• Reklama

Wada fabryczna w LE max 2

LeTV LeEco X500, X600, X800, Le2, Le1, LeMax Le Max 2
ROMy, aktualizacje, pomoc, opinie,

Wada fabryczna w LE max 2

Postprzez EloxD » 5 lip 2017, o 12:45

Witam, tak jak w temacie mam problem zamówiłem telefon z tomtop, letv leco le max 2 chyba taka jest pełna nazwa, no nie ważne. Telefon przyszedł z harczącymi głośnikami, na wysokich tonach to tego to się słuchać nie da wysłałem im filmik, nagranie z mikrofonu, i po ciężkim kontakcie odpisali mi, żebym zrobił to w lokalnym serwisie. I teraz moje pytanie co zrobić no w sumie mógłbym to wymienić, ale czy mi sie to opłaca obstawiam, ze serwis wezmie z 200 zł conajumniej a rozwali coś innego jak zawsze.A więc do rzeczy chciałbym się zapytać o serwis który tym się zajmuje, i czy mieliście kiedyś taką sytuacje , jednocześnie jesteście w stanie mi coś doradzić? Z góry dzięki i czekam na odp :)
EloxD

Telefon:: Xiaomi

Reklama

Re: Wada fabryczna w LE max 2

Postprzez Grigor » 6 lip 2017, o 13:24

Głośnik na ali kosztuje jakieś 5-7 dolarów, a wymiana jest banalnie prosta. Odpalasz dowolny filmik z rozbierania telefonu i ciężko przy tym cokolwiek zepsuć.
Grigor

Telefon:: Oneplus 5
ROM: Oxygen OS

Postprzez RussianYeti » 6 lip 2017, o 15:37

Szczególnie że trzeba rozebrać ekran ;-)
RussianYeti
AKTYWNY

Pochwały: 17

Postprzez Grigor » 6 lip 2017, o 15:50

Faktycznie, myślałem że nie różni się specjalnie od x600 bo to wszystko wygląda tak samo :) - mój błąd
Grigor

Telefon:: Oneplus 5
ROM: Oxygen OS

Postprzez RussianYeti » 6 lip 2017, o 19:09

Można to zrobić w domowych warunkach stosując np. taśmę 3M ale ciężko o taki sam efekt. Ja wymieniałem lcd w x500 i efekt był w miarę zadowalający ale już w zenfonie szybka odklejała się w rogu i to nawet po zmianie taśmy na inną. Kolega wymieniał lcd w mi4c i prześwituje mu podświetlenie klawiszy. Wygląda to makabrycznie. Z tego co pamiętam @ddr zajmował się naprawami smartfonów, możesz spróbować do niego napisać. Płaciłeś paypalem lub przy użyciu karty?
RussianYeti
AKTYWNY

Pochwały: 17

Postprzez EloxD » 7 lip 2017, o 17:22

Ooo jakie zainteresowanie, a więc gadałem z nimi powiedziałem ze nie chce odsyłać telefonu bo pewnie wyslą zwykłła wysyłką i jeszcze vat mi dojdzie, i zaproponowali mi jakieś 15 dolków, powiedziałem, że 32 dolary i zamykam wszystkie sprawy i jestesmy wszyscy happy, zostawie to jak jest, nie bede tego wymieoniać bo trzeba ekran zdjemować pech chciał ze to jest na samym dole, czyli tak naprawdę 100% teleofnu trzeba demontować, no moze nie 100% kamere przednią itp nie trzeba, ale wszystko inne już tak, no mam nadzieje, że się ugadają na to 30 $ bo chce już system przeinstalować bo czytnik lini papilarnych chodzi w cały świat, a w antutu zamiast 130k mam 107 także, nie wyrywam sie poki co z reinstalem dopoki nie bede miał kasy na koncie, płaciłem kartą
EloxD

Postprzez ddr » 26 sie 2017, o 03:07

@RussianYeti No nie wiem czy bym był w stanie go rozebrać bez niszczenia ekranu. To nie jest tak sklejone na ślinę jak x500.
Telefon się popsuł? dwro(kropka)ddr(małpa)gmail(kropka)com - zamknięte do odwołania
W tytule wiadomości proszę podać model urządzenia.
ddr
VIP

Pochwały: 126
Telefon:: Letv x600
ROM: 011S

Powrót do LeTV LeEco