• Reklama

Telefon

pomoc w wyborze chińskiego smartfona przy konkretnych wymaganiach i cenie.
Regulamin działu
Zakładając nowy watek upewnij się, czy taki sam temat nie został już poruszony na forum (w tym celu użyj opcji 'szukaj')
Nowo tworzone wątki: w złych działach/na poruszane wcześniej tematy/z pytaniami na które już wielokrotnie udzielono odpowiedz będą ZAMYKANE / USUWANE

Telefon

Postprzez dakosek » 19 lip 2018, o 20:11

Dobry wieczór,

szukam następcy mojego telefoni Tj. xiaomi mi5, z którego jestem zadowolony i spełnia moje oczekiwania w 100% (Jedyna wada to cichy głośnik rozmów i brak B20)
Telefon którego szukam to:
-max 5,5' (lub ciut więcej lecz mała ramka, by nie było problemu z noszeniem go w kieszeni)
- dobry głośnik do rozmów (nie muzyki) w pracy często przebywam na hali produkcjnej i niestety w Mi5 to jest problem.
-stosunkowo dobry aparat
- czytnik lini papilarnych z przodu (Od tego mogę odejść jeśli bedzie wielokolorowa dioda + wybudzanie 2x klikiem)
- 3GB ram
- 64GB pamięci
- Cena max 1200zł (uwzględniajac ew. VAT) choć wolałbym wydać znaczniej mniej - to tylko narzędzie pracy
- zasięg B20

Liczę na waszą pomoc ponieważ rynek smartfonów zmienił się przez 3lata nie do poznania i cieżko wybrać coś nie analizujac całego miesiąca dostępnych modeli.
dakosek

Telefon:: Apple

Reklama

Re: Telefon

Postprzez lukros » 19 lip 2018, o 20:16

P10 Plus z kodem na gearbest chodzi za 300 USD. Na temat głośnika się nie wypowiem bo go jeszcze nie dostałem, ale poza tym spełnia kryteria :)

Wysłane z mojego Z2 Plus przy użyciu Tapatalka
lukros
AKTYWNY

Pochwały: 13
Telefon:: ZUK Z2
ROM: AEX 5.4

Powrót do Jaki telefon kupić ?