• Reklama

Telefon do 800zł~ 220usd~

pomoc w wyborze chińskiego smartfona przy konkretnych wymaganiach i cenie.
Regulamin działu
Zakładając nowy watek upewnij się, czy taki sam temat nie został już poruszony na forum (w tym celu użyj opcji 'szukaj')
Nowo tworzone wątki: w złych działach/na poruszane wcześniej tematy/z pytaniami na które już wielokrotnie udzielono odpowiedz będą ZAMYKANE / USUWANE

Telefon do 800zł~ 220usd~

Postprzez DAMIANq » 24 lis 2018, o 12:04

Cześć,

Moje parametry:
Cena (bez VAT): 800zł / 220$ MAX
Wielkość ekranu/Rozdzielczość:minimum 5,5" do 6,3"
Ilość RAM/ROM/Procesor: minimum 4/64GB
Dual/Single sim: DUAL SIM
Preferowane marki: brak preferowanej marki
Miejsce zakupu(Polska/Chiny): obojętnie, choć wiadomo lepiej z Polski/EU magazynu
Wymagania (parametry, funkcje): OPIS

Cześć, rozglądam się za czymś do 800zł~ mniej więcej (w grę wchodzi i nówka i używka)
Ekran 5,5" - 6" mniej więcej, 4/32 to absolutne minimum, preferencji do konkretnej marki nie mam.
Fajnie by było jakby bateria możliwie ogarniała.
Mam kilka typów.
I teraz pytanie, za 530zł mogę mieć Nubie Z17 lite 6/64GB z EU, dostawa w kilka dni.
Do 800zł spokojnie dorwę AXON'a 7 w bardzo dobrym stanie, można też złapać nówkę Meizu 6 Pro Plus.
A2 lite całkiem fajne smartfony, A2 pełna mi się nie podoba (jakoś ten notch mi bardziej spasował w wersji LITE).
Za czym jeszcze mogę się rozglądać z ciekawych smartfonów?
DAMIANq

Telefon:: HUAWEI

Reklama

Re: Telefon do 800zł~ 220usd~

Postprzez INTseed » 24 lis 2018, o 13:46

Jak chcesz axon 7 to sprawdź ceny na amazonie. Dodatkowo jest teraz 10% cashbacku z planetplus.
INTseed
VIP

Pochwały: 23

Powrót do Jaki telefon kupić ?