia pojemność wtrysku 200 ml / h przy częstotliwości 2,4 MHz, która rozkłada strukturę cząstek wody na bardzo drobne cząstki mikronowe. Im mniejsze kropelki wody, tym bardziej rozproszone i przepuszczalne, im głębszy dźwięk będzie wielokrotnie lepszy niż konwencjonalna technologia natryskowa. Ponadto ten nawilżacz jest również wyposażony w mocniejszy wentylator z możliwością optymalizacji struktury ścieżki wiatru. W ten sposób zmniejszając straty wiatru podczas wdmuchiwania, rozpylone cząstki rosy będą podążać za stałą pionową linią do powietrza, aby zwiększyć efekt rozprzestrzeniania się i wniknąć głęboko w skórę.

Cechy produktu:
● Chmura drobnej mgły wodnej
Rozpylane tabletki o wysokiej częstotliwości, częstotliwość drgań 2,4 MHz rozprasza wodę w mikronowych cząstkach, tworzenie się drobnej mgły wodnej dyfunduje i szybko odparowuje, głęboko wilgotąc środowisko wewnętrzne.

● Zoptymalizowana struktura ścieżki wiatru
Wewnętrzna ściana kanału prowadzącego mgłę z procesem mielenia i wylot kanału są wyposażone w przegrodę przechwytującą, aby zmniejszyć możliwość wydmuchiwania kropel wody.

● Usta wody górnej
Konstrukcja dopływu wody ułatwia dodawanie wody, można również otworzyć górną pokrywę lub podnieść zbiornik wody bezpośrednio, aby dodać wodę.

● Silne i wysokie rozpylanie, szersza dyfuzja
Zastosowanie nowego wentylatora zwiększa siłę wiatru, optymalizuje strukturę drogi wiatru i dodatkowo zmniejsza straty wiatru. Rozpylone cząstki są ściskane i mocno dociskane do szczelnego przejścia, które jest rozpylane pionowo i rozpraszane w powietrzu. Liczne małe cząsteczki mgły powoli spadają i szybko odparowują i przedostają się do całego pomieszczenia.

● Wydajny i energooszczędny
Niski pobór mocy 24 W, nawet jeśli jest zawsze włączony, 40 godzin zużycia energii jest mniejsze niż 1 kWh. Zastosowanie nowego wentylatora zmniejsza hałas i zwiększa ilość natrysku, a przy włączonym dużym biegu prawie nie słychać dźwięku.

● Zbiornik wody o dużej pojemności
Zbiornik o pojemności 2,25 l dużej pojemności, nawet jeśli otworzy trzeci poziom mgły, również nie potrzebuje częstego wtrysku wody, zwilż całą noc.

● Projekt otwartego zbiornika wodnego
Wnętrze nie ma odpowiedniego kąta, który wznosi się i opada, górna pokrywa zbiornika może zostać zdjęta, a ty możesz sięgnąć, aby dostać się bezpośrednio do środka, bardzo wygodnie.

● Automatyczne wyłączanie zasilania
Dzięki monitorowaniu poziomu wody i czujnikowi spalania na sucho, gdy wykrywanie magazynowania wody jest niższe niż bezpieczny poziom wody, główna szansa automatycznie przechodzi w stan gotowości, jednocześnie lampka kontrolna będzie stroboskopowa, przypominając o dodaniu wody na czas. Jeśli w zbiorniku nie ma wody, spowoduje to automatyczne odcięcie zasilania, aby uniknąć suchego spalania.

● Delikatne i piękne
Obróbka powierzchniowa trawienia zwiększa temperament artystyczny, po prostu kluczowa konstrukcja jest wygodna w obsłudze.

Istnieje również maksymalne ostrzeżenie o poziomie wody, objętość wtrysku jest wyraźnie widoczna. Antypoślizgowe podkładki dolne sprawiają, że jest bardziej stabilny w miejscu, a edukacja w zakresie odłączania zbiornika jest bezpieczniejsza w użyciu: https://gearvita.com/xiaomi-smartmi-2-2 ... ifier.html

Rekomendowane produkty:
mi mix 2s
lenovo z5 pro global rom

Obrazek
Electronics and Accessories Online Shop - GearVita
Avatar użytkownika
gearvita
AKTYWNY
 
Posty: 267
Dołączył(a): 22 paź 2018, o 11:04
Pochwały: 2
Telefon:: xiaomi
ROM: 128

Reklama

Powrót do gearvita.comKto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

  • Reklama