UMi Touch

Re: UMi Touch

Postprzez drosophilia » 27 kwi 2016, o 19:22

Jesli haczy to zapewne micro sd, ktora jest zbyt mala na slot przeznaczony dla niego.
drosophilia

Telefon:: ASUS

Reklama

Postprzez widmo82 » 27 kwi 2016, o 20:16

Ludzie piszą, że mają krzywy przycisk Home lub tez lata... chyba dobrze trafiłem lub po prostu nie jestem w tej kwestii tak czepliwy jak inni.
Przez ostatnich pare dni używam ZTE Axon Elite, telefon z innej półki cenowej i to widać np. w dokładności działania czytnika linii papilarnych oraz szybkosci. W przypadku kiedy nie uda się odblokowac odciskiem, czuć bardzo delikatną wibrację, w AXONie jest to wyraźniejsza wibracja.
Wg. mnie duzym plusem jest ogólne wykonanie, Telefon fajnie trzyma się w dłoni. Ktoś może już zakupił jakieś etui? Poza tymi (chyba) uniwersalnymi widzę z plastikowych tylko tego typu:
Obrazek
Sprzedam: Xiaomi Miband 2
widmo82
AKTYWNY

Pochwały: 24

Postprzez drosophilia » 27 kwi 2016, o 20:50

Jest lepiej, po poprawnej kalibracji, czytnik linii papilarnych dziala o wiele lepiej. Musze jeszcze sprawdzic jakosc zdjec na zewnatrz.
drosophilia

Telefon:: ASUS

Postprzez jerzyjerzy » 28 kwi 2016, o 21:07

Czy komuś udało się uruchomić Gravitybox na UMI Touch?

Co prawda Xposed instaluje się bez problemu (zarówno wersja normalna, jak i eksperymentalna), Gravitybox jako aplikacja też, ale nie uruchamia się framework Gravityboxa.

Czy komuś się może udało?
jerzyjerzy

Pochwały: 9
Telefon:: LeEco Le Max 2
ROM: Small EUI by aurel

Postprzez Perun » 1 maja 2016, o 15:58

W moim UMI Touch słabo słychać rozmówce i też podobno mnie słabo słychać u kogoś innego.

Też tak macie?
Perun

Telefon:: Microsoft

Postprzez szyps » 1 maja 2016, o 19:35

Perun napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Jak już dostanę telefon to ci odpowiem. Na razie utknął gdzieś w Szwecji...
szyps

Pochwały: 2
Telefon:: ZTE Nubia Z5s Mini

Postprzez dudek81 » 2 maja 2016, o 06:03

U mnie rozmowy działają perfekcyjnie.

Za to mam lekkie odbarwienie wyswietlacza w jednym miejscu. Taki prostokąt 10x8mm.
dudek81

Pochwały: 1
Telefon:: Redmi 6 Pro
ROM: MIUI 10

Postprzez widmo82 » 2 maja 2016, o 07:16

Testuję telefony na różnych kartach SIM i wg. mnie po PLAY jest gorsza jakość dźwięku ;/ Jeszcze muszę się upewnić czy zależy to również od tego do jakiego nadajnika się loguje (pasmo).
PS: Za każdym razem jestem pod wrażeniem, jakie solidne wrażenie daje obudowa, mam nadzieję, ze nie zawodzi podczas upadków :)
Sprzedam: Xiaomi Miband 2
widmo82
AKTYWNY

Pochwały: 24

Postprzez bogus122 » 2 maja 2016, o 14:16

Mój UMI ma juz pierwszą usterkę - poluzowało się szkiełko aparatu i zakurzyło sie od spodu, dzięki czemu zdjęcia są niewyraźne.
bogus122

Telefon:: UmiTouch

Postprzez sequential » 4 maja 2016, o 11:30

Wyżej są jakieś narzekania na przycisk - u mnie też nie zaobserwowałem tego, choć na początku tak ciężko było kliknąć i miał dziwny opór, ale im więcej kliknięć tym bardziej się wyrabia ku 'normalności' :)
Aktualnie sprzedam:
- UMI TOUCH - DWA KOLORY - umi-touch-z-pl-dwa-kolory-t27482.html
sequential
AKTYWNY

Pochwały: 2
Telefon:: Xiaomi

Postprzez jerzyjerzy » 4 maja 2016, o 13:52

Byłoby zdecydowanie lepiej, gdyby ten przycisk reagował na dotyk jako na komendę Home, a przyciskać go trzeba było tylko do odczytu odcisku palca.

Przez parę lat odzwyczaiłem się już of fizycznego przycisku w tym miejscu i cholernie mnie irytuje... pomimo tego, że niby działa, jak trzeba.

Natomiast niestety po dwóch dniach użytkowania pojawiły się trzy jaśniejsze plamki w górnej części ekranu. Nie są intensywne i widać je tylko na białym tle i jeśli się ich szuka, ale i tak jestem poważnie wk%^$^&%!
jerzyjerzy

Pochwały: 9
Telefon:: LeEco Le Max 2
ROM: Small EUI by aurel

Postprzez Perun » 4 maja 2016, o 17:20

widmo82 napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Ja mam z playa kartę i słabo słychać tak jak napisałem w poście wcześniej.

Dodam, że z moim ekranem na razie wszytko ok, z szybka od aparatu tez a przycisk działa jak ma działać :>

PS. Wasz aparat też tak wolno robi zdjęcia czy ja coś na włączałem?
Perun

Telefon:: Microsoft

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do UMI