Vernee Apollo Lite Helio X20 4GB RAM 16Mpx 5.5FHD za 750zł

Vernee Thor, Apollo . Pytania, problemy, opinie i nowości

Re: Vernee Apollo Lite Helio X20 4GB RAM 16Mpx 5.5FHD za 750

Postprzez deiwid63 » 28 lut 2017, o 17:12

radier

Sorry ze pytam uzywasz takiego czegos co masz w gornej czesci ciala - nie pisz jak nie wiesz co piszesz.

jareczeksz

Nie ma zadnego problemu tak wogole to mam telefon od paru dni i mam zamiar zrobic cos sam, ale nie mam ostatnio zbyt duzo czasu. Chcialem zrobic watek, ale jak mam czytac jakies debilne odopowiedzi ktore mialem wlasnie moznosc czytac o Customach od filozofa co nie ma zielonego pojecia o telefonach, systemach i z pewnoscia o uzytkowaniu, wie tylko jak wlaczyc i to z wielkim trudem telefon to mi sie odechcialo cokolwiek pisac i meczyc reke.

jareczeksz Pisz na priv zrobie ci cala instrukcje jak przeprowadzic instalacje - jest pare ciekawych opcji od AICP ktore uwazam za swietne jest stock deodex ktory tez dziala bardzo dobrze jesli nie uzywasz Xposed. Jak sie obawiasz ze sciemniam mozesz popatzrec na moje instrukcje i Custom romy, ktore robilem w tych dyskusjach rom-y-i-modyfikacje-f193.html takze bez obawy.

Koledze radier nie bede zasmiecal tej doskonalej dyskusji o Vernee Apollo lite bzdurami widze ze jest wybitnie utalentowny w pisaniu deblilizmow wiec poradzi sobie bez mojej pomocy z telefonem. ;-)

Co do Custom romow na XDA nie ma i nie bedzie choc widzialem wersje AICP ale bardzo stara i z Bugami wrzuconego przez kogos nie przez develpoera. Ruscy Develpoerzy omijaja XDA duzym kolem ja z reszta tez. Za kilka dni bedzie LineageOS 14 to jest CyanogenMod w wersji Nougat7, ktory tez nie pojawi sie na XDA i nie bedzie wspierany przez developera bo tak jak powiedzialem XDA nie jest pepkiem swiata. Te romy sa zupelnie na innym forum developerskim.

Pozdrawiam :-D ;-)
Ostatnio edytowano 28 lut 2017, o 17:32 przez deiwid63, łącznie edytowano 1 raz
deiwid63

Pochwały: 31
Telefon:: Nexus 6 Letvx501
ROM: MM6

Reklama

Postprzez tpawel » 28 lut 2017, o 17:22

deiwid63 napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Trochę kultury, po co go atakujesz, wyraził swoje zdanie, można się zgadzac albo nie. Co do istoty jego posta też się nie zgadzam, tym bardziej że wszystkie customy wrzucił do jednego wora. Custom to custom, jeden bardziej się udał, drugi mniej,ale nieraz ratują tyłek userom

Redmi PRO by TT
tpawel
VIP

Pochwały: 115
Telefon:: Le pro 3
ROM: Lineage OS

Postprzez jareczeksz » 28 lut 2017, o 17:25

deiwid63

Zawsze bawią mnie argumenty typu "psychiatra się kłania". Świadczy to tylko o braku innych logicznych argumentów. To co dasz te linki i tutorial do tych super ;) customromow? Czy dalej będziemy dyskutować bez sensu?

Wysłane z mojego Asus ZenFone3, za pomocą Tapatalka
jareczeksz

Pochwały: 1
Telefon:: Vernee

Postprzez deiwid63 » 28 lut 2017, o 17:37

jareczeksz

Zmienilem argument jak widzisz ale nie zdazylem zaktualizowac strony i nie przeczytales tego co chcialem - jest jednak mozliwosc zmiany argumentu.

Pozdrawiam serdecznie i milego dnia. :-D ;-)
Ostatnio edytowano 28 lut 2017, o 17:44 przez deiwid63, łącznie edytowano 2 razy
deiwid63

Pochwały: 31
Telefon:: Nexus 6 Letvx501
ROM: MM6

Postprzez jareczeksz » 28 lut 2017, o 17:42

deiwid63

No i odrazu lepiej :)
Jak znajdę chwilę to się z Tobą skontaktuję i może się pobawię :)
Również pozdrawiam i życzę miłego popołudnia.

Wysłane z mojego Asus ZenFone3, za pomocą Tapatalka
jareczeksz

Pochwały: 1
Telefon:: Vernee

Poprzednia strona

Powrót do Vernee