• Reklama

(X50x)Cust Rom_Fix_Mod Multi EUI5.9 20s by_deiwid63

Postprzez deiwid63 » 16 sty 2017, o 19:15

Dodaje ten Rom jako nowy thread ze wzgledu na brak mozliwosci edycji starego, a wstawiajac go na starym watku moglby mylic sie ludzia i wolalem uniknac ciaglych pytan, ktory trzeba instalowac.
Obrazek

======= Official 20S =========
* Based on the official production version EUI 5.9 20S
* Add ROOT perfect permissions
* Integrated busybox binary
* Remove the system limit, open the kernel tolerance mode
* Support init.d script boot from Kai (system / etc / init.d)
* Perfect repair yellow box, never yellow box
* Remove unwanted software and LIB files, images, and more
* Optimize WiFi signal and receive range to reduce outage
* Depth power optimization, reduce standby power consumption and standby frequency, extended stand-by
* Optimize the APN to boost the signal
* Zipalign optimization, reducing partition occupancy, more fluid

added Walkman Musica
added fast HTC Browser
Added all components of google you can use Playstore after installation Rom
added Gmail
added Xposed
added Audio IOS lock, Unlock lockscreen and new IOS schuter fotocamera
New Audio Notification and ringtones AOSP
Uninstalled Bloatware and Adware Chinese

Zmiany:

1. Zmieniony region na EUROPE teraz telefon powinien lepiej reagowac na upgrade aplikacji i na GPS ecc..
2. WhatsApp dodany jako aplikcja systemowa zeby nie mogla zostac zamykana przez SuperManagera.
3. Usuniety Xposed ze wzgledow osobistych i danie wyboru uzytkownikowi.
4. Zmiana Root SuperSu na wersje Mod, natychmiastowe potwierdzenie uprawnien z tym ze po instalcji Romu trzeba zrobic aktualizacje, jak pojawi sie nam notyfikacja do aktualizacji Supersu potwierdzic i zrestartowac telefon.

Installation

1. Instalujemy na 13s lub na 18s z moim Patchem i 20s wczesniejszej mojej wersji .
2. W TWRP robimy tylko vipe dalvik, vipe cache i vipe data

https://mega.nz/#!c5tzVAxY!mOgJ_F6zY9Qr ... 1WAZDDYqiI

TWRP 3.0 lub te co podalem na starym watku
https://mega.nz/#!opFBSKBI!WOjJVFqwLdQB ... I69Wl25Dts

Viper4Android Mod Neon libs flash zip TWRP
https://mega.nz/#!Nx0RxZAR!9epeTAB2Ob2e ... WOzB187MPw

Instrukcja poprawnej pracy przychodzacych Notyfikacji aplikacji i ich zarzadzania w background

1. Tu ustawiamy aplikacje ktore maja nam sie nie zamykac po wygaszeniu ekranu.
Spoiler:

2. Tu ustwiamy apliakcje ktore maja starowac z systemem
Spoiler:

3.Tu wylaczymy kontrole na wybudzaniem i zamykaniem apps
Spoiler:

4.Kontrola zasobow w Background wpisujac ten kod w dialerze telefonu [b]*#*#46360000#*#*[/b]
Spoiler:

5. Mozliwosc pobierania w mobilnym polaczeniu z netem. Musimy tylko uruchomic apps Download i ustawic parametry, jak ponizej.
Spoiler:

Ta instrukcja tyczy sie kazdego telefonu letv czy lecco z nakladka EUI.

Pozdrawiam i zycze powodzenia i mam nadzieje dobrego korzystania z Romu - Podziekowania "Wisniabdg" za nowe Tlumaczenie jezyka PL -----Rom_by_deiwid63 -----

Pochwały przyznane za posta: 3
deiwid63

Pochwały: 31

Reklama

Re: (X50x)Cust Rom_Fix_Mod Multi EUI5.9 20s by_deiwid63

Postprzez primobemo » 18 sty 2017, o 11:45

Hey deiwid63 nagrałem ten rom na poprzedni twój 20s i wszystko śmiga dobry pomysł z whatsupem ,ale mam problem ze zmianą koloru sieci(sign color) np.orange chce na pomarańcz a T-Mobile na fioletowy a cały czas jest blue water i wyświetlają się na biało obie możesz sprawdzić u siebie? Może nagrać jeszcze raz tym razem na 13s?
primobemo

Postprzez deiwid63 » 19 sty 2017, o 02:04

Ja nie uzywam drugiej karty i nie mieszkam w Polsce takze nici, nawet nie wiem co to za karty hahahaaa :-D ;-) Sprobuj na 13s moze sie zmieni, jak wczesniej bylo to i teraz powinno.
deiwid63

Postprzez primobemo » 20 sty 2017, o 16:02

Od nowa nagrałem 13s gdzie mogłem zmieniać kolory i horizon go aplikacja do tv upc działa , na 20s fix kolory działają doputy nie chce zmienić ze standardowych na obojętnie jaki inny kolor po zmianę odrazu wskakuje blue water i nie da rady już tego zmienić , na 20s bez fix nie było tego problemu, co do aplikacji horizon go podejrzewam że coś Chińczyki zrombali z androidem 6 bo na 5 nie było problemu obojętnie jaki był rom ,na miui Android 6 aplikacja też działa, chyba trzeba przejść na miui, tylko na którym działa fingerpoint?
primobemo

Postprzez deiwid63 » 20 sty 2017, o 16:31

Przejdz na MIUI :-D :-P zadnych problemow z kolorami i apka do TV, a z chinczykami to juz tak jest. Sprobuj sobie Orginalu 20s moze tam bedzie dzialc kolor i TV. Jest MIUI podalem na forum z tym ze ta wersja MIUI 16.11.17 co jest na forum wymaga fix, ktorego nie wstawilem i nie wiem kiedy wstawie bo jest do wymiany caly Rom ze wzgledu na Region w aplikacji przez co podaje zla pogode bynajmniej u mnie tak bylo. Fix zrobiony, ale teraz nie mam czasu na to i nie wiem kiedy wstawie. Problem jest bo wstawilem nowy jezyk do20s PL od kolegi "Wisniabdg" i wydaje mi sie, a raczej jestem pewny ze to on daje te wszystkie problemy bede go musial usunac i zrobic tak jak bylo wczesniej. Sprobuj zmienic region na USA w ustawieniach ostatnia mozliwosc to moze zadziala.
deiwid63

Postprzez primobemo » 20 sty 2017, o 20:35

Teraz zmienić region czy przy pierwszym odpaleniu po nagraniu romu? Na chińskiej wersji 20s też ta aplikacja nie działa jak i na 18s, wszystko było ok na Androidzie 5, To co z tym fingerpointem w miui?
primobemo

Postprzez deiwid63 » 21 sty 2017, o 04:56

A wiec jak nie dziala na 18s to pisz do dostawcy ze uzywasz Marshmallow 6.0 i jest niekompatybilna, niech ci zrobia aktualizacje - pisz do nich skarge podaj ich do Sadu, a jak nie to strzelaj. Zrobilem nowa wersje MIUI 6.12.29 wlasnie testuje nie wiem kiedy sie ukaze na razie. Fingerprint w MIUI nie ma i nie bedzie bo to jest Porting z Redmi Note 2, jak chcesz to jest Hybryda gdzie dziala fingerprint w MIUI8 Marshmallow 6.0, ale to hybryda i twoja aplikacja znowu nie bedzie dzialac. Zmien telefon to moze ci zadziala na innym tylko wczesniej sprawdz w sklepie czy jest ok :lol: ;-)

Pozdrawiam
deiwid63

Postprzez primobemo » 21 sty 2017, o 08:34

Nie muszę nic pisać bo na innych urządzeniach z androidem 6 aplikacja horizon go działa poprawnie, nie działa tylko na nowych wersjach romu które są na Androidzie 6 ,na 5 nie było problemu to Chińczyki coś zrombali nie dostawca aplikacji. Chyba czas rozejrzeć się za nowym teł z czystym androidem :)) z normalną baterią :)) z nagrywaniem 4k które będzie działać na tv 4k a nie tylko na chińskim tv-boxie i który będzie odrazu dzwonił jak będzie sygnał w słuchawce a nie dopiero przy drugim sygnale...
primobemo

Postprzez deiwid63 » 21 sty 2017, o 15:22

primobemo

Ja mam Nexusa 6 i HTC M8 i moge ci powiedziec z ten jest duzo lepszy za tamte zaplacilem 4tys a za ten 600zloty, zybys tylko nie pisal potem ksiazki o AOSP jak cos ci nie bedzie dzialac bo o plynnosci to mozesz zapomniec wydaje mi sie chyba ze nie wiesz co piszesz i jestem pewien na 100%. Wersje stockowe AOSP to tragedia z customami jest roznie jak nie urok to sraczka w Letv jest o wiele mniej problemow tylko trzeba sobie z nimi radzic. Kup iPhona to moze cie zadowoli. :-D ;-), albo Xiaomi tylko z górnej półki bo te z pułapu sredniego to tez nic specjalnego. Sklep Google jest od tego zeby zgaszc problemy piszesz do nich ze uzywasz nakladki od EUI jaki telefon i ze aplikacja zle dziala za pare dni to naprawja tak bylo z Nova launcher. Druga sprawa to piszesz brednie bo ta apliakcja w Sklepie Google to jakis chlam nie ma zadnej pozytywnej opini wszyscy narzekaja na jej dzialanie lub nie dzialanie i nie wierze ze wszyscy sa posiadaczami EUI z Marshmallow 6. Ta aplikacja to jakis dziad wyprodukaowny przez UPC i pretensje powtarzam do nich zgłaszaj. Bezczelnoscia z twojej strony jest pisanie ze chinczycy skopali Rom oni nic nie skopali w sklepie ta apliakcja nie jest kompatybilna z Marshamallow 6.0 podaje mi dla mojego Nexusa 6 i HTC M8 i letv x500 i 501 to jak ma ci dzialac na letv x500 z Marshmallow 6.0.?

Obrazek

Wszystkie moje urzadzenia sa z Marshmallow 6.0

Sprobuje zrobic fix do horizon go, ale nie wypisuj juz wiecej tych bredni na moim watku z laski swojej bo nie ladnie jest tak zmyslac.

horizon go 2.3.12_Fix _deiwid63
https://mega.nz/#!MkUzyIyb!X4ymZxMsf9k5 ... cCeESDk2pQ

1. Skopjuj do recovery i flash bez zadnych vipe

Autor postu otrzymał pochwałę
Ostatnio edytowano 21 sty 2017, o 16:22 przez deiwid63, łącznie edytowano 1 raz
deiwid63

Postprzez primobemo » 21 sty 2017, o 16:21

Myślałem o xaomi mi5 wczesniej ale potrzebuje na dwie karty i padł wybór ponad rok temu na tego. Teraz zastanawiam się nad nexusem one pierwsze dostają aktualizacje ale teraz mnie wystraszyła :) Nie powiem że letv to tragedia bo naprawdę wszystko śmiga płynnie w porównaniu z tym szajsem co wciskają przy przedłużaniu umowy ale już po prostu czas na coś nowego :) Teraz są już teł z 6GB ram i 128 pamięci ;)
Ostatnio edytowano 21 sty 2017, o 16:23 przez primobemo, łącznie edytowano 1 raz
primobemo

Postprzez deiwid63 » 21 sty 2017, o 16:23

Dobra daj znac czy dziala fix. Jeszcze jedno o jakie kolory ci chodzi bo nie rozumiem.
Ostatnio edytowano 21 sty 2017, o 16:27 przez deiwid63, łącznie edytowano 1 raz
deiwid63

Postprzez primobemo » 21 sty 2017, o 16:24

Ok już sprawdzam ( u mnie nie ma info że aplikacja niezgodna, ona działa tylko po wybraniu programu wraca do wyboru programu...) Kolor wyboru sieci np. Orange na pomarańczowy, ustawienia /dual SIM /wybór jednej z sieci/ color sign. Obojętnie jaki kolor wybiore wskakuje odrazu blue water i już nie da rady nic z tym zrobić i zamiast blue water jest biała plama
Ostatnio edytowano 21 sty 2017, o 16:54 przez primobemo, łącznie edytowano 1 raz
primobemo

Następna strona

Powrót do ROM'y i modyfikacje