• Reklama

Telefon do 700zł - nowy bądź używany

pomoc w wyborze chińskiego smartfona przy konkretnych wymaganiach i cenie.
Regulamin działu
Zakładając nowy watek upewnij się, czy taki sam temat nie został już poruszony na forum (w tym celu użyj opcji 'szukaj')
Nowo tworzone wątki: w złych działach/na poruszane wcześniej tematy/z pytaniami na które już wielokrotnie udzielono odpowiedz będą ZAMYKANE / USUWANE

Telefon do 700zł - nowy bądź używany

Postprzez michalo21 » 13 sie 2018, o 01:36

Witam serdecznie!
W końcu Jiayu S3 odchodzi na emeryture (zbita szybka po raz drugi) więc czas na coś nowego.
Cena (bez VAT): max 700zł
Wielkość ekranu/Rozdzielczość: obojętne, miłe są te proporcje 18:9 czy coś innego.
Ilość RAM/ROM/Procesor: 3/4GB RAM, 16GB ROM mi w zupełności wystarcza, obojętnie byle energooszczędny
Dual/Single sim: Dual sim <3
Preferowane marki: Takie bardziej znane jak Xiaomi, Meizu jezeli chodzi o chinole, europejczyki byle nie Samsung :P
Miejsce zakupu(Polska/Chiny): Nie ma znaczenia, byle doszło do 17.08.2018r.
Wymagania (parametry, funkcje): Jak najwieksza bateria i zoptymalizowane oprogramowanie.
Opis: Ma być energooszczędny, używany tylko do neta, youtuba, jakaś fotka z wakacji w lepszej jakości niż ziemniak. Ma wytrzymywać ze dwa dni przynjmniej. Jiayu z nowa bateria i ROMem co tutaj na forum jest, potrafił mi trzymać przy moim uzytkowaniu 1-1,3dnia. Optymalizacjia ma być na wysokim poziomie. Czytałem, że Motki mają fajnego czystego Androida (Moto G6 Play sie skłaniam). MIUI mi nie przeszkadza, w domu rodzince Xiaomi kupowałem, więc jest ok. Patrzyłem na 3 modele tak naprawde: Motorola Moto G6 Play (uzywka bo po co za nówke przepłacać), Xiaomi Redmi 5, ZTE Nubia Z17 lite. W Motce kusi oprogramowanie, najlepsze zdjęcia według GSMArena, bateria, wygląd. W Xiaomi kusi procek (SNAP 450) i w miare zoptymalizowane oprogramowanie a odrzuca wygląd telefonu. W Nubi po prostu egzotyka(6GB RAMu <3) i styl, aczkolwiek nie wiem jak z oprogramowaniem.
Nie jest mi obce wgrywanie custom romów. Telefon na przynajmniej 3 lata i by w miare wytrzymały był :P
Pozdrawiam!
michalo21

Telefon:: Jiayu S3
ROM: PAVLIK 4.4

Reklama

Powrót do Jaki telefon kupić ?