THL T6 pro nie dochodzą sms

THL T6 pro nie dochodzą sms

Postprzez matevrs » 7 maja 2015, o 21:17

Witam. Jakiś czas temu moja dziewczyna kupiła THL T6 pro. Fajny telefon za fajne pieniądze. Na początku wszystko było ok, ale od jakiegoś czasu ma problem z niedochodzącymi sms, a nawet nie można się do niej dodzwonić. Tak jak by gubiła zasięg, chociaż na wyświetlaczu zasięg jest podany jako ok. Po zrestartowaniu tel. czasami sms dojdą, czasami nie, albo z ogromnym opóźnieniem. Posiada 2 karty sim, jedna play, a druga aero2. Co może być nie tak?

Druga sprawa to odświeżanie aparatu. Robi fajne zdjęcia, ale kiedy aparat jest włączony to obraz na nim działa z mega opóźnieniem, jak w starych telefonach 0,3mpix.

Czy ktoś mógł by coś poradzić? :) Z góry wielkie dzięki za pomoc, a dziewczyna przesyła buziaki dla chętnych pomocy niewieście :-P
matevrs

Telefon:: THL T6

Reklama

Re: THL T6 pro nie dochodzą sms

Postprzez eshabe » 7 maja 2015, o 21:35

Kiedyś miałem podobny problem na telefonie z Androidem (ale chyba tylko z smsami). Wszystko przez to, że było za mało wolnej pamięci urządzenia (ok. 100 MB) – takmi ktoś wtedy powiedział w internecie. Jak trochę niepotrzebnych rzeczy usunąłem, to problem zniknął i smsy zaczęły dochodzić bez problemu.

Sprawdź, czy w tym przypadku z tego wynika problem.
eshabe

Telefon:: myPhone Fun

Re: THL T6 pro nie dochodzą sms

Postprzez matevrs » 7 maja 2015, o 21:55

Niestety, ale pamięci ma bardzo dużo zarówno wewnętrznej i zewnętrznej.
matevrs

Telefon:: THL T6

Powrót do Pomoc techniczna