• Reklama

Telefon z dobrą baterią

pomoc w wyborze chińskiego smartfona przy konkretnych wymaganiach i cenie.
Regulamin działu
Zakładając nowy watek upewnij się, czy taki sam temat nie został już poruszony na forum (w tym celu użyj opcji 'szukaj')
Nowo tworzone wątki: w złych działach/na poruszane wcześniej tematy/z pytaniami na które już wielokrotnie udzielono odpowiedz będą ZAMYKANE / USUWANE

Re: Telefon z dobrą baterią

Postprzez Caminero » 24 lis 2018, o 06:07

Podepte się, bo potrzebuję fon z dużą bateria i koniecznie LTE z bandem B20 co polecicie?
pozdrawiam
Caminero

było.. jiayu s2 < zte nubia z7 max < xiaomi mi4c 3/32gb czekam na bezramkowca... zte nubia z11
Caminero
AKTYWNY

Pochwały: 6
Telefon:: xiaomi mi4c
ROM: 4

Reklama

Postprzez Rura » 24 lis 2018, o 09:58

MiMax3....

A jak małe "coś" to poczytaj temat ;-)
Rura
AKTYWNY

Telefon:: Xiaomi
ROM: Global

Postprzez tpawel » 24 lis 2018, o 10:41

Polecam recenzje ulefona power 5 od spidersweb, odejdzie wam ochota na wynalazki. Jeśli już koniecznie to tylko cubot, pytanie czy taki z 6000mah będzie faktycznie dłużej trzymał na baterii niż jakiś Xiaomi z bateria 4000mah na snapie 625. Szwagier kiedyś na takim doogee robił 10h SoT po wifi. Tyle to ja robię na rn5, jakby chciał jednego dnia to i wiecej

Wysłane z mojego Redmi Note 5 przy użyciu Tapatalka
tpawel
VIP

Pochwały: 109
Telefon:: Le pro 3
ROM: Lineage OS

Postprzez atoh » 25 lis 2018, o 08:44

@tpawel od kilku dni testuję Ulefone Powe 5 i nie mam z nim żadnych problemów, może recenzent po prostu trafił na felerny egzemplarz. Zależy mi na jak największej baterii i teraz testuję go razem z Oukitel K10 ale czuję, że to Ulefon zostanie ze mną na dłużej.
atoh

Pochwały: 5

Postprzez Rura » 25 lis 2018, o 10:41

Żona trenuje Powera 3,w temacie o nim można zobaczyć od kiedy... I nie ma on u niej łatwego życia...
Ja tam MiMax3 i wczoraj pokazywał mi tak:
https://photos.app.goo.gl/iZwLsna3zomnv6Dk6
Przy SOT takim:
https://photos.app.goo.gl/2s2nzDvPfsvE5geP8
Jak dla mnie wystarczająco... 11 godzin odpalony ekran, na telefonie grane, jutubione, mejlowane, sesemesowane i robione sporo fot... A kosztuje jak Power5, a czasami i taniej...
Rura
AKTYWNY

Postprzez Herezja » 25 lis 2018, o 11:03

Rura napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Z ciekawości pytam. Aby go urzywać niezbęde są już obie dłonie ale ... jak go przenosisz?
Jak w futerale tak jak kiedys tablety 7 calowe? Zresztą czy jest czymś ponad tablet z funkcją dzwonienia?
Herezja
VIP

Pochwały: 40
Telefon:: Xiaomi Redmi 4a

Postprzez tpawel » 25 lis 2018, o 11:18

Jak ktoś w rurkach nie chodzi to ten telefon normalnie się do kieszeni miesci

tpawel
VIP

Postprzez Rura » 25 lis 2018, o 11:48

Dokładnie... Kondonik silikon + szkło H9 na ekranie (futerał podobny do Nilkina idzie) kieszeń spodni, bluzy, kurtki i jakość wypaść nie chce... i siadać można... i jedną ręką, bez zmniejszania powierzchni roboczej, obsługiwać się da, choć wygodniej po prostu dwiema.... Tablet mam dychę i dzieciaki, jak zasłużą ;-), oglądają bajki wieczorem... Lapek od czasu jak pojawił się Max3 poszedł w odstawkę zupełnie.... No dobra, czasami robi za odtwarzacz dividiu, którego nie mam po prostu, hdmi pod telewizor i już... Jak był Max pierwszy, teżbył używany od wielkiego dzwonu... A pierwszy tydzień nosiłem oba maksy ze sobą w jednej kieszeni (bo musiałem od orangu załatwić nano, aż w końcu przyciołem mikro ;-)) i też nie było jakiś sensacji...
Rura
AKTYWNY

Postprzez Flyagaric » 25 lis 2018, o 14:24

atoh napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Równie dobrze można zakładać, że to ty trafiłeś na udany. Nie jest to niestety żadna podstawa, by sądzić, że będzie tak z każdym zakupionym egzemplarzem. W przypadku tych wynalazków ryzyko jest zwyczajnie większe i trzeba być tego świadomym wybierając go.

tpawel napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Jakbym chciał być złośliwy, to napisałbym, że dla niektórych, świat spodni nie ogranicza się tylko do dżinsów, rurek i dresów, a w większości elegantszych spodni, to duży rozmiar fona będzie przeszkadzać, ale czy chcemy w to brnąć?
Strasznie spłyciłeś temat i nie wiem czy chcę się znów zniżać do twego rodzaju argumentów ...
Kod: Zaznacz cały
[cyt. @ra-vau]nie rób sobie kłopotów kupując leegouleluleleaoukitephony. 
Kup u nas w biedronce, coś w tych pieniądzach (...) a dostaniesz 2lata gwarancji
Flyagaric
VIP

Pochwały: 155
Telefon:: Haier
ROM: Bassrockers

Postprzez Caminero » 25 lis 2018, o 15:30

Rura napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Co podpinasz do tv przez hdmi laptop czy max3?
pozdrawiam
Caminero

było.. jiayu s2 < zte nubia z7 max < xiaomi mi4c 3/32gb czekam na bezramkowca... zte nubia z11
Caminero
AKTYWNY

Telefon:: xiaomi mi4c
ROM: 4

Postprzez Rura » 25 lis 2018, o 15:45

Lapka podpinam...
Z telefonu bezpośrednie na ekran leci po wiufiu w sieci domowej...
Edyta... Jakiś Philips 32"... Bodaj 32PFS6401/12... Daje radę zupełnie... Zawsze lubiłem ich sprzęt ;-)
Rura
AKTYWNY

Postprzez tpawel » 25 lis 2018, o 17:00

@Flyagaric nie trafiłeś. Pracuje w dużym korpo, wiadomo jak ważniejsze spotkanie to trzeba garniak wrzucić. Dresów nie pamiętam kiedy na tyłku miałem, wiem że jak założę opięte spodnie to nawet LG k8 mi przeszkadza.
Mam na codzien styczność z mi maxem3. Da się z niego normalnie korzystać, ale korzystając z dwóch rąk. Nie ma co demonizować. 6,5 calowy honor 8x leży dziś lepiej w dłoni niż Xperia czy premium sprzed 2 lat.
Wiem że jesteś zwolennikiem małych telefonów, ale po Twojej reakcji widać że chyba masz z tym jakiś problem.

tpawel
VIP

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Jaki telefon kupić ?