• Reklama

telefon muzyczny do 200$

pomoc w wyborze chińskiego smartfona przy konkretnych wymaganiach i cenie.
Regulamin działu
Zakładając nowy watek upewnij się, czy taki sam temat nie został już poruszony na forum (w tym celu użyj opcji 'szukaj')
Nowo tworzone wątki: w złych działach/na poruszane wcześniej tematy/z pytaniami na które już wielokrotnie udzielono odpowiedz będą ZAMYKANE / USUWANE

telefon muzyczny do 200$

Postprzez kawkaman » 18 mar 2018, o 15:53

Witam.

Szukam ostatnio telefonu dla sibie który posiadałby dobry głosny głosnik i dobrej jakości eq z porządną aplikacją muzyczną. Do tej pory miałem lenovo K6 które miało super głosnik ale za to nieje*any systaem dolby atmos który nie pozwalał na zmiane equalizera w żadnym stopniu a w dodatku nie posiadał wbudowanej aplikacji muzycznej. Użuwałem winampa i aplikacji sony bo są dobre i intuicyjne ale mimo wszystko ten posrany eq dolby atmos nie pozwalał na zmiane ustawień.

Czy moglibyście coś polecić do 200 baksów takiego żeby miało dobry głośny głośnik i wbudowaną aplikację z mozliwością pełnej regulacji eq? No i oczywiści porządne parametry jak na dzisiajesze standardy?

Cena (bez VAT): 250 baksów
Wielkość ekranu/Rozdzielczość: full hd
Ilość RAM/ROM/Procesor: 3gb
Dual/Single sim: obojętne
Preferowane marki: brak
Miejsce zakupu(Polska/Chiny):obojętne
Wymagania (parametry, funkcje): dobry aparat, dobry głosnik, dedykowana aplikacja muzyczna
Opis: ?

Pozdrawiam.
Ostatnio edytowano 18 mar 2018, o 18:23 przez kawkaman, łącznie edytowano 1 raz
kawkaman

Telefon:: xperia z1
ROM: 5.1.1

Reklama

Re: telefon muzyczny do 200$

Postprzez jeedek » 18 mar 2018, o 16:22

Po pierwsze - przeczytaj regulamin! Musisz zastosować szablon!!!
Do 200$ nic chyba sensownego nie dostaniesz z dobrymi głośnikami zewnętrznymi, tu by pasował Axon 7 którego mozna kupic m.in na Amazonie ale to już wyższa i to sporo cena.

Za ~210$ z kuponem masz Meizu Pro 6Plus który ma DACa więc na słuchawkach może dawać radę.

Za ~160$ ZTE Nubia M2 też ma wzmacniacz na słuchawki

Aplikacje sobie znajdź w Google Play ;)

Autor postu otrzymał pochwałę
jeedek
AKTYWNY

Pochwały: 4
Telefon:: Meizu Pro 6+
ROM: Flyme 7 China beta

Postprzez slavo22 » 19 mar 2018, o 10:23

Axon 7 jest do kupienia w Chinach. Wprawdzie w grudniu można było go wyrwać w dużo lepszej cenie ale nowe dalej są dostępne.
slavo22
VIP

Pochwały: 62
Telefon:: LeEco x600
ROM: Co chwilę inny

Postprzez basswitek » 19 mar 2018, o 10:35

Nubia M2 ma bardzo dobry dźwięk z głośnika jak na telefon, jest też dość głośny. Nie wiem jak z regulacjami equalizera, nie widziałem w opcjach ale to pewnie kwesta aplikacji.
basswitek
AKTYWNY

Pochwały: 16
Telefon:: Xiaomi mi4c

Powrót do Jaki telefon kupić ?