• Reklama

Uchwyt do samochodu Redmi 3

Akcesoria do telefonów, tabletów i innych chińskich gadżetów

Uchwyt do samochodu Redmi 3

Postprzez brt0555 » 24 lip 2016, o 22:17

Hej!
Szukam jakiegoś uchwytu do telefonu 5 cali - huawei p8 lite, redmi 3. Najlepiej jakby był z regulacją, do zamontowania na przyssawkę do szyby, na allegro takie coś mi wpadło w oko (tylko mocowanie nie to):

http://allegro.pl/belkin-uchwyt-samocho ... 45#thumb/1

Chciałym coś podobnego no i za mniejsze pieniądze z szybką wysyłką, bo urlop się zbliża, a potrzebuję tylko na ten wyjazd, więc czegoś super nie potrzebuję.
brt0555

Pochwały: 2
Telefon:: ZTE V965
ROM: stock

Reklama

Re: Uchwyt do samochodu Redmi 3

Postprzez omi » 24 lip 2016, o 23:08

Z przyssawką do szyby to klasyka. Sporo tego i coś znajdziesz.
To co podałeś też sprawdza się w niektórych autach - zamienniki kosztują ok. 2$.
Mi osobiście podoba się model na magnetyczną kulkę przyklejaną do deski kokpitu.
Najtańsze od 2-3$, te ładniejsze, bardziej przemyślane są ciut droższe i przy okazji nie szpecą deski (gdy nie używasz zostaje tylko kuleczka). Drugi magnes doklejasz do telefonu lub etui.

Wszystko zależy od auta i preferencji. U mnie całkiem dobrze spisuje się telefon położony poziomo (lub pod skosem w etui) przy drążku zmiany biegów - wbrew pozorom jest stabilny i nie świeci na niego słońce.
omi
AKTYWNY

Pochwały: 15
Telefon:: Sam.... X722

Re: Uchwyt do samochodu Redmi 3

Postprzez brt0555 » 25 lip 2016, o 19:45

Muszę mieć możliwość łatwego demontażu i najwygodniej jeździ mi się gdy nawigacja jest na szybie (np. przy lewym słupku).

Czy jak teraz zamówię coś z ali to dostanę to w przeciągu 2tyg. ? Polecacie jakiegoś sprzedawcę z takich akcesoriów?
brt0555

Pochwały: 2
Telefon:: ZTE V965
ROM: stock

Powrót do Akcesoria