• Reklama

Telefon z naprawdę potężną baterią

pomoc w wyborze chińskiego smartfona przy konkretnych wymaganiach i cenie.
Regulamin działu
Zakładając nowy watek upewnij się, czy taki sam temat nie został już poruszony na forum (w tym celu użyj opcji 'szukaj')
Nowo tworzone wątki: w złych działach/na poruszane wcześniej tematy/z pytaniami na które już wielokrotnie udzielono odpowiedz będą ZAMYKANE / USUWANE

Telefon z naprawdę potężną baterią

Postprzez stanzil » 19 sty 2018, o 00:39

Cena (bez VAT): Bez znaczenia
Wielkość ekranu/Rozdzielczość: 5-6 cali
Ilość RAM/ROM/Procesor: Ram min 4 GB
Dual/Single sim: Bez znaczenia
Preferowane marki: Xiaomi
Miejsce zakupu(Polska/Chiny): Bez znaczenia
Wymagania (parametry, funkcje): Duża bateria, lte800
Opis:

Szukam telefonu z ekranem max 6 cali i z naprawdę potężną baterią - min 5000 mAh który pozwoliłby na pracę z włączonym wyświetlaczem przez 8-10 godzin - do zabicia czasu w pracy ;-) . Aktualnie posiadam Redmi Note 3 Pro i niestety bateria zdycha po 7 godzinach. Przejrzałem wszystkie telefony Xiaomi wydany w tym i poprzednim roku i nie ma żadnego który spełniałby moje wymagania. Zastanawiam się nad Ulefone Power 3 bo jego bateria jest imponująca ale wiadomo - raz, że to ulefone ;-) , a dwa wolałbym xiaomi z względu na MIUI do którego się przyzwyczaiłem.

Są szanse na wydanie przez Xiaomi w tym roku jakiegoś telefonu z dużą baterią czy darować sobie czekanie i kupować tego ulefona, a może jeszcze coś ciekawsze jest na rynku?
stanzil

Telefon:: Meizu

Reklama

Re: Telefon z naprawdę potężną baterią

Postprzez moth » 19 sty 2018, o 00:44

chyba najlepszym wyborem będzie lenovo p2
Obrazek
moth
AKTYWNY

Pochwały: 34
Telefon:: xiaomi

Postprzez VEGAreed » 19 sty 2018, o 00:48

Na myśl przychodzi mi Lenovo P2, które nie dość, że na AMOLED, to jeszcze baterię 5000~ mAh. Widziałem go za ok. 800 zł 4/64 + slot sd. To jest wersja p2c72, której minusem jest brak lte 800.
Występuje oczywiście wersja z tym pasmem, ale wtedy masz 4/32 i jest dodatkowo droższa.

Możesz również popatrzyć na Oukitele: K10, 10000 itp.

Co do Xiaomi, to można poczekać na Mi Max 3. Fakt, spory ekran (7", 2:1 (18:9)), ale i duża bateria - 5500 mAh, 4/6 Gb Ramu i 64/128 ROMu w zależności od wersji.
VEGAreed

Telefon:: ZTE Z7 Max
ROM: RR 6.0.1

Postprzez stanzil » 19 sty 2018, o 00:59

moth napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

To telefon sprzed 1,5 roku. Troszkę stary :-) Tym bardziej, że mój obecny xiaomi posiada identyczne parametry i niewiele mniejszą baterię :-)

VEGAreed napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Tak, 10000 mAh bateria robi wrażenie ale 300 gram w kieszenie to przesada :-)
stanzil

Postprzez AnimalPL » 19 sty 2018, o 01:04

bierz lenovo p2 o ile nie posiadasz sieci play.

narzekasz ze ma 1,5 roku....ale chcesz dobrą batrerie i jako taką wydajnosc czy tylko dobra baterie ?

https://www.gsmarena.com/battery-test.php3
AnimalPL
AKTYWNY

Pochwały: 23
Telefon:: nokia

Postprzez basswitek » 19 sty 2018, o 23:18

Nowe Redmi na Snapdragon 625 powinny dać radę wyciągnąć o kilka h lepszy SOT. Samą pojemnością baterii się nie sugeruj,ważny jest też procesor i optymalizacja systemu.
basswitek

Pochwały: 13
Telefon:: Xiaomi mi4c

Postprzez stanzil » 20 sty 2018, o 22:05

basswitek napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Tak średnio daje radę skoro Ulefone Power 3 na mediateku bije 3 krotnie pod względem tempa rozładowywania baterii Xiaomi na snapie 625 - różnica wielkości baterii jednak robi swoje :-)

Kliknij, jeżeli film nie działa

stanzil

Postprzez drake7 » 3 lut 2018, o 16:22

jesli telefon nadal ]Ci odpowiada to kup sobie powerbanka np 20000 i starczy Ci na na kilka dni i cena zupelnie inna.Chyba,ze kwestia baterii to tylko pretekst do zmiany telefonu to moze popatrz na te telefony co przedmowcy Ci polecają;)
drake7

Pochwały: 1
Telefon:: S5

Powrót do Jaki telefon kupić ?