• Reklama

THL w200 pamięć NAND

THL w200 pamięć NAND

Postprzez pomon » 5 lut 2015, o 20:17

Witam
Od jakiegoś czasu telefon mój się nie włącza. Przy naciśnięciu Power żarzy się tylko dioda i nic. Program Flash Tool przy sprawdzaniu pamięci wypluwa "Nie wykryto pamięci flash NAND". Podejrzewam, że padła pamięć wewnętrzna 8 GB. Wina może być moja ponieważ wgrywałem wiele romów LewaOS Miui itd. Prawdopodobnie nie jest to wina softu, gdyż telefon działał prawidłowo przez parę tygodni na sofcie i nic w nim nie grzebałem, tylko hardware. Pytanie: Czy jest gdzieś w Polsce serwis naprawy mojego telefonu? Czy znacie może miejsca, sklepy, allegro gdzie można kupić pamieć do mojego telefonu? Gwarancja się skończyła. Telefon kupiony w chinach. Wszelkie sugestie mile widziane
Pozdrawiam
pomon

Telefon:: THL w200

Reklama

Re: THL w200 pamięć NAND

Postprzez ddr » 7 lut 2015, o 13:20

Jak padnie pamięć to nic nie zrobisz, bardziej się opłaca wymienić całą płytę niż kość.
Jak żarzy się dioda to jest jeszcze nikła nadzieja :P. Niestety nie zajmuję się telefonami na MTK, szukaj kogoś w internecie.
Chyba że mieszkasz w okolicach Białej Podlaskiej to możesz podrzucić i bym zobaczył czy warto coś kombinować.
Telefon się popsuł? dwro(kropka)ddr(małpa)gmail(kropka)com
W tytule wiadomości proszę podać model urządzenia.

Uwaga!
GEARBEST oszukuje kupujących!
ddr
VIP

Pochwały: 135
Telefon:: Xiaomi Mi MIX 2
ROM: MIUI 10

Postprzez pomon » 7 lut 2015, o 15:58

Dzięki za zainteresowanie. Pisałem już do 10 lub więcej serwisów w Polsce lecz unikają chińskich telefonów. Odezwał się jeden gość co miał kość do w200c a ta podobno już nie pasuje do mojego. Nie wiem czy się opłaca wymienić płytę bo w sumie telefony potaniały, lecz szkoda mi, że leży w szufladzie niezły sprzęt (jak dla mnie, nie jestem wybredny :) ). Mieszkam w Hrubieszowie więc trochę kilometrów jest ale nie aż tak dużo. Jeśli miałbyś chęć i czas to może wyślę fona wraz z pieniędzmi na odesłanie go. Co do zapłaty za ewentualna naprawę to wpłata na konto lub jak sobie zażyczysz. Jeśli znasz jakiś serwis, który naprawia chińczyki to podrzuć adres.
Pozdrawiam
pomon

Postprzez ddr » 7 lut 2015, o 16:28

Szanse że uda mi się naprawić wynoszą nie więcej jak 5%. Musiałbym ogarnąć flashowanie mtk.
Już jeden mi wysłał padający telefon, mam przykre z tym wspomnienia :-P.
Niestety nie znam takich serwisów.
Telefon się popsuł? dwro(kropka)ddr(małpa)gmail(kropka)com
W tytule wiadomości proszę podać model urządzenia.

Uwaga!
GEARBEST oszukuje kupujących!
ddr
VIP

Pochwały: 135
Telefon:: Xiaomi Mi MIX 2
ROM: MIUI 10

Postprzez pomon » 8 lut 2015, o 19:22

Flashowanie tu nic nie da bo już kilka razy robiłem. Wszystko przebiega niby dobrze, wgrywa się stokowy soft a telefon dalej się nie włącza. No i nie może się włączyć jak w testach nie widzi pamięci. Potrzebuję kogoś kto zajmuje się sprowadzaniem chińskich części do fonów. Może gdyby była przystępna cena to bym kupił płytę lub jeśli ktoś miałby odprzedać zepsuty z dobrą płytą (np zepsuty wyświetlacz itp)
pomon

Powrót do Pomoc techniczna