Telefon do streamowania gier/dobra cena do jakości

pomoc w wyborze chińskiego smartfona przy konkretnych wymaganiach i cenie.
Regulamin działu
Zakładając nowy watek upewnij się, czy taki sam temat nie został już poruszony na forum (w tym celu użyj opcji 'szukaj')
Nowo tworzone wątki: w złych działach/na poruszane wcześniej tematy/z pytaniami na które już wielokrotnie udzielono odpowiedz będą ZAMYKANE / USUWANE

Telefon do streamowania gier/dobra cena do jakości

Postprzez Mitzu » 15 mar 2018, o 17:44

Cena (bez VAT): od 500 do 800 zł
Wielkość ekranu/Rozdzielczość: od 5 do 6
Ilość RAM/ROM/Procesor: Od 3/4 do 6
Dual/Single sim: nie musi być
Preferowane marki: Xiaomi, LETV, Lenovo, Huawei,
Miejsce zakupu(Polska/Chiny): EU lub Chiny z opcją bez VAT
Wymagania (parametry, funkcje): jak najlepsze wideo, jeśli byłaby stabilizacja to już w ogóle świetnie.

Opis:
Witam,
Postanowiłem sprzedać swój dotychczasowy telefon jakim jest Samsung S8, gdyż niestety koszty związane z ew. wymianą LCD w przypadku upadku to kwota wysoka (kolegę to spotkało ostatnio), szkła hartowane na ten model to porażka, w sumie też nie chcę stracić na nim na wartości, bo za parę miesięcy za różnicę mogę kupić takiego Redmi 5 lub jakąś przyzwoitą kamerkę sportową.

Telefonu używam do sporadycznego nagrywania wideo, streamowania gier z androida na żywo.
Wcześniej posiadałem Xiaomi Redmi Note 3 Pro byłem zadowolony ogółem, choć 2GB już trochę zaczynało być niewystarczające.

Co możecie mi polecić? Co jest najlepsze w tej cenie ? Czy warto może dołożyć?
Mitzu

Telefon:: Samsung s6310

Reklama

Re: Telefon do streamowania gier/dobra cena do jakości

Postprzez Caminero » 15 mar 2018, o 19:00

Meizu pro 6 plus za 717zl
pozdrawiam
Caminero

było.. jiayu s2 < zte nubia z7 max < xiaomi mi4c 3/32gb czekam na bezramkowca... zte nubia z11
Caminero
AKTYWNY

Pochwały: 6
Telefon:: xiaomi mi4c
ROM: 4

Postprzez basswitek » 15 mar 2018, o 19:21

Wykup sobie ubezpieczenie na s8 :)

Autor postu otrzymał pochwałę
basswitek
AKTYWNY

Pochwały: 30
Telefon:: Xiaomi mi4c

Postprzez Flyagaric » 15 mar 2018, o 20:57

Caminero napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

I tu będzie łatwo i tanio wymienić?
Kod: Zaznacz cały
[cyt. @ra-vau]nie rób sobie kłopotów kupując leegouleluleleaoukitephony. 
Kup u nas w biedronce, coś w tych pieniądzach (...) a dostaniesz 2lata gwarancji
Flyagaric
VIP

Pochwały: 163
Telefon:: Haier
ROM: Bassrockers

Postprzez Mitzu » 15 mar 2018, o 23:13

basswitek napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Ubezpieczenie już mam, ale jest ono do pewnej kwoty i z tego co widzę jednorazowe, resztę kosztów pokrywa właściciel telefonu, a jak to bywa z serwisami i ich wyceną każdy dobrze wie;]
Mitzu

Postprzez Mitzu » 15 mar 2018, o 23:22

Flyagaric napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

I tu będzie łatwo i tanio wymienić?

Powiem tak: wyświetlacz jest w granicach 100$, mogę go wymienić w swoim serwisie ze swoimi narzędziami, więc ok, tylko, że nie kojarzę, żeby był w takiej niskiej cenie.
Mitzu

Postprzez Flyagaric » 15 mar 2018, o 23:27

Sprowadzenie zajmie od 3 tygodni, do 3 miesięcy i przyjdzie niewiadomej jakości, bo bezpośrednio u producenta nie kupisz ... Taniej niż w Samsungu, ale chyba wolałbym faktycznie ubezpieczenie wziąć.
Kod: Zaznacz cały
[cyt. @ra-vau]nie rób sobie kłopotów kupując leegouleluleleaoukitephony. 
Kup u nas w biedronce, coś w tych pieniądzach (...) a dostaniesz 2lata gwarancji
Flyagaric
VIP

Pochwały: 163
Telefon:: Haier
ROM: Bassrockers

Postprzez Mitzu » 16 mar 2018, o 00:06

Lenovo Zuk 2 Pro 6/128 279$ wysyłka z Niemiec, te parametry mają coś wspólnego z faktycznym potencjałem telefonu? Warto przekroczyć założony limit?

LeEco Coolpad Cool1 4/32GB Ten jest tani bardzo, z tego co pamiętam ludzie wychwalali zdjęcia ciekawe jak z wideo, bateria ok, RAM/ROM jest, jakby się uparł to dwa takie moge kupić miałbym i telefon, i kamerę ;]

Sharp Z2 4/32GB Firma niby znana, ale o tym fonie pierwsze słyszę;] Cena jak wyżej

Xiaomi Mi A1

Nubia M2 4/64GB

Xiaomi Redmi 5 Plus 4/64GB

Meizu Pro 6 Plus Global Version 4GB+64GB znalazłem jednak w cenie jaką podano powyżej

Teraz mam twardy orzech do zgryzienia, każdy w sumie ma coś w sobie, nie wiem tylko czy jest sens dokładać tyle kasy jak np. te Cool1 takie tanie, a parametry sa ok.
LeTV x626 miałem w ręku na pół dnia, jakość wykonania powalała, system nie do konca byl spolszczony, ale chyba do tego Cool1 jakies ROMy będą hehe.
Ciężki wybór, nie wiem czy dokładając do poszczególnych modeli odczuję dużą różnicę, chciałbym pieniądze wydać jak najefektywniej, prosta sprawa;]

Edit:
LeRee 3 to Cool1 tylko z B20? Występuję w konfiguracji 4/32GB?
Mitzu

Postprzez Mitzu » 16 mar 2018, o 15:55

Ref
Mitzu

Postprzez basswitek » 16 mar 2018, o 16:43

Mitzu napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Leree tylko 3/32gb ale działa płynnie i ma trochę ładniejszy wyświetlacz (cieplejsze kolory ale i tak są trochę chłodne).
Cool1 jest zdecydowanie najlepszy z nich wszystkich jeśli chodzi o relację cena/jakość, robi ładniejsze fotki od mi a1 czy redmi 5, Sharpa s2 (patrząc na ostatnie sample z fkrum). Jest też szybszy od obu Xiaomi czy Nubii, dopiero Snapdragon 820 i dalej 821 są jeszcze szybsze. Zuk z2 pro będzie odczuwalnie lepszy (aparat raczej też + stabilizacja optyczna), ma amoled. OIS ma też Le Max 820, zdjęcia ciut słabsze od Cool ale w wideo powinno być lepiej przez OIS. Tylko bateria 3000mah. Nubia m2 ma zaletę w postaci Amoleda, świetną przednią kamerkę do selfie, rozszerzalne 64 gb rom, b20. Ale aparat trochę słabszy od Cool, będzie to coś między Mi A1 a Redmi 5 w tej kwestii. Niemniej reszta parametrów + amoled robi z tego telefonu fajną propozycję. Do oglądania filmików czy grania super, obraz robi wrażenie. Porównaj wszystkie na kimovil.com
basswitek
AKTYWNY

Pochwały: 30
Telefon:: Xiaomi mi4c

Postprzez TLasky » 18 mar 2018, o 14:40

Kupować Cool 1 do grania to strzał w kolano- np. Forged to Fight wygląda spoko i po 15 min. młócki się tnie, to samo było na wszystkich telefonach z Helio P25. Do grania zdecydowanie mogę polecić Le Max 2 (tylko patrz żeby był to X822 z pasmem B20, a nie X820). Ze starszych i budżetowych świetnie mi się gra na Xiaomi Mi Note Pro- o dziwo Xiao istotnie okiełznało Snapa 810, jako jeden z chyba dwóch producentów + da się w nim odblokować B20. Zuk Z2 Pro moim zdaniem do grania jest po prostu za mały. Każdy z tych telefonów miałem w ręce i na każdym z nich grałem. O Meizu Pro 6 Plus wypowiem się w tej kwestii za kilkanaście/kilkadziesiąt dni :-). Przy większym budżecie rozważyłbym Xiaomi Mi5S Plus, ostatnio był w okolicy 257$, myślę że pod kątem grania i zdjęć wygrywa z Zukiem + ma 0,7" większy ekran.

T.

PS Le Max 2 kup w komplecie z PowerBankiem ;-)
"Coś się kończy, coś się zaczyna..."

Martwić się o to ile pali sportowe auto, to jak myśleć czy prostytutka którą grzmocisz Cię kocha :-D
TLasky
VIP

Pochwały: 89
Telefon:: Bez notcha k**wa!
ROM: Nimompojęcia

Postprzez sonic » 24 maja 2018, o 09:49

tak trochę staroć, ale pytanie pozostało bez odpowiedzi:

LeRee 3 to Cool1 tylko z B20? Występuję w konfiguracji 4/32GB? lub 6/64?
Life style, zarabianie, filmy -> http://marcingorski.pl
sonic
VIP

Pochwały: 19

Następna strona

Powrót do Jaki telefon kupić ?