• Reklama

Ulefon Power 3 unpack.

W tym dziale można przeczytać i umieścić recenzje chińskiego telefonu lub tabletu.

Ulefon Power 3 unpack.

Postprzez Rura » 11 lut 2018, o 02:46

Dzień dobry.
Zanabyłem taki wynalazek dla Żonki na GB, coby baterii w nim wystarczało na 1 dzień pracy (miałem dość podprowadzania mojego Maxa ;).).
Niestety od ponad tygodnia leżał sobie nierozpakowany, ponieważ Kobiełka stwierdziła, że musi mieć pancerne opakowanie, coby nie zakończył szybko żywota. Nie kłóciłem się i czekam na dostawę z GB czegoś lepszego niż silikon ;).
Foty kijowe ale zawsze...
https://photos.app.goo.gl/mradoSa4S7X9KG8T2
Jak doproszę się uruchomienia, to zrobię normalną reckę jak toto się sprawuje.
Rura

Pochwały: 2
Telefon:: Xiaomi
ROM: Global

Reklama

Re: Ulefon Power 3 unpack.

Postprzez Rura » 4 kwi 2018, o 21:30

Recki na razie brak ponieważ Ślubna dopiero od 2 dni go męczy. Dzisiaj będzie podpięty pod ładowarkę, aczkolwiek nie jest to konieczność, ponieważ ma coś koło 37-40 % baty. Jak na 2 dni męczenia ( net z sieci, net z wifi, jutub, dużo zdjęć /filmików itp) to całkiem niezły wynik. Na pierwszy i drugi rzut oka zdjęcia z automatu robi jakościowo lepsze niż motka X-style, filmiki natomiast gorsze, szczególnie leży dźwięk. Dopóki nie dostanę tego do łapki na czas dłuższy, trudno jest mi powiedzieć, czy problem nie leży w pokrowcu ekstra ;).
A czysty system, bez zbędnego szajsu i jak na razie brak niespodzianek w tle. Bardzo dobrze spolszczony. Ogólnie Ślubna zadowolona na razie... Nie licząc filmików...

Edyta : blutut łączy się bez problemu z autem (Peugeot) i nie zrywa, dźwięk w obie strony lepszy niż z Motki. To zdążyłem sprawdzić.
Rura

Postprzez Rura » 2 lip 2018, o 17:35

Niestety, nie wiedzieć czemu, cały czas go nie mogę dorwać w swoje łapki. Tym nie mniej coś co zostało mi pokazane mnie zabiło... 63 karty otwarte w Chrome i nie mulący telefon świadczy, że mocowo i pamięciowo stresu nie ma... Bateria co 2-3 dni ładowana. Dźwięk w nagrywanych filmach, po pomagikowaniu w ustawieniach, nagle się objawił. Co do zdjęć i filmów zastrzeżeń nie ma, choć podobno, jakości Nikonka lusterka, czy Coolpiksa P6000 to cały czas nie jest, ale zapchaj dziurą na szybkiego jak najbardziej może być. Niestety cała radosna, dotychczasowa twórczość jest typowo rodzinna i nie do publikacji na forach. Ogólnie Kobiełka jest z niego zadowolona i to mocno.
Rura

Postprzez Rura » 26 sie 2018, o 22:37

Dobra...
Dziś dostałem zrzut... 65 kart, z tego część pejsbukowych z otwartymi dyskusjami i do tego kupa innych, otwartych apek...
Qrczaki, a wszyscy narzekają na mediateki, a jak widać do normalnego (czyli takiego dla 85% userów) spokojnie wystarcza... Ale przy takim obciążeniu śmietnikiem, zdjęcia, filmy i robione i z jutuba, sesemesy, telefony i nie muli... Jestem pod pozytywnym wrażeniem... O nie zrywających wiufiu i innych blututach nie wspomnę. Czyli jak ktoś potrzebuje cegiełkę do normalnego użytku, dzwonienie, sesemesy, net przeglądanie, jutuby, muzyka, ofisowanie guglowe, pedefowanie, itp., a przy tym duża bateria i nie wymaga jakości Nikona, czy Olympusa, a wystarczy Zorki, to spokojnie pełne 3 wystarczy.
Niestety właścicielka nie chce się z nim rozstawać, próbowałem przekupić Umidigi tym Z2, teraz nadzieja w Maksie3... Ale raczej nie widzę szans powodzenia... Chyba, że znowu będzie problem, jak z dźwiękiem w filmikach na początku (trzeba było pogmerać w ustawieniach multimediów) ale jak na razie wsio wytrzymuje... A i nie namierzyłem jeszcze żeby był wyłączony.
Rura

Postprzez SpeedoFST » 13 wrz 2018, o 14:52

Rura napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

"pejsbuk" to jakaś izraelska wersja facebooka??? :mrgreen:
SpeedoFST
AKTYWNY

Pochwały: 11
Telefon:: SGS8

Postprzez Rura » 13 wrz 2018, o 16:08

Ta jest! :-D
Dzisiaj byłem w odwiedzinach u Żonki (bo mi kobiełkę shospitalizowali) i pytam się czy nie chce lapka... A ona mi "a po co?" i wcześniejsze 65 kart to taki pikuś...
Załamuje mnie ten smarkfon... I cały czas nie zamula, nie wiesza się i o dziwo działa.... Ale Kobiełka nie giercuje... Co najwyżej jakieś śmieci pasjansowo-diamencikowe...
Rura

Powrót do Recenzje, testy i opinie użytkowników telefonów z Chin