Vernee Thor E - opinie

Vernee Thor, Apollo . Pytania, problemy, opinie i nowości

Vernee Thor E - opinie

Postprzez Maksu » 2 maja 2017, o 17:30

Czy już mamy jakieś sprawdzone informacje na temat tego telefonu oprócz tego co widać w specyfikacji?
Jakim cudem oni tam upchnęli baterię 5000mAh?
Ten e-ink mode to jakas nowość czy jest to już znany patetnt z innych telefonów? :-o Faktycznie ta opcja pomaga oszczędzić baterię czy tylko zmienia ekran na czarno biały i nic z tego nie wynika?

Obrazek
XIAOMI REDMI 4X od 21.07.2017
Maksu
AKTYWNY

Pochwały: 2
Telefon:: Xiaomi 4x 3/32

Reklama

Re: Vernee Thor E - opinie

Postprzez Azael » 3 maja 2017, o 09:15

Szkoda tylko że aparat jest gorszy jak w poprzedniej wersji, dla mnie przez to odpada.
Azael
AKTYWNY

Pochwały: 4
Telefon:: Sony

Re: Vernee Thor E - opinie

Postprzez Voytaz1985 » 10 gru 2017, o 13:31

Maksu napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!
Posiadam ten telefon od 5 mies. Telefon jest szybki i sprawny. Wcześniej miałem Ulefone Metal. Bebechy te same, ale Vernee ma lepszą optymalizację. Bateria nie do porównania, jakość wykonania też lepsza. U mnie 2 dni na baterii to minimum, zdaża sie, że nawet 4 dni(wg. miernika ladowania ma ok. 4400mAh.). Dodam, ze nie laduje go ladowarka z quick charge, tylko zwykla 2.4A. Podobno zdrowiej dla baterii. Jedynie głośnik do rozmów jest cichszy. Ale dźwięk jest czysty. Ogólnie jestem zadowolony i polecam Thor'a E.

Wysłane z mojego Thor E przy użyciu Tapatalka
Voytaz1985

Pochwały: 2
Telefon:: Meizu M2 Note
ROM: Flyme 4.5.4.2l

Powrót do Vernee