• Reklama

Wymiana Xiaomi mi 4s na jaki?? prosze o rade

pomoc w wyborze chińskiego smartfona przy konkretnych wymaganiach i cenie.
Regulamin działu
Zakładając nowy watek upewnij się, czy taki sam temat nie został już poruszony na forum (w tym celu użyj opcji 'szukaj')
Nowo tworzone wątki: w złych działach/na poruszane wcześniej tematy/z pytaniami na które już wielokrotnie udzielono odpowiedz będą ZAMYKANE / USUWANE

Wymiana Xiaomi mi 4s na jaki?? prosze o rade

Postprzez michals19s » 11 wrz 2017, o 18:11

Czy moze mi ktos doradzic? :)

Moj xiaomi mi 4s skonczyl wlasnie rok , i tak sie zastanawiam czy nie zmienic telefonu.

Jego stan oceniam jako bdb--- ( hmm idealn) jest moze 2-3 male ryski na bokach ale nie zauwazalne z bliska (do 50 cm ) :D

System super chodzi, nic sie nie zawiesza, nigdy mi sie nie zacial, sam nie resetowal , jedyny malutki minus to lapanie temperatury jak gralem i byl podlaczony do ladowarki, ale to chyba wina ladowania i duzych temperatur w pomieszczeniu.

Zastanawiam sie co zrobic ( nie ukrywam ze zloty kolor tel i plecki mi sie super podobaja) mam miui 8 , android 5.1.1, hmmm nie wiem czy aktualizowac system i pozsotac przy tym tele czy sprzedac Mi 4 s i kupic cos nowszego??

I tu pytanie jaki tel mozecie poradzic zebym bym bardziej zadowlonoy niz z mojego obecnego ?? znajde cos fajnego obecnie czy pozstac przy moim??
michals19s

Telefon:: HTC

Reklama

Re: Wymiana Xiaomi mi 4s na jaki?? prosze o rade

Postprzez Flyagaric » 11 wrz 2017, o 18:13

https://www.joybuy.com/3299423.html
- wybierz 4/32, a dostępny będzie kolor złoty.
Kod: Zaznacz cały
[cyt. @ra-vau]nie rób sobie kłopotów kupując leegouleluleleaoukitephony. 
Kup u nas w biedronce, coś w tych pieniądzach (...) a dostaniesz 2lata gwarancji
Flyagaric
VIP

Pochwały: 108
Telefon:: Haier
ROM: Bassrockers

Postprzez michals19s » 11 wrz 2017, o 20:58

Oj taka firma tel mnie nie interesuje :( bardziej mysle o pozostaniu przy xiaomi
michals19s

Postprzez rutino » 11 wrz 2017, o 21:07

Po co chcesz zmieniać? Znudził Ci się? Mi4s nadal jest całkiem niezły, ale jak korci Cię wymiana na inne Xiaomi to masz ich trochę do wyboru.

Wysłane z mojego HTC U11 przy użyciu Tapatalka
rutino
AKTYWNY

Pochwały: 28
Telefon:: U11

Postprzez michals19s » 11 wrz 2017, o 22:52

trszoke mnie korci wymiana :) bardzo jestem zadowolony z mi 4s :) ale tak troche ciekawosc innego tel sklania mnie do myslenia czy nie zmienic :( najbardziej sie obawiam ze nie udalo by mi sie MI 4 s sprzedac :(
michals19s

Postprzez rutino » 11 wrz 2017, o 22:56

michals19s napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!
A czemu miałbyś go nie móc sprzedać? Jak dasz dobrą cenę to może sam będę zainteresowany ;)
A co do wymiany na inne Xiaomi to wszystko zależy od budżetu.

Wysłane z mojego HTC U11 przy użyciu Tapatalka
rutino
AKTYWNY

Pochwały: 28
Telefon:: U11

Postprzez michals19s » 12 wrz 2017, o 11:56

NO myslalem nad MI 5 lub MI 6
Jaka to dobra cena za mi 4s?? :) jaka kwote moglbys przeznaczyc na roczny tel :) gwarancje mam do 15 wrzesnia
michals19s

Powrót do Jaki telefon kupić ?