• Reklama

Typowy gearbest

Promocje i oferta sklepu GearBest.com

Re: Typowy gearbest

Postprzez Flyagaric » 14 lis 2018, o 15:17

Typowo chiński marketing. Oni dalej święcie wierzą, że zły PR jest lepszy, niż brak PR. Najgorsze jest to, że najwyraźniej im to działa. Co roku, na 11.11 z GB powtarza się ten sam scenariusz: sprzedają więcej niż mają na stanie, anulują zamówienia, rozciągają się czasy dostaw do niesamowicie odległych terminów. Ludzie mają jednak pamięć jak rozwielitki i jak tylko GB się znów zacznie ogarniać po okresie prosperity, to znów zaczynają tam kupować i ich polecać. I tak co roku.

@ddr - w sumie to spróbować było warto, ale, że się nie udało i robią wały, to w ogóle nie jestem zaskoczony. Oprócz Ciebie, oszukali pewnie masę ludzi, ale zobaczysz, że za jakieś 6 miesięcy, znów wszyscy będą mówić, że GB jest spoko...
Czekam jeszcze aż odżyją znów tematy, w których kupujący się żalą, że czekanie po 4-5 miesięcy na towar to skandal, kiedy po 11.11 u GB prawie zawsze tak jest.
Kod: Zaznacz cały
[cyt. @ra-vau]nie rób sobie kłopotów kupując leegouleluleleaoukitephony. 
Kup u nas w biedronce, coś w tych pieniądzach (...) a dostaniesz 2lata gwarancji
Flyagaric
VIP

Pochwały: 163
Telefon:: Haier
ROM: Bassrockers

Reklama

Postprzez Rura » 14 lis 2018, o 15:33

Dlatego omjam "okazje"...
Te ich "promocje" też są z 4 liter.
Rura
AKTYWNY

Pochwały: 12
Telefon:: Xiaomi
ROM: Global

Postprzez EloxD » 14 lis 2018, o 16:25

Ja wgl nie miałem w planach tam kupować ale wykupiło mi meizu na aliexpres, no mi już klasycznie powiedzieli że za max 2/3 dni wyślą teraz już zmienili stanowisko i mówią że w przeciągu 5 dni mam się kontaktować xDD to jest śmiech na sali
EloxD

Postprzez EloxD » 14 lis 2018, o 16:26

I am saddened to inform that your order is out of stock and we don't have an update from the supplier when will they restock it. You can check with us within the next few days and if we get an update from the supplier we will let you know.  Cudownie co za złodzieje
EloxD

Postprzez ddr » 14 lis 2018, o 17:23

Wiesz. Gb akurat mało zamawiam bo mały asortyment i wsparcie takie sobie. Jedynie ceny czasem były dobre. Mimo wszystko kilka tysięcy $ u nich zostawiłem, czyli pewnie więcej niż 90% pozostałych użytkowników. Nie wiem jak było przy poprzednich 11.11 bo nie były wtedy dla mnie atrakcyjne.
Ostatnio edytowano 14 lis 2018, o 18:42 przez ddr, łącznie edytowano 2 razy
Telefon się popsuł? dwro(kropka)ddr(małpa)gmail(kropka)com
W tytule wiadomości proszę podać model urządzenia.

Uwaga!
GEARBEST oszukuje kupujących!
ddr
VIP

Pochwały: 135
Telefon:: Xiaomi Mi MIX 2
ROM: MIUI 10

Postprzez ddr » 14 lis 2018, o 18:40

Tego chyba już nic nie przebije. Kupony 111 miały ważność do 14.11. Po którejś puli zmienili wszystkim na 13.11 przez co z automatu straciły ważność. Po napisaniu do supportu taka odpowiedź:
Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Do tego jeszcze masowe wycofywanie zamówień z 111, nawet tych pojedynczych na osobę i rekompensaty w formie kuponu 10$...

Dość solidny strzał w oba kolana...

Obrazek

Uwaga!
ddr
VIP

Postprzez smietana » 14 lis 2018, o 19:12

ddr napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Do tego jeszcze masowe wycofywanie zamówień z 111, nawet tych pojedynczych na osobę i rekompensaty w formie kuponu 10$...

Dość solidny strzał w oba kolana...

Obrazek
Haha a godzinu nie podali? Przeciez to tak naprawde różnica 6 godzin, no teraz 7
Ale 14 jeszcze wchodzi w pule czy 13 tylko?
Jak tylko 13, to ważne były do 13.11.2018 16.59 naszego czasu. A jak 14 tez się ima fo 14.11.2018 do 16.59
smietana
AKTYWNY

Pochwały: 22
Telefon:: xiaomi

Postprzez ddr » 14 lis 2018, o 19:22

Kupony były ważne do 14 danego dnia. Czyli dziś te osoby w południe spokojnie by coś zamówiły, ale tego zrobić nie mogły bo cofnęli ważność o dzień.

Uwaga!
ddr
VIP

Postprzez EloxD » 14 lis 2018, o 23:58

dobry meme swoją drogą z tym trumpem, no wesoło tam mają swoją drogą ciekawe jaka skala jest gearbesta , czy jest to jeden taki mały magazyn, czy wielka hurtownia na kilka hektarów
EloxD

Postprzez akir » 15 lis 2018, o 07:07

EloxD napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!
Można na you tube zobaczyć jak duży jest gearbest ;]

Wysłane z mojego VTR-L29 przy użyciu Tapatalka
akir
AKTYWNY

Pochwały: 12
Telefon:: huwawei

Postprzez Flyagaric » 15 lis 2018, o 13:26

Wiecie czemu tak robią? Bo mogą.
Ludzie mają pamięć krótszą niż rozwielitki, a oni walczą ceną, a nie stosunkiem do klienta. Czeka nas jeszcze niezły szitsztorm w wątku o tym jak długo idą przesyłki, a potem wszyscy zapomną i znów będą pisać, że GB jest ok. Panowie, nie bądźcie hipokrytami - sklep nigdy nie słynął z prokonsumenckiego podejścia, a liczenie na lojalność majfrendów jest naiwne. Bierzecie GB z całym dobrodziejstwem inwentarza, takie jakie jest, jak chcecie tam kupować.
Kod: Zaznacz cały
[cyt. @ra-vau]nie rób sobie kłopotów kupując leegouleluleleaoukitephony. 
Kup u nas w biedronce, coś w tych pieniądzach (...) a dostaniesz 2lata gwarancji
Flyagaric
VIP

Pochwały: 163
Telefon:: Haier
ROM: Bassrockers

Postprzez EloxD » 15 lis 2018, o 14:45

A tu za chwilę czarny piątek i na pewno też będą sprzedawać towar który im wisi z 11.11 :D
EloxD

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do GearBest.com