Umi Rome X

Dyskusja o telefonach UMI, opinie, jakość, jaki kupić.

Re: Umi Rome X

Postprzez fake4r » 18 lut 2016, o 13:59

Co mogę powiedzieć, no dość ładnie wykonany telefonik. Metalowa ramka wokoło. Dioda led z przodu. Jest j.polski i ładny czysty android 5.1. Może mógłby być ciut lżejszy bo waży ponad 180g, ale to pewnie przez tą aluminiową ramkę. W tej cenie to nie ma też co wymagać wiele ale myślę że się spokojnie opłaca brać.
fake4r
VIP

Pochwały: 215
Telefon:: Redmi Note 8

Reklama

Postprzez zielony14 » 18 lut 2016, o 14:49

Właśnie unboxuje moje 2 sztuki, dobre wykonanie, dobrze leży w ręce, ładnie wygląda. Więcej powiem wieczorem
Pomoc w zakupach z chin, w wyborze telefonu.
Najnowsze promocje telefonów!

Więcej na pw, bądź "zleceniekupna@gmail.com".
zielony14
VIP

Pochwały: 70
Telefon:: Nubia M2
ROM: Stock

Postprzez Byrd » 18 lut 2016, o 15:42

Dokładnie - wykonanie na 5- (trochę kleju na styku szyby i ramki), ale reszta super. Patrząc, że różni się tylko ilością RAM i procesorem od zwykłego Rome (wyświetlacz o dziwo ten sam LCD IPS) to naprawdę warto. Nawet z oryginalnym hard case na tył całkiem dobrze się go trzyma, ale swoje waży.
Byrd
AKTYWNY

Pochwały: 9
Telefon:: Jiayu F1

Postprzez Hudini » 19 lut 2016, o 21:56

A mój jeszcze wisi gdzieś w Chinach...
Pewnie ze 2-3 tyg poczekam :)
A jak z dźwiękiem na słuchawkach? I GPS?
Hudini

Telefon:: Nokia

Postprzez zielony14 » 19 lut 2016, o 23:15

zauważyłem jedną nurtujacą rzecz, po zrobieniu zdjęcia, gdy je oglądam nie ma opcji usunięcia, trzeba wejść w galerię i z widoku siatki przytrzymać na zdjęciu i dopiero wtedy można usunąć, przy bezpośrednim podglądzie nie ma takiej możliwości :v

zielony14
VIP

Postprzez Kantel » 20 lut 2016, o 11:56

Posiadam telefon od kilku dni więc mogę co nieco na jego temat napisać :)

Na pewno największym zaskoczeniem jest ekran i obudowa. Osobiście mam Nexusa 5 (Umi kupiłem dla dziewczyny, przesiadka z Galaxy SII) który ma odrobinę gorsze kąty widzenia i kolory od Umi, a przecież w Nexusie mamy dobrego IPSa. Metalowa obudowa jest bardzo dobrze spasowana, jedynie przyciski trochę latają. Głośnik jest ok, ma jedynie metaliczne brzmienie przy wysokiej głośności. Aparat od sony robi bardzo poprawne zdjęcia, gorzej spisuje się przy gorszym świetle, ale jest lepszy od SII.

Miłym zaskoczeniem jest naklejenie już od nowości folii ochronej i dodanie drugiej w pudełku, a także załączone zaślepki na słuchawki i usb oraz podstawka na telefon.

Szybkość jest jak na te parametry jak najbardziej ok, do neta, oglądania filmów i grania w proste gry w zupełności wystarczy.

Fajnymi "smaczkami" są bajery zapożyczone od LG jak wybudzanie telefonu puknięciem w ekran, czy od Samsunga jak przesuwanie galerii machaniem ręką nad ekranem. Można również dowolnie ustawić kolory i kontrast ekranu, fajny bajer.

Za 60 dolarów (z vatem mi wyszło 310 zł) polecam telefon gorąco. Jest to mój pierwszy telefon z Chin i gdy będę wymieniał Nexusa, chyba też zapukam do Azji :)
Kantel

Telefon:: LG

Postprzez zielony14 » 20 lut 2016, o 12:02

W egzemplarzu mojej mamy odczepił się zatrzask przy miejscu na podważenie w celu zdjęcia obudowy. Pomimo doscisniecia klapki , zatrzask już nie trzyma i odstaje, jestem ciekaw czy u Was też są luzy w pobliżu tego miejsca?

zielony14
VIP

Postprzez johnnybravo3 » 21 lut 2016, o 23:10

Witam!!! Czy Umi Rome X ma diodę powiadomień?
johnnybravo3

Pochwały: 2
Telefon:: LeTv x600
ROM: 07s rl

Postprzez fake4r » 21 lut 2016, o 23:15

Nie ma. Z podobnych budżetowców to Doogee X6 posiada.
fake4r
VIP

Pochwały: 215
Telefon:: Redmi Note 8

Postprzez bramarz » 22 lut 2016, o 18:06

Kantel napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Gdzie zamawiałeś, ja swój dzisiaj odebrałem i poza fabrycznie naklejoną folią nie dostałem wymienianych przez ciebie gratisów,
Udało się bez VAT :)
bramarz

Telefon:: Xperia Z1

Postprzez misiuzeb » 23 lut 2016, o 12:10

Wczoraj dotarł telefonik. WER Zabrze doliczył sobie VAt ot tak z deklaracji sprzedającego na opakowaniu.
Telefon dla żony więc pobawiłem się z 2h poustawiałem i moje wrażenia na szybko.
Wersja złota całkiem fajnie wygląda. Jakość wykonania nie odbiega od reszty niskobudżetowych telefonów, nie można się do niczego przyczepić no może po za ciut tandetnymi guzikami bocznymi. Wyświetlacz bardzo fajny, obsługa gestami, możliwość wywoływania akcji rysując znak na wygaszonym wyświetlaczu - super sprawa. Android 5.1 bez zbędnych apek i chińskiego badziewia. Ciężki jak na swoje wymiary. W pudełku dodatkowa folia na ekran , podstawka do telefonu i zaśłepki. Działa naprawdę szybko i stabilnie. Jak na telefon za 300zł to opłacalny zakup.
misiuzeb

Postprzez mac30 » 27 lut 2016, o 14:20

Jak długo trzyma Wam bateria przy normalnym użytkowaniu?
mac30

Telefon:: samsung

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Dyskusja o telefonach UMI