• Reklama

Ulefone T2 Pro Helio P70

pomoc w wyborze chińskiego smartfona przy konkretnych wymaganiach i cenie.
Regulamin działu
Zakładając nowy watek upewnij się, czy taki sam temat nie został już poruszony na forum (w tym celu użyj opcji 'szukaj')
Nowo tworzone wątki: w złych działach/na poruszane wcześniej tematy/z pytaniami na które już wielokrotnie udzielono odpowiedz będą ZAMYKANE / USUWANE

Ulefone T2 Pro Helio P70

Postprzez radzix309 » 11 maja 2018, o 08:41

Obrazek

Co sądzicie o tym modelu? Warto poczekać? Stoję przed trudnym wyborem zakupu nowego telefonu, myślałem o LG V40, lub Xioami Mi Mix 2S , ale zobaczyłem ten telefon na MWC i padłem. Wygląda obłędnie, rozmiar mi nie przeszkadza, zresztą patrząc na wymiar nie różni się wiele od mojego ZTE Axona 7. Jaką cene prognozujecie? Uda się zamknąć w 1600 zł czy jednak będzie drożej? W końcu to będzie miało 8 gb ramu i 128gb pamięci. Nie miałem nigdy żadnego telefonu tej marki więc nie wiem czego się spodziewać. Czy tam jest surowy android czy jakaś autorska nakładka? Często aktualizują ? Jak z jakością wykonania?
radzix309

Telefon:: ZTE Axon 7

Reklama

Re: Ulefone T2 Pro Helio P70

Postprzez zawel » 11 maja 2018, o 11:48

Czekać na Ulefona? Czekać na telefon gównomarki znany z renderów, które nijak się będą miały do rzeczywistości? Chłopie, chciałbym wiedzieć, kto Ci dostarcza towar, który palisz bo jest dobrej jakości...
zawel
VIP

Pochwały: 57
Telefon:: Le Max 2 (x829)
ROM: Resurrection Remix O

Postprzez rodan77 » 11 maja 2018, o 12:03

zawel, ale po sieci krążą już filmiki z tym telefonem, więc jeśli chodzi o wygląd to wtopy być nie powinno. Jeśli ktoś lubi patelnie to rzeczywiście wygląda całkiem ok. Co do jakości to zgoda, cudów nie ma się co spodziewać.
rodan77
AKTYWNY

Pochwały: 67
Telefon:: Nubia M2

Postprzez radzix309 » 11 maja 2018, o 12:44

Z filmów wynika że jest dobry, i wygląda równie dobrze. Jak cenowo będzie plasował się w okolicach 1500 to będzie bardzo ciekawa opcja moim zdaiem.
radzix309

Telefon:: ZTE Axon 7

Postprzez zawel » 11 maja 2018, o 14:53

Serio? Co on takiego ma dobrego? Dać 200$ za ule/elephone/doogee to wyrzucanie kasy w błoto a tu jest 400$ za złomiaka kompletnie bez wsparcia, bo tak to wygląda w praktyce. To są producenci, którzy produkują po taniości - oszczędzają na wszystkim: nie będzie aktualizacji bo już mają następny model w przygotowaniu i o to nie dbają, przegrzewa się - no to sorry, tylna szyba krucha (bo już chodzą o nim takie słuchy u Rosjan) - to sorry. Naprawdę można dużo lepiej wydać tę kasę.
zawel
VIP

Pochwały: 57
Telefon:: Le Max 2 (x829)
ROM: Resurrection Remix O

Powrót do Jaki telefon kupić ?