• Reklama

Umi plus e

Umi plus e

Postprzez ampereek » 26 sty 2017, o 19:35

Witam ktoś coś powie o tym modelu posiada go i czy warto go kupić?
ampereek

Reklama

Re: Umi plus e

Postprzez prezesss » 10 lut 2017, o 14:01

Jeżeli zależy Ci na bardzo ładnych zdjęciach, również przy słabym oświetleniu, to szukałbym czegoś innego (może Umi Z, który podobno ma laserowy autofokus).
Jeżeli nie jest to priorytet, to jak najbardziej warto, szybko chodzi i płynnie, czekam tylko na możliwość pobrania androida 7.0, bo na zwykłym Umi Plus podobno już jest, a tu niby lepszy model i ni ma...
Kupiony za 229 USD + 240 PLN cło.
Pozdro
prezesss

Telefon:: Umi Plus E

Postprzez Flyagaric » 10 lut 2017, o 17:34

A co laserowy autofokus daje w słabym świetle? Bez dobrej optyki kompletnie nic.
Żaden UMI nie radzi sobie dobrze w tych warunkach - radzę się z tym pogodzić. Raczej takich pieniędzy nigdy bym tej firmie nie zostawił, bo za ten szmal można mieć duużo ciekawsze fony.
Ampereek - sprecyzuj dokładnie na czym ci zależy, to może podamy alternatywy.
Kod: Zaznacz cały
[cyt. @ra-vau]nie rób sobie kłopotów kupując leegouleluleleaoukitephony. 
Kup u nas w biedronce, coś w tych pieniądzach (...) a dostaniesz 2lata gwarancji
Flyagaric
VIP

Pochwały: 163
Telefon:: Haier
ROM: Bassrockers

Postprzez ampereek » 10 lut 2017, o 19:48

Flyagaric napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Szukam czegoś dobrego lepszego od letv x800 bo taki posiadam. W cenie podobnej do umi plus e. Może być 6 cali najmniej 5,5 cali zdjęcia robię dzieciakom ale nie zależy mi na jakiejś super jakości. Telefon ma być szybki i chodzić płynnie przy uruchomieniu większej ilości aplikacji no i bateria lepsza od letv x800.
ampereek

Postprzez Flyagaric » 10 lut 2017, o 21:07

Od niego, to chyba wszystko jest lepsze, bo ten fon ma wykonanie i specyfikację, ale zabrakło softu, który by to zebrał w kupę. Fanem Snapa810 tez nie jestem.
Mnie się wydaje, że wystarczyłby ci Redmi Pro 3/64 - wyjątkowo udany model. Wykonanie najbardziej premium ze wszystkich Redmi. Świetna bateria. Jak to u Xiaomi - dobre softy są, a jeszcze więcej pewnie w drodze.
Jest Coolpad Cool1 - fon LeEco, z logiem Coolpada, w którym wyeliminowano wady większości modeli LeEco.
Dostaniesz też już Meizu Pro 5 - tylko 3/32GB, ale 5.7 i fon z zupełnie innej półki niż UMI, a ich nakładka wprost śmiga. Jendnak bateria słabsza niż u powyższych.
Porządne 6 cali jest jednak drogie - chyba, że znów LeEco, ale tu chyba już wiesz czym to pachnie. JEst też Xiaomi Mi Max, ale to aż 6.44 cala!

Osobiście wertowałbym już testy Redmi Pro.
Kod: Zaznacz cały
[cyt. @ra-vau]nie rób sobie kłopotów kupując leegouleluleleaoukitephony. 
Kup u nas w biedronce, coś w tych pieniądzach (...) a dostaniesz 2lata gwarancji
Flyagaric
VIP

Pochwały: 163
Telefon:: Haier
ROM: Bassrockers

Postprzez jarokar68 » 20 lut 2017, o 11:47

Witam posiadam ten model telefonu od jakiś 3 tygodni. Niestety nie mam doświadczeń z innymi modelami Chińskich producentów, wcześniej posiadałem Samsunga Core LTE i tutaj wiadomo że we wszystkich aspektach jest lepiej. Dlaczego wybrałem ten model, bo zależało mi na dużej ilości pamięci i na baterii która da komfort działania przynajmniej przez dwa dni i te warunki ten telefon spełnia. Co do wykonania jest według mnie ok, nie jest to co prawda poziom klasy premium ale nie ma też się do czego specjalnie przyczepić. Przyciski działają pewnie, czasem skaner linii papilarnych nie jest w stanie rozpoznać i trzeba operację powtórzyć albo wpisać kod jest to trochę irytujące. Android jest w czystej postaci i to jest zaleta akurat dla mnie dla innych będzie to wada. Nie zauważyłem żadnych zacięć podczas pracy wszystko działa płynnie, co prawda jest to krótki okres użytkowania i nie wiem jak będzie dalej ale 6G pamięci podręcznej daje nadzieję na sprawne działanie nawet po długim okresie instalacji różnych aktualizacji aplikacji i systemu. Aparat w telefonie to nie jest dla mnie priorytet, więc trudno mi wyrokować o jego jakości, jest 13Megowa matryca i robi zdjęcia dla mnie wystarczające, ale na pewno są telefony, które robią to lepiej. Telefon jest wielkości Iphona 7s to znaczy poza grubością bo ta wynosi 9mm i jest ciężki ok 200g to wynika z zastosowanej baterii.
Trudno mi jest polecać ten model bo to czy jest dla nas decyduje jego specyfikacja mi pasowała i ja jestem zadowolony.
jarokar68

Telefon:: Samsung

Postprzez jasonx » 30 mar 2017, o 14:09

Fajna oferta na tą słuchawkę (880 zł)
http://www.banggood.com/UMI-Plus-E-5_5- ... s=category
jasonx

Telefon:: Samsung

Powrót do UMI