• Reklama

Ulefone Power

dyskusja o Telefonach Ulefone, opinie, problemy. pomoc, wsparcie.

Ulefone Power

Postprzez HoromBok » 12 cze 2016, o 04:32

Witam , chcialbym was sie zapytac o zakup powyzszego telefonu, tylko doszly mnie sluchy o jego roznych problemach np z ekranem. Moglby sie wypowiedziec ktos kto uzytkuje ten model? Bardzo mi zaley na telefonie z ogromna bateria, czy jesli nie ten model to jest jakis chinczyk lepszy od tego modelu?
HoromBok

Reklama

Re: Ulefone Power

Postprzez tpawel » 12 cze 2016, o 10:09

Redmi 3 pomimo mniejszej baterii dłużej trzyma. Do tego mega wsparcie a i marka bardziej rozpoznawalna
tpawel
VIP

Pochwały: 59

Postprzez pawellabedz » 12 cze 2016, o 21:59

Albo redmi 3 note pro ma procek już w niższym procesie technologicznym więc powinien trzymać lepiej bo power ma problem z kernelem który nie wprowadza w deep sleepa bez roota
pawellabedz
AKTYWNY

Pochwały: 2

Postprzez HoromBok » 13 cze 2016, o 00:34

Ok tylko nie bardzo ogarniam te modele Xiaomi , nie mam pojecia czym rozni sie redmi 3 od redmi note 3. Dodatkowo kazdy ma te rozne wrsje pro lub prime. Jesli moglbym prosic o wskazanie ktory dokladnie model jest wart najbardziej uwagi to bede wdzieczny, cena nie powinna byc problemem bo są zblizone cenowo.
HoromBok

Postprzez KarlosW » 13 cze 2016, o 00:40

Wystarczy poczytać i będziesz wiedział czym się różnią.
KarlosW
VIP

Pochwały: 31

Postprzez pawellabedz » 13 cze 2016, o 05:30

Redmi note 3 procek Mediateka redmi 3 note pro procek snapdragon
pawellabedz
AKTYWNY

Postprzez Jasiet » 13 cze 2016, o 12:27

HoromBok napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Używam jego od kilku miesięcy. Jakiś czas temu pojawiły się dwie jaśniejsze plamki na wyświetlaczu(jakby w tych miejscach ekran jest jaśniej podświetlony). Siedzi w nim karta virginmobile i być może z tego powodu podczas próby nawiązania połączenia, gdy jestem w zasięgu 4g, rozłącza się i restartuje się zdaje się program do nawiązywania połączenia. Aby normalnie dzwonić, muszę w opcjach przełączyć na 3g. Bateria bardzo dobra, ale oczekiwałem więcej, niestety wytrzymuje mi tylko jakieś 10 godz. z włączonym wyświetlaczem i gps(służy mi do nawigacji rowerowej). Jest bardzo szybki, nic nie laguje, jakość zdjęć dobra, chociaż w specyficznych warunkach rozmazuje zdjęcia(np. duże słońce, zdjęcie w lesie, gdzie słońce przebija się między drzewami). Generalnie, gdyby trochę mocniejsza bateria byłbym z niego zadowolony. Teraz czas na oukitel k10000, zobaczymy jak ten będzie sobie radził.
Jasiet

Postprzez pawellabedz » 13 cze 2016, o 20:06

Ty się ciesz że miałeś 10 godzin :) Ja ostatnio na swoim 10 godzin miałem tydzień po zakupie a potem zaczęły się problemy może nowa bateria coś wskóra fajnego bo soft jest raczej tak pochrzaniony że przy w miarę dobrym deep sleepie spada 2 procent przez noc przy wyłączonych wszystkich bajerach jak wifi net lokalizacja itd to troszkę słabo ale pewnie taki mój egzemplarz
pawellabedz
AKTYWNY

Postprzez 4r3k » 16 cze 2016, o 09:38

faktycznie są jakieś takie 4 małe plamki widoczne jedynie na białym tle przy mocnym przejrzeniu się, nie wiem czy nie zostalo to spowodowane przez mocne scisniecie telefonu w kieszeni (nie mam case'a tylko silikon) najczęściej i tak zakrywa je klawiatura więc dla mnie nie ma problemu, Bateria spokojnie wytrzymuje 2 dni przy włączonym wszystkim co się da, bardzo dobrze łapie i trzyma fixa (w porównaniu do redmi2)

Wysłane z mojego Power przy użyciu Tapatalka
4r3k

Powrót do Ulefone