• Reklama

Wytrzymały smartfon do 300$

pomoc w wyborze chińskiego smartfona przy konkretnych wymaganiach i cenie.
Regulamin działu
Zakładając nowy watek upewnij się, czy taki sam temat nie został już poruszony na forum (w tym celu użyj opcji 'szukaj')
Nowo tworzone wątki: w złych działach/na poruszane wcześniej tematy/z pytaniami na które już wielokrotnie udzielono odpowiedz będą ZAMYKANE / USUWANE

Wytrzymały smartfon do 300$

Postprzez Browing » 14 paź 2017, o 21:47

Cena (bez VAT): do 300$
Wielkość ekranu/Rozdzielczość: około 5"/nieistotne
Ilość RAM/ROM/Procesor: min 3GB/min 32GB/nie znam się
Dual/Single sim: dual
Preferowane marki: brak
Miejsce zakupu(Polska/Chiny): Chiny
Wymagania (parametry, funkcje): niezła bateria, jasny ekran, IP68, chętnie LTE B20 i szybkie ładowanie, NFC niepotrzebne
Opis:

Szukam solidnego smartfona którego najważniejszymi cechami mają być niezła bateria (tj 24h średniointensywnej eksploatacji wystarczą, w tym z 4h GPS/WiFi i Messenger/mail z powiadomieniami w tle), jasny ekran o przekątnej 5" bądź niewiele większej, raczej nie 5,5", głośny głośnik rozmów, dobra praca modułu GPS, płynność pracy. Dośc istotne, by posiadał stonowaną wersję kolorystyczną (bez pomarańczowych itp. wstawek). Chcę go eksploatować conajmniej 2 lata. Znalazłem takie telefony jak Nomu S30, AGM X1, Ulefone Armor 2, Doogee S60. Moja uwaga skupiła się nad Ulefone i Doogee, ceny jak widziałem na gearbest są bardzo podobne, toteż aktualnie nastawiony jestem na Doogee. Macie doświadczenia z tym telefonem/telefonami tej marki? Czytałem opinie o problemach z powtarzalnością pracy czytnika linii papilarnych i łapaniem ostrości przez aparat foto (podobno zresztą bardzo dobry, Ulefone ma słaby ale to nie jest dla mnie priorytet, raczej miły dodatek) - można spodziewać się jakichś aktualizacji oficjalnych?

No i w sumie główne pytanie, nie jest to dla mnie jako dla zupełnie nieobytego z dzisiejszą chińską elektroniką oczywiste: czy taki telefon powinien być stabilnym i bezproblemowym urządzeniem? Czy raczej należy się pogodzić z drobnymi problemami i ograniczoną trwałością (typowo).

Z góry dziękuję za pomoc!
Browing

Telefon:: Lumia 520

Reklama

Re: Wytrzymały smartfon do 300$

Postprzez Flyagaric » 15 paź 2017, o 01:22

Kod: Zaznacz cały
[cyt. @ra-vau]nie rób sobie kłopotów kupując leegouleluleleaoukitephony. 
Kup u nas w biedronce, coś w tych pieniądzach (...) a dostaniesz 2lata gwarancji
Flyagaric
VIP

Pochwały: 138
Telefon:: Haier
ROM: Bassrockers

Postprzez Ironclad » 15 paź 2017, o 10:23

Ostatnio gdzieś widziałem dość pochlebną recenzję Ulefone Armor 2.
Ironclad
AKTYWNY

Pochwały: 14
Telefon:: Nubia, LeEco

Postprzez Kuper » 22 lis 2017, o 07:02

Nowy model Nomu S10 Pro kosztuje około 140 USD. Spójrz na to.
Kuper

Telefon:: Xiaomi

Postprzez Herezja » 22 lis 2017, o 16:10

Kuper napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Na przyszłość zwróć uwagę na czas posta, i że autor uzyskał poradę. Nie twórz zbędnych wpisów.
Herezja
VIP

Pochwały: 35
Telefon:: Nomu s10

Postprzez Ironclad » 22 lis 2017, o 19:25

Dokładnie, na co komu takie herezje ;) .
Ironclad
AKTYWNY

Pochwały: 14
Telefon:: Nubia, LeEco

Powrót do Jaki telefon kupić ?