• Reklama

Telefon do 600zł

pomoc w wyborze chińskiego smartfona przy konkretnych wymaganiach i cenie.
Regulamin działu
Zakładając nowy watek upewnij się, czy taki sam temat nie został już poruszony na forum (w tym celu użyj opcji 'szukaj')
Nowo tworzone wątki: w złych działach/na poruszane wcześniej tematy/z pytaniami na które już wielokrotnie udzielono odpowiedz będą ZAMYKANE / USUWANE

Telefon do 600zł

Postprzez Quard » 9 gru 2017, o 22:05

Cena (bez VAT): 600zł
Wielkość ekranu/Rozdzielczość: przynajmniej 5 cali fhd
Ilość RAM/ROM/Procesor: 3gb ramu 32 romu
Dual/Single sim: obojętnie
Preferowane marki: leeco wydaje się najciekawsze ale jestem otwarty na propozycje
Miejsce zakupu(Polska/Chiny):chiny
Wymagania (parametry, funkcje):brak specjalnych
Opis:Przejrzałem mniej więcej rynek i zastanawiam się nad leeco le max 2 i leeco le pro 3 x722. Ciekawymi wyborami wydają się też Axon 7 mini ze względu na dobry dźwięk(chociaż nie używam zbyt często głośników ale muzyki mniej więcej godzinę dziennie+youtube). Jest jeszcze cool 1 i tutaj pytanie czy opłaca się też dopłacać do max 2 czy pro 3. Zależy mi na jak najlepszym stosunku cena/wydajność. No i czy opłaca się czekać do świąt na przeceny i jaka jest szansa na doliczenie vatu?
Quard

Telefon:: Lex722

Reklama

Re: Telefon do 600zł

Postprzez zielony14 » 9 gru 2017, o 22:11

Ja bym dołożył do le max 2/ le pro 3, bądź czekał na Axona 7 z GB , bo pewnie znów będzie w promocji, już powoli cena spada.

Vat to loteria, zależy od tego gdzie mieszkasz (od UC) oraz od tego jak się dogadasz ze sklepem/sprzedawcą czy też od rodzaju przesyłki.
Pomoc w zakupach z chin, w wyborze telefonu.
Najnowsze promocje telefonów!

Więcej na pw, bądź "zleceniekupna@gmail.com".
zielony14
VIP

Pochwały: 70
Telefon:: Nubia M2
ROM: Stock

Postprzez Ironclad » 9 gru 2017, o 22:21

zielony14 napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Ja bym dołożył do le max 2/ le pro 3, bądź czekał na Axona 7 z GB , bo pewnie znów będzie w promocji, już powoli cena spada.

Vat to loteria, zależy od tego gdzie mieszkasz (od UC) oraz od tego jak się dogadasz ze sklepem/sprzedawcą czy też od rodzaju przesyłki.
Zgadzam się, Cool 1 jest dobrą opcją, ma niezły aparat i przyzwoitą specyfikację, ale właściwie ma jeden sensowny ROM. Jednak Le Max 2 wydaje się bardziej kompletny, mam na myśli wersje X820 z B20, ewentualnie X722. Le Max 2 ma przyzwoity aparat i wciąż topową specyfikację, nie bez znaczenia jest wsparcie deweloperów. Kupić Axon 7 za takie pieniądze, jak w BF to jest strzał w dziesiątkę, najlepsza opcja.
Ironclad
AKTYWNY

Pochwały: 12
Telefon:: Nubia, LeEco

Postprzez kakam55 » 10 gru 2017, o 00:26

Dobrym wyborem jest cool 1 lub droższy x722 .
oukitel c3 ; Cool 1 Dual ; Redmi Note 2 ; Iphone 7 Plus
kakam55

Pochwały: 2
Telefon:: 7 plus;Cool1;x722

Powrót do Jaki telefon kupić ?