• Reklama

Ulefone Be Pro - kiedy Android 5.0

dyskusja o Telefonach Ulefone, opinie, problemy. pomoc, wsparcie.

Re: Ulefone Be Pro - kiedy Android 5.0

Postprzez Emce95 » 29 kwi 2015, o 20:38

Maksu napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Wysłałem im IMEIE poprzez PW na FB, wysłali mi że prześlą w najbliższym czasie i że przepraszają bardzo za tą sytuacje.
Napisali również że Już OFICJALNA aktualizacja będzie w pierwszym tygodniu maja (między bodajże 4 a 7)

Autor postu otrzymał pochwałę
Emce95

Pochwały: 4
Telefon:: obecnie brak

Reklama

Postprzez loney » 30 kwi 2015, o 08:23

Na FB pisza ze aktualizacja normalna bez bledow bedziebw ciagu tygodnia.
loney

Telefon:: Ulefone be pro

Postprzez Emce95 » 30 kwi 2015, o 23:02

Właśnie dostałem aktualizacje : data kompilacji jest z dzisiaj czyli 30 kwietnia.
Rozmiar 568 mb czyli cały system :)
Dostaną ją pewnie ci co podali imeie bo tak ulefon na fb zaznaczał.
Największą ze zmian jaka pisze to:
"Optimize Android 5.0 lollipop"
więc sądzę, że to już bedzie oficjalna aktualka :P
Jutro ściągam bo narazie jeszcze nie zaktualizowałem więc nie wypowiem się na jej temat.
Emce95

Pochwały: 4
Telefon:: obecnie brak

Postprzez JJFlash » 1 maja 2015, o 11:33

tez dostalem ta niby nakładkę z poprawkami z 30 .04. dwukrotna proba aktualizacji bezskuteczna. plik sie sciaga niby wgrywa a po restarcie nadal info ze w fonie stara wersja z 21.04..ta omylkowo wysłana z błędami. tez tak macie?
JJFlash

Pochwały: 1
Telefon:: Cool 1

Postprzez Harker » 1 maja 2015, o 11:48

JJFlash napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Mam tak samo. Tylko ja mam tak, że nie ma "niby wgrywania", po prostu jest restart telefonu i tyle.
Harker

Telefon:: One plus one

Postprzez JJFlash » 1 maja 2015, o 12:11

wszyscy tak maja..ulefona strona na Facebooku to potwierdza. tak wiec szkoda czasu na instalowanie. tylko sie plik rozpakowywuje i restartuje telefon.. czekamy. choc na razie duzych problemow z tym probnym lizakiem nie widzę. inni sie skarżą...
JJFlash

Telefon:: Cool 1

Postprzez jarek65w » 1 maja 2015, o 20:54

Ale Wy ta aktualizacje na lizaku robicie czy KK ?
Nie warto próbować na Andku 5.0 ?
pozdro
Teraz to tylko japcoki
jarek65w

Telefon:: 4S,7S

Postprzez Harker » 1 maja 2015, o 21:42

jarek65w napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Na lizaku.
Harker

Telefon:: One plus one

Postprzez Maksu » 2 maja 2015, o 16:57

Dziś również pojawiła się u mnie możliwość ponownej instalacji Lolipopa (Ulefone_be pro_20150430) i pytanie czy to jest już ta oficjalna wersja czy tylko łatka eliminująca błędy tej przypadkowo udostępnionej wersji oprogramowania? Widzę, że tym razem napisali, że ta aktualizacja usuwa wszystkie dane z pamięci smartfona ( wtf, znów? :roll: ) więc szczerze mówiąc nie mam ochoty ponownie wszystkiego od nowa instalować i ustawiać bo to jest pół dnia w plecy.

Przy okazji odnośnie problemu z ładowaniem, o którym wspominałem po zainstalowaniu tej felernej aktualizacji.
Gdy w coś gram lub oglądam film, telefon się lekko nagrzewa a gdy przy okazji gdy jest pod kablem... przestaje się ładować. WTF? To jest normalne w Lolipopie? :shock:
Domyślam się, że być może aktywuje się jakieś zabezpieczenie przed przegrzaniem się baterii (tym bardziej, że ze 3 razy pojawił się komunikat o tym mówiący) ale na KitKacie takich numerów nie miałem :-/
Czy jest w tym andku jakaś funkcja za to odpowiedzialna? Nie uśmiecha mi się odkładać telefon aby ochłonął i zaczął się łaskawie ładować...
XIAOMI REDMI 4X od 21.07.2017
Maksu
AKTYWNY

Pochwały: 2
Telefon:: Ulefone Be Pro

Postprzez pepe310 » 4 maja 2015, o 12:07

Na FB Ulefone podaje procedurę downgrade'u do K.K dla osób które zaintalowały felerną aktualizację z 27. Kwietnia
pepe310

Postprzez jarek65w » 4 maja 2015, o 12:47

Maksu napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Także mi wczoraj wyskoczył komunikat gdy podłączyłem ładowanie w aucie na 2A , a tel robił za navi.
Po podłączeniu 1A komunikatu nie było ale bateria zjechała na 20 parę procent , lipa.
Dodatkowo nie wszystkie navi i apy mi chcą działać , miband niestety także.

Trzeba mieć nadzieje że to dopracują wkrótce bo do KK mi się nie chce wracać.
Przy okazji miui na ulku ma być , słyszał Ktoś ?
pozdro
Teraz to tylko japcoki
jarek65w

Telefon:: 4S,7S

Postprzez Maksu » 4 maja 2015, o 13:18

jarek65w napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Ja też już nic nie grzebię dopóki nie pojawi się pewna, niezabugowana aktualizacja.

Ponieważ nie mam fejsa, wysłałem na support Ulefone maila dot. tych aktualizacji bo powoli zaczyna byc zamieszanie. Tu łatka do 5.0, tam możliwość downgrade do KitKata a wszystko to w oparach obietnicy wypuszczenia prawidłowej aktualizacji.

Zapytałem krótko czy zalecają poczekać aż zostanie wystawiona ta działająca, oficjalna aktualizacja do 5.0 czy bawić się w instalowanie poprawki. Dodatkowo zasugerowałem, że powinni pomyślec o jakichś giftach (np. szkło lub etui do tego modelu) dla użytkowników BePro, którzy mają problem z telefonem po aktualizacji.
Widać, już chyba mają dosyć zgłoszeń bo odpisali tylko:
Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Do moich pytań o aktualizację w ogóle się nie odnieśli :-?
XIAOMI REDMI 4X od 21.07.2017
Maksu
AKTYWNY

Pochwały: 2
Telefon:: Ulefone Be Pro

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Ulefone