ThL W100 pomoc w dopasowaniu baterii

ThL W100 pomoc w dopasowaniu baterii

Postprzez valdimar » 21 lut 2015, o 18:04

Witam kolegów,mam nietypową prośbę do właścicieli telefonów firmy ThL i może też innych.
Jestem od dłuższego czasu w posiadaniu ThL W100, telefonik jak dla mnie po odpowiedniej obróbce (root,zwiększenie partycji i temu podobne cuda) jest w sam raz poza jedą bolączką "elektrownia" te 1800mAh to kpina a własciwie to 1500 mAh.
To skłoniło mnie do szukania czegoś większego i pomyślałem o innych produktach tej firmy;
http://www.thlmobilestore.com/accessories.html
Niestety nie ma podanych wymiarów i w zwiazku z tym prośba do posiadaczy w szczególności ThL -ów ; W6,T200,T5S,T100S a może i innych telefonów o porównanie podanych przezemnie wymiarów ze swoimi za pomoc będe wdzieczny.
Wymiary baterii do mojego ThL W100 to wys.84mm szer.53mm a grubość 4.5mm złącza są 3 idealnie po środku, rozstaw zwnętrznych konektorów ("+" i "-") to 7mm a wolny konektor jest po środku.
Na podanej stronie zadałem pytanie o możliwość dokupienia czegoś takiego, brak odpowiedzi.Pozdrawiam. :-D
valdimar

Telefon:: Xiaomi Mi6 6/128 C

Reklama

Powrót do Pomoc techniczna