pomoc w wyborze chińskiego smartfona przy konkretnych wymaganiach i cenie.
Regulamin działu
Zakładając nowy watek upewnij się, czy taki sam temat nie został już poruszony na forum (w tym celu użyj opcji 'szukaj')
Nowo tworzone wątki: w złych działach/na poruszane wcześniej tematy/z pytaniami na które już wielokrotnie udzielono odpowiedz będą ZAMYKANE / USUWANE
14 wrz 2016, o 14:20
Nie mam bana ba google :D Dziewczynie zależy na długo trzymającej baterii i dobrym aparacie. Co jeszcze polecicie do 500 zł?
14 wrz 2016, o 15:48
Redmi 3S
14 wrz 2016, o 22:29
Ja w sumie polecam mi4c. No chyba że potrzebujesz coś z lepszą baterią no to redmi 3 ;)
16 wrz 2016, o 14:58
Jeśli chodzi o wydajność, to chyba Mi4C nie ma konkurenta w tej chwili w tej kategorii cenowej. Jeśli chodzi o baterię, to z kolei Redmi 3/3s nie mają konkurenta w zakresie cena/jakość, bo fakt, że są telefony z większą albo podobną pojemnością ale jednak tyle, ile dostaje się do Xiaomi za te pieniądze, nie dostanie się nigdzie indziej. No może Meizu jeszcze jest prównywalne, ale i tak gorsze, IMHO.
16 wrz 2016, o 16:19
Poszukuje telefonu dla córki
Niestety MEIZU M2 wpadł do wody i przestały działać moduły GPS, Bluetooth i Wifi.
Czy jest coś wodoodpornego godnego polecenia?
Parametry:
Byle by nie były gorsze niż w poprzedniku.
16 wrz 2016, o 16:27
Na Twoje kryteria polecam Samsung Galaxy s7.
Nie gorszy i wodoodporny
16 wrz 2016, o 17:43
Stawiając wodoodporność jako kryterium praktycznie pozbawiasz siebie wyboru telefonów. A w dodatku jeszcze ma być nie gorsze od Meizu M2.
Czym innym jest odporność na zachlapania a czym innym na całkowite zanurzenie. Co byś wolał i czy naprawdę tego potrzebujesz? A z jednym i drugim będzie problem. Jeśli na zachlapania, to w zasadzie masz wybór między czarnym Moto G3 a białym Moto G3.
16 wrz 2016, o 20:55
Witam
Też zastanawiam się nad Redmi 3 S lub Mi4c . Czy bardzo odczuwalna jest różnica w
baterii 4100 a 3080 ?
wyświetlaczu 720p a 1080p ?
Aparaty 13mp więc w fotkach pewnie różnicy nie ma
Procesor octa i hex
Telefon ma być do normalnego użytkowania czyli rozmowy internet fotki gry raczej nie
16 wrz 2016, o 20:59
jak nie grasz to 3S jest wystarczający. Ja jestem bardzo z niego zadowolony. Różnica w działaniu na baterii będzie bardzo duża.
16 wrz 2016, o 21:10
Dzięki za szybką odpowiedź , a zdjęcia robi w miarę ?
Powered by phpBB © phpBB Group.
phpBB Mobile / SEO by Artodia.