• Reklama

Wysyłka Prioryty

Promocje i oferta sklepu GearBest.com

Re: Wysyłka Prioryty

Postprzez omi » 10 lip 2017, o 19:18

Pomijając sensowność zakupów Z Chin przy zakupach z VAT to osobiście wolałbym zapłacić 20% Francji niż 23% Polsce.
Tu nawet Wietnamczyk (czy Chińczyk) prawdopodobnie ze mną się zgodzi. Płacimy VAT-u tyle ile musimy i nie ma sensu płacić więcej.
To tak na marginesie i to tylko moje zdanie. Każdy może mieć inne.
omi
AKTYWNY

Pochwały: 13

Reklama

Postprzez hel_sake » 10 lip 2017, o 19:26

Rozumiecie że nie dostałem żadnego pisma. Gdzie mam ten vat zapłacić? do ambasady wysłać czy co? wolałbym zapłacić w PL jak zawsze płaciłem a nie z pierdoły jest teraz wielki problem, pytanie co gdy vatu nie zapłace? towar wraca do nadawcy czy jak? ma ktoś jakies informacje na ten temat i może rzetelnie coś napisać?
hel_sake

Pochwały: 1

Postprzez WIETNAMCZYK » 10 lip 2017, o 19:31

hel_sake napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

to jest tylko twoja wina :) chciales oszukac na vacie ,, wiedziales dokladnie o tym , to teraz mysl i pytaj tych co ci gwarantowali brak vatu .
WIETNAMCZYK

Pochwały: 3
Ostrzeżenia: 1

Postprzez WIETNAMCZYK » 10 lip 2017, o 19:31

omi napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

dokladnie tak jest , nic tu po gadaniu . kontaktujesz sie z chronopostem , pytasz ile placisz, przelewasz ojro na wskazane konto - a jak nie -to po 2 tyg niszcza paczke i tyle z tego masz.
WIETNAMCZYK

Postprzez WIETNAMCZYK » 10 lip 2017, o 19:33

hel_sake napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

sklep ci napisal co i jak przeciez - czego dalej oczekujesz . dla nich towar jest znoszczony - paypal sie na to wypnie , ty masz cala kase w plecy . Dlaczego wybrales w takim razie priority line ? spytaj oszusta goldwaya ktory dokladnie na tym samym wpadl w francji :)
WIETNAMCZYK

Postprzez hel_sake » 10 lip 2017, o 19:41

Niby co mi napisał? że mam zapłacić TAX. Gdzie go mam zapłacić? komu ile itd? nic mi tak naprawdę nie napisali. Nie pisz tu już bo nic nie wnosisz do tematu.
hel_sake

Postprzez WIETNAMCZYK » 10 lip 2017, o 22:29

napisalem - pytaj tych co ci wcisneli reflinki i bajki o braku vatu . czego chcesz od normalnych ludzi ktorzy nie oszukuja ? chciales oszukac wlasny kraj na vacie to teraz plac franzuzom :) cfaniak z gimbazy: )
WIETNAMCZYK

Postprzez hel_sake » 10 lip 2017, o 22:39

Czemu chciałem oszukać, przecież napisałem od razu GB że jeśli będzie vat to zapłacę. Pozdrawiam i życzę lepszego życia w realu ;)

tak jakby coś to problem nie jest zainstniały vat tylko sposób jego zapłaty i problemy z tym związane.
hel_sake

Postprzez AnimalPL » 10 lip 2017, o 22:48

WIETNAMCZYK napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

napisalem - pytaj tych co ci wcisneli reflinki i bajki o braku vatu . czego chcesz od normalnych ludzi ktorzy nie oszukuja ? chciales oszukac wlasny kraj na vacie to teraz plac franzuzom :) cfaniak z gimbazy: )

Co to znaczy oszukac ? Wybral sposób dostawy który sklep dał....tzn ze oszukal jak wybrał taką mozliwosc ? Nie rozumiem Twojej logiki. Przy wyborze tej formy sklep nie napisal ze ....uwaga wybierając priority line OSZUKUJESZ. Chyba ze sie myle ?
AnimalPL
AKTYWNY

Pochwały: 23

Postprzez boroch » 10 lip 2017, o 22:51

AnimalPL napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Co to znaczy oszukac ? Wybral sposób dostawy który sklep dał....tzn ze oszukal jak wybrał taką mozliwosc ? Nie rozumiem Twojej logiki. Przy wyborze tej formy sklep nie napisal ze ....uwaga wybierając priority line OSZUKUJESZ. Chyba ze sie myle ?

Dajcie spokój, nie karmcie trolla. O to mu chodzi. To nowe wcielenie zbanowanego chinczykka :)
boroch

Pochwały: 7

Postprzez WIETNAMCZYK » 10 lip 2017, o 22:54

AnimalPL napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

no a jak nazwac unikanie vatu ? to jest oszustwo - chyba ze wg ciebie nie jest :):)
WIETNAMCZYK

Postprzez AnimalPL » 10 lip 2017, o 22:55

GDzie jest napisane ze wybierając priority line unikasz vatu? Gdzie tu jest oszustwo? Podaj zrodlo.
AnimalPL
AKTYWNY

Pochwały: 23

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do GearBest.com