• Reklama

Telefon do +/-600zł

pomoc w wyborze chińskiego smartfona przy konkretnych wymaganiach i cenie.
Regulamin działu
Zakładając nowy watek upewnij się, czy taki sam temat nie został już poruszony na forum (w tym celu użyj opcji 'szukaj')
Nowo tworzone wątki: w złych działach/na poruszane wcześniej tematy/z pytaniami na które już wielokrotnie udzielono odpowiedz będą ZAMYKANE / USUWANE

Telefon do +/-600zł

Postprzez mrszarlotte » 11 lis 2017, o 21:27

Cena (bez VAT): +/-600
Wielkość ekranu/Rozdzielczość: 5-5,5"
Ilość RAM/ROM/Procesor: min. 3GB RAM
Dual/Single sim: obojętne
Preferowane marki: coś z czym nie ma zbyt dużego ryzyka/zabawy
Miejsce zakupu(Polska/Chiny): Raczej Polska, ale Chiny też spoko.
Wymagania (parametry, funkcje): dobra bateria, głównie siedzę non-stop na necie, sporo zakładek, nie gram w gry, troche aplikacji w tle (spotify, messenger itp.)
Opis:

Cześć,
Mój stary, wysłużony Xiaomi HM Note 1LTE umiera sobie powolutku śmiercią naturalną i najwyższa pora zacząć się rozglądać za czymś co pozwoli mu spokojnie odejść w zapomnienie.
Wydaje mi się, że najbardziej jestem przekonany do Xiaomi 4x 3/32 (ewentualnie Note 4x), ale coś bardzo ciągnie mnie żeby spróbować ''wejść w'' Coolpad Cool1 (przeglądając wszelakie opinie wydaję się bardzo solidną opcją) lub w jakieś inne LeTV/LeEco.
Telefon przeważnie zakupuję i użytkuję "do oporu" więc fajnie jakby był on w stanie przeżyć ~2lata.
Wyczytałem, że z Cool1 jest trochę zabawy na początku, ale widziałem, że na forum są elegancko zrobione instrukcję więc nie powinno być problemu, chociaż wiadomo, jeśli da radę uniknąć wszelakich "trudniejszych" początków i po prostu wyjąć i używać - to super.

I tutaj proszę Was o pomoc. Który z tych modeli byście polecili, dlaczego oraz czy macie jeszcze jakieś propozycje godne rozpatrzenia?

Dzięki!
mrszarlotte

Telefon:: HM note LTE

Reklama

Re: Telefon do +/-600zł

Postprzez RussianYeti » 11 lis 2017, o 22:09

Cool 1 4/32gb lub 4/64gb. Na joybuy trwa jeszcze promocja, z kuponem wychodzi 115usd za 32gb wersje. Wgranie LeRee to kilka min. roboty. Smartfon jest lepiej wykonany od serii redmi, ma wydajniejszy soc oraz bardzo dobry aparat jak na ten przedział cenowy. Z minusów brak b20 oraz wejścia microSD.
RussianYeti
AKTYWNY

Pochwały: 25
Telefon:: Xiaomi

Re: Telefon do +/-600zł

Postprzez mrszarlotte » 12 lis 2017, o 15:39

Dzięki śliczne za pomoc, rozumiem, że chodzi o ten z tego linku:

https://www.joybuy.com/3299423.html?isActivitying=true

w takim razie biere. Dzięki.
mrszarlotte

Telefon:: HM note LTE

Powrót do Jaki telefon kupić ?