• Reklama

Telefon do zdjęć - > 800 pln

pomoc w wyborze chińskiego smartfona przy konkretnych wymaganiach i cenie.
Regulamin działu
Zakładając nowy watek upewnij się, czy taki sam temat nie został już poruszony na forum (w tym celu użyj opcji 'szukaj')
Nowo tworzone wątki: w złych działach/na poruszane wcześniej tematy/z pytaniami na które już wielokrotnie udzielono odpowiedz będą ZAMYKANE / USUWANE

Telefon do zdjęć - > 800 pln

Postprzez AndrewMD » 10 kwi 2018, o 13:28

Hej, mam obecnie Redmi 4x a ponieważ trochę jeżdżę na przejażdżki motocyklem chciałbym porobić zdjęcia bez brania na wypad drogiej lustrzanki. Czy jest coś do polecenia w kwocie do 800 zł do robienia zdjęć i żeby jeszcze dzwoniło z lepszym aparatem niż w redmi 4x? I wiadomo że wielkość też nie za duża żeby w trakcie podróży nie wystawał :)

Cena (bez VAT): 700
Wielkość ekranu/Rozdzielczość: ok 5 cali
Ilość RAM/ROM/Procesor: min 3/32/-
Dual/Single sim: single
Preferowane marki: -
Miejsce zakupu(Polska/Chiny): oba kraje
Wymagania (parametry, funkcje):bardzo dobry aparat
Opis:
Hej, mam obecnie Redmi 4x a ponieważ trochę jeżdżę na przejażdżki motocyklem chciałbym porobić zdjęcia bez brania na wypad drogiej lustrzanki. Czy jest coś do polecenia w kwocie do 800 zł do robienia zdjęć i żeby jeszcze dzwoniło z lepszym aparatem niż w redmi 4x? I wiadomo że wielkość też nie za duża żeby w trakcie podróży nie wystawał :)
Ostatnio edytowano 10 kwi 2018, o 15:19 przez AndrewMD, łącznie edytowano 1 raz
AndrewMD

Telefon:: iphone

Reklama

Re: Telefon do zdjęć - > 800 pln

Postprzez tpawel » 10 kwi 2018, o 13:57

Co to znaczy wielkość nie za duża? Zaakceptujesz 5,5 cala? Jeśli nie to masz problem :D
tpawel
VIP

Pochwały: 109
Telefon:: Le pro 3
ROM: Lineage OS

Postprzez basswitek » 10 kwi 2018, o 14:23

Używany Samsung Galaxy S7.
Z Chińczyków - Cool1 albo Nubia z17 mini
basswitek
AKTYWNY

Pochwały: 18
Telefon:: Xiaomi mi4c

Postprzez zielony14 » 10 kwi 2018, o 14:37

szablon.
Pomoc w zakupach z chin, w wyborze telefonu.
Najnowsze promocje telefonów!

Więcej na pw, bądź "zleceniekupna@gmail.com".
zielony14
VIP

Pochwały: 70
Telefon:: Nubia M2
ROM: Stock

Postprzez Flyagaric » 10 kwi 2018, o 16:10

W tej cenie załapie się prawie nowy (odsprzedaż z odnowy kontraktu, itp) Samsung Galaxy A6 2016 (rok jest ważny!) i chyba Asus Zenfone 3 (ale "3" bez żadnych dopisków). Oba mają OiS.
Każdy z nich zrobi zdjęcia na poziomie lepszym od większości flagowych chińczyków i będzie też miał polską gwarancję. Jeśli zdjęcia są priorytetem, to te będą najlepszym wyborem i oferują mały rozmiar, co u Chińczyków jest dziś prawie niespotykane.
Kod: Zaznacz cały
[cyt. @ra-vau]nie rób sobie kłopotów kupując leegouleluleleaoukitephony. 
Kup u nas w biedronce, coś w tych pieniądzach (...) a dostaniesz 2lata gwarancji
Flyagaric
VIP

Pochwały: 152
Telefon:: Haier
ROM: Bassrockers

Postprzez Rura » 10 kwi 2018, o 16:53

https://www.mediaexpert.pl/aparaty-komp ... ,id-657798 nawet chwili bym się nie zastanawiał... Jeżeli masz lusterko, to nic innego nie zastąpi Ci fot. A jak chcesz to sobie "Siołmi" ;-) przyklej na pleckach na taśmę dwustronną... I tak na marginesie, piszę z doświadczenia na 2 OO i z aparatami...
Rura
AKTYWNY

Pochwały: 6
Telefon:: Xiaomi
ROM: Global

Postprzez AndrewMD » 10 kwi 2018, o 23:44

Mam eosa 60 i 700 D tylko średnio na drag starze chce je wozić, chyba że masz swój patent na to, to mógłbyś się podzielić.
AndrewMD

Telefon:: iphone

Postprzez Rura » 12 kwi 2018, o 11:03

Ja w razie potrzeby bazowałem na Coolpixie P6000. Akurat nie jestem kanonierem ;). DX zostawał w domu z torbą i szkiełkami ;) , a piksik mi się mieści do jednej kieszeni, telefon do drugiej... Później do kupiłem torbę na baniak:
https://m.ebay.com/itm/Givi-Xstream-Ran ... %3ATriumph
I w toto właziło mi już wsio, co do życia było potrzebne. Aparat, telefon, baterie do aparatu i kamery, dokumenty z portfelem... I pod ręką. I bezpieczne. Odpięcie banalnie proste, pasek na ramię chowany, uchwyty itp.. Itd.
Rura
AKTYWNY

Postprzez Flyagaric » 12 kwi 2018, o 11:26

Serio? Bierzesz pod uwagę przyklejenie fona taśmą dwustronną do aparatu??
Już dawno nauczyłem się, że swoich aparatów nie mam prawie nigdy przy sobie, a fona mam zawsze. Siedzę od dłuższego czasu właśnie na A6 2016, głównie ze względu na jego dobry aparat z OiS, w połączeniu z kompaktowymi rozmiarami. To rozwiązanie się sprawdza świetnie.
To, że dla kogoś innego będzie ok wciąż nosić 2 osobne urządzenia, wcale nie znaczy, że tobie też to przypasuje i będziesz się z tym czuł komfortowo.
Radzę przemyśleć temat dokładnie.
Kup u nas w biedronce, coś w tych pieniądzach (...) a dostaniesz 2lata gwarancji
Flyagaric
VIP

Postprzez emefe » 12 kwi 2018, o 12:04

Flyagaric napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Jaki model Samsunga? Nie A5?
emefe

Telefon:: LG G4 dual
ROM: fabryka

Postprzez Flyagaric » 12 kwi 2018, o 13:00

Kuźwa, oczywiście, że A5 - nie wiem skąd mi się to A6 uparcie wzięło...
Dzięki za korektę.
Flyagaric
VIP

Postprzez Rura » 12 kwi 2018, o 13:27

Następnym razem napiszę:
[Ironia_mod= ON] tutaj odpowiedni tekst
i
[Ironia_mod= OFF]...
Echhhhh....
Tak wiem. Tylko jeżeli ktoś robi lusterkiem z odpowiednią optyką i szuka "śmietnika", bo lusterko przeszkadza, a chce "jakości", to pozostaje mu coś jak kompakt, odpowiednią optyką. A byle badziew do kontaktu można "przykleić" sobie na rękę...
A jeżeli chce mieć jedno urządzenie, to za przeproszeniem, ale wykonując "losowanie" palcem po liście wybierze perfekcyjnie. Ponieważ jeżeli bawi się grafikom, to jeden grzyb co kupi.
Też kiedyś musiałem mieć "hiper", "ultra", "pro"... A teraz MiMax pierwszej generacji wystarcza...
Rura
AKTYWNY

Następna strona

Powrót do Jaki telefon kupić ?