Switch to full style
Nowe telefony z Chin, nowinki z chińskich fabryk, przecieki, plotki, zapowiedzi.
Odpowiedz

Re: Telefony OPPO w Polsce. Gdzie kupić i ceny?

7 lut 2019, o 11:42

marx napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!


Marek, ale kojarzy się tak tylko w Chinach. Żeby zacząć się kojarzyć tak jak piszesz, to muszą najpierw zaistnieć czymś innym niż tylko zaporowymi cenami. Ale mogę się mylić, specem od marketingu nie jestem.

aliwydra napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!


Dokładnie - w Chinach to uchodziło, że fon z topowej półki cenowej mógł mieć aparat, który nie domaga na tle średniaków. Wydaje mi się, że u nas to nie przejdzie.

Re: Telefony OPPO w Polsce. Gdzie kupić i ceny?

7 lut 2019, o 21:03

Tym bardziej żaden świadomy użytkownik celujący w Note 9/IP X/Xs itp. nie kupi raczej egzotycznego sprzętu, który poza ładnym designem i zaporową ceną nic więcej nie oferuje. W dodatku jeśli weźmiemy pod uwagę aparat czy normy typu IP67 itp. to jest to sprzęt wyraźnie gorszy. O braku NFC w niższych modelach nawet nie wspominam. Windowanie cen smartfonów do granic absurdu może tylko prowadzić do spadku sprzedaży co widać po innym newsie. Ceny nowych flagowców dobiły praktycznie do poziomu cenowego oledów 55"4k, a w wielu przypadkach zostanie jeszcze na zakup konsoli. Najwyraźniej coraz więcej konsumentów zaczyna to dostrzegać. OPPO wybrał sobie więc ciekawy moment na wejście i jeszcze lepszą strategie marketingową. Pozostaje poczekać na rezultaty.

https://www.purepc.pl/urzadzenia_mobiln ... _przyczyna

Re: Telefony OPPO w Polsce. Gdzie kupić i ceny?

8 lut 2019, o 11:21

Skoro już mowa o spadku sprzedaży, to warto zaznaczyć że w Chinach w ostatnich dwóch miesiącach roku 2018 sprzedaż telefonów xiaomi (zazwyczaj tanie telefony) spadła o kilkanaście procent, nie doświadczył spadku Huawei i OPPO (zazwyczaj droższe telefony)
Odpowiedz