• Reklama

Ulefon Power 3 unpack.

W tym dziale można przeczytać i umieścić recenzje chińskiego telefonu lub tabletu.

Ulefon Power 3 unpack.

Postprzez Rura » 11 lut 2018, o 03:46

Dzień dobry.
Zanabyłem taki wynalazek dla Żonki na GB, coby baterii w nim wystarczało na 1 dzień pracy (miałem dość podprowadzania mojego Maxa ;).).
Niestety od ponad tygodnia leżał sobie nierozpakowany, ponieważ Kobiełka stwierdziła, że musi mieć pancerne opakowanie, coby nie zakończył szybko żywota. Nie kłóciłem się i czekam na dostawę z GB czegoś lepszego niż silikon ;).
Foty kijowe ale zawsze...
https://photos.app.goo.gl/mradoSa4S7X9KG8T2
Jak doproszę się uruchomienia, to zrobię normalną reckę jak toto się sprawuje.
Rura

Telefon:: Xiaomi
ROM: Global

Reklama

Re: Ulefon Power 3 unpack.

Postprzez Rura » 4 kwi 2018, o 22:30

Recki na razie brak ponieważ Ślubna dopiero od 2 dni go męczy. Dzisiaj będzie podpięty pod ładowarkę, aczkolwiek nie jest to konieczność, ponieważ ma coś koło 37-40 % baty. Jak na 2 dni męczenia ( net z sieci, net z wifi, jutub, dużo zdjęć /filmików itp) to całkiem niezły wynik. Na pierwszy i drugi rzut oka zdjęcia z automatu robi jakościowo lepsze niż motka X-style, filmiki natomiast gorsze, szczególnie leży dźwięk. Dopóki nie dostanę tego do łapki na czas dłuższy, trudno jest mi powiedzieć, czy problem nie leży w pokrowcu ekstra ;).
A czysty system, bez zbędnego szajsu i jak na razie brak niespodzianek w tle. Bardzo dobrze spolszczony. Ogólnie Ślubna zadowolona na razie... Nie licząc filmików...

Edyta : blutut łączy się bez problemu z autem (Peugeot) i nie zrywa, dźwięk w obie strony lepszy niż z Motki. To zdążyłem sprawdzić.
Rura

Telefon:: Xiaomi
ROM: Global

Powrót do Recenzje, testy i opinie użytkowników telefonów z Chin