• Reklama

Trwały telefon za ok 200 USD

pomoc w wyborze chińskiego smartfona przy konkretnych wymaganiach i cenie.
Regulamin działu
Zakładając nowy watek upewnij się, czy taki sam temat nie został już poruszony na forum (w tym celu użyj opcji 'szukaj')
Nowo tworzone wątki: w złych działach/na poruszane wcześniej tematy/z pytaniami na które już wielokrotnie udzielono odpowiedz będą ZAMYKANE / USUWANE

Trwały telefon za ok 200 USD

Postprzez soid_snake » 27 sty 2018, o 23:38

Cześć,

jestem nowy na forum, czytałem i przeglądałem posty, ale jakoś nie trafiłem na wątek bezpośrednio skierowany w moją stronę, choć kilka propozycji rzuciło się w oczy. Pomożecie, doradzicie? W tej chwili używam Redmi Note 3, ale po upadku dotyk zwariował. Wcześniej działałem na Coolpad F1 więc zmiany ROM nie są mi jakoś szczególnie obce.

Cena (bez VAT): max 1000 zł, cła nie liczę, bo preferuję wysyłkę z magazynów w Europie, dla zyskania na czasie, choć oczywiście wolałbym mniej więc jeśli mogę przyoszczędzić bez większej straty na jakości to chętnie ;)
Wielkość ekranu/Rozdzielczość: 5,5 optymalnie, ale jakieś małe odchyły dopuszczalne, nie jest to dla mnie priorytetem
Ilość RAM/ROM/Procesor: 4/64 myślę minimum, ze względu na pracę na apkach społecznościówek (Twitter, Messenger, Facebook+Menadżer Stron, Whatsapp). Na procesorach się nie znam
Dual/Single sim: bez różnicy
Preferowane marki: bez preferencji, solidność wskazana
Miejsce zakupu(Polska/Chiny): Polska, kraje UE
Wymagania (parametry, funkcje): aparat z lampą błyskową ;), wygodną rzeczą jest odblokowywanie palcem, ale nie jakoś konieczne
Opis: Telefon do codziennego użytku, sporo społecznościówek, jakieś edytory tesktu, mail, normalne rzeczy. Stosunkowo czesto muszę zrobić kilka fotek, czesto w średnim oświetleniu, więc dobry aparat jest dla mnie dość istotny. No i wytrzymałość - prowadzę dość aktywny tryb życia, do tego dzieciaki, a to wpływa choćby na liczbę upadków. Poprzednie modele były zaskakująco trwałe ;) Dlatego nie wykluczam pancerniaka, zresztą początkowo taki był zamysł, ale im dalej w las (na forum) tym głowa bardziej skołowana. Z pancerniaków celowałem w Nomu S30 (wstępnie).

Pomożecie? :)
soid_snake

Telefon:: Redmi Note 3

Reklama

Powrót do Jaki telefon kupić ?