• Reklama

telefon do 220-250 Euro

pomoc w wyborze chińskiego smartfona przy konkretnych wymaganiach i cenie.
Regulamin działu
Zakładając nowy watek upewnij się, czy taki sam temat nie został już poruszony na forum (w tym celu użyj opcji 'szukaj')
Nowo tworzone wątki: w złych działach/na poruszane wcześniej tematy/z pytaniami na które już wielokrotnie udzielono odpowiedz będą ZAMYKANE / USUWANE

telefon do 220-250 Euro

Postprzez maki21 » 28 paź 2018, o 20:23

Witam.
Po ponad 3 latach przyszedl czas na wymiane swojego Redmi Note 2. Z bolem serca ale to koniecznosc. Wybor telefonow w tym przedziale cenowym jest spory. Od momentu gdy kupowalem swojego chinola powstalo wiele nowych marek dlatego troche male mam rozeznanie co do tych nowych tworow. Przedstawie swoje wymagania co pomoze wybrac kilka propozycji.
Ekran minimum 5,5 cala. FHD. Dobrze gdyby byl chroniony jakas gorilla .
Procesor minimum 8 rdzeni. ( Moj obecny 3 latek ma 10 )
Bateria wprost proporcjonalna do wielkosci ekranu. z doswiadczenia wiem iz do ekranu 5,5 bateria 3000 to zbyt malo dlatego minimum 4000 do tych wymiarow a im wiekszy ekran tym wieksza bateria
Ram minmum 4/32 ale mile widziany model ktory mial bedzie 4/64 ewentualnie 6/32/64. Wszystko powyzej tych parametrow bedzie wypasem
Niezawodnosc. Aby po tygodniu/miesiacu uzytkowania nie zaczal system / telefon swirowac.
Aparaty. Nie celuje w lustrzanki. Wiem rowniez iz nie ma co do konca kierowac sie wielkosciami lecz producentami. Wiem ze co raz czesciej wystepuja aparaty takich producentow jak samsung czy tez sony. Licze na przyzwoite zdjecia jak na telefon za ta cene.
Musi byc dual sim.
Cos wiecej?
Odblokowywanie twarza mile widziane. Moze jeszcze jakies nowinki techniczne o ktorych nie mam pojecia.
Kolor Fajnie jesli bylby dostepny indigo ale czarnym szarym nie bede gardzil.
Bede celowal na promocje w dniu 11.11
Przy swojej wypowiedzi prosibym o jakies argumenty... Czy np Ty czy tez z Twoich znajomych ma taki telefon. Ewentualnie opinie uzytkownikow itd
Pozdrawiam
Ostatnio edytowano 28 paź 2018, o 21:12 przez maki21, łącznie edytowano 1 raz
maki21

Telefon:: sony

Reklama

Re: telefon do 220-250 Euro

Postprzez Rura » 28 paź 2018, o 20:44

Mi Max 3... Można dostać spokojnie w tej cenie.
Rura

Pochwały: 5
Telefon:: Xiaomi
ROM: Global

Postprzez maki21 » 28 paź 2018, o 21:19

Myslalem nad czyms takim

https://pl.aliexpress.com/item/Ulefone- ... effd4861-7

Co prawda budzet troche przykroczony ale na 11.11 moze zlape jakas promke.
Czy warto jest ryzykowac czy jednak patrzec na wiodaca marke jaka jest xiaomi.
W tym podanym modelu glownie mnie przekonuja aparaty oraz bateria.
maki21

Postprzez Flyagaric » 28 paź 2018, o 21:36

Co skłania ludzi, którzy zadowoleni są z produktów Xiaomi, do spoglądania na coś takiego jak Ulefony? Żaden Ulefon dop tej pory nie miał dobrego aparatu!
Kod: Zaznacz cały
[cyt. @ra-vau]nie rób sobie kłopotów kupując leegouleluleleaoukitephony. 
Kup u nas w biedronce, coś w tych pieniądzach (...) a dostaniesz 2lata gwarancji
Flyagaric
VIP

Pochwały: 150
Telefon:: Haier
ROM: Bassrockers

Postprzez Rura » 28 paź 2018, o 23:49

Fakt... Szału nie robią aparaty... Ale żoniny Power3, gdyby nie to, że filmy kręci gorsze, to dużo gorszy od Maxa3 nie jest... Ale jest gorszy...
https://www.gearbest.com/cell-phones/pp ... id=1349303 - i po co kombinujesz? ;-)
Rura

Pochwały: 5
Telefon:: Xiaomi
ROM: Global

Postprzez maki21 » 29 paź 2018, o 17:00

Prosilbym jesszcze o kilka wypowiedzi gdyz na podstawie 2-3 ciezko jest wywnioskowac ze jest to najlepszy wybor a telefonu nie kupuje na 2 mesiace tylko na dluzszy czas.
TLasky napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Czy moglbys mi na pw powiedziec o co chodzi bo nie wiem co zle zrobilem.
Mi Max 3 kurde za duzy jest wg mnie... wiadomo... do wszystkiego idzie sie przyzwyczaic bo pamietam jak ,, przesiadalem sie" z sony xperia arc S na xiaomi RN2. Tez na poczatku roznica w wielkosci byla problematyczna ale po krotkim czasie wszystko sie ogarnelo :)
Ty jako osoba jak widze dosc doswiadczona w tym tematach co bys polecil w tym przedziale cenowym... Ten Mi Max 3 jest oczywiscie do zaakceptowania lecz moze jest cos troche mniejszego o takich samych/zblizonych parametrach?
Co sadzicie o Nokii po powrocie na rynek?

Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

@ TLasky
Czy obsluguje ona dual sim?
Ostatnio edytowano 29 paź 2018, o 21:04 przez maki21, łącznie edytowano 2 razy
maki21

Postprzez TLasky » 29 paź 2018, o 19:49

Ja bym Cię prosił kolego szanowny, żebyś dodał szablon zgodny z regulaminem działu. Możesz go wkleić jako kolejny post w wątku, a ja przeniosę go do pierwszego postu. Na dokonanie tego heroicznego czynu masz 24h, a potem przenoszę cały wątek do krainy wiecznego niebytu.

T.

PS Przy takich pieniądzach nie baw się w UleLeagooEleUmifony, tylko weź coś sprawdzonego, bo Cię stać :-).
"Coś się kończy, coś się zaczyna..."

Martwić się o to ile pali sportowe auto, to jak myśleć czy prostytutka którą grzmocisz Cię kocha :-D
TLasky
VIP

Pochwały: 89
Telefon:: Bez notcha k**wa!
ROM: Nimompojęcia

Postprzez Flyagaric » 30 paź 2018, o 01:27

Przeczytaj post, przypięty w tym dziale, na górze, zawierający regulamin i się dostosuj (szablon).
Kup u nas w biedronce, coś w tych pieniądzach (...) a dostaniesz 2lata gwarancji
Flyagaric
VIP

Postprzez TLasky » 30 paź 2018, o 04:12

Dołożyłbym deko i kupił Honora Play albo Pocoloko- obydwa są dość mocnymi sprzętami z fajnymi bajerami. Lekko na korzyść Honora ze względu na wygląd, NFC i mniejszy garb (notch), tym bardziej że nie wydajesz się hardcore'owym graczem. Swoją drogą zrób ten szablon, bo wątek poleci do kosza :mrgreen:

T.

Co do Nokii to uważam, że ich powrót jest całkiem z głową, ale przy uwzględnieniu że to chinolki są jednak za drogie. HMD Global próbuje wycisnąć kasę na sentymencie do marki, choć jeśli telefony okażą się mało awaryjne, a soft będzie odpowiednio długo aktualizowany, to kto wie...
"Coś się kończy, coś się zaczyna..."

Martwić się o to ile pali sportowe auto, to jak myśleć czy prostytutka którą grzmocisz Cię kocha :-D
TLasky
VIP

Pochwały: 89
Telefon:: Bez notcha k**wa!
ROM: Nimompojęcia

Postprzez maki21 » 30 paź 2018, o 11:05

maki21 napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!
maki21

Postprzez Flyagaric » 30 paź 2018, o 11:36

Śledzę peppera na bieżąco i tym budżecie spokojnie da się już ustrzelić Pocophone. Zdecydowanie uderzałbym w tą stronę.
TLasky już go miał i testowął - nie wiem, czy jeszcze używa, ale pewnie odpowie na ewentualne pytania. Nie wiem po ile chodzą Honory Play, ale to też opcja warta rozważenia.
Flyagaric
VIP

Postprzez maki21 » 30 paź 2018, o 11:51

Super. Dzieki za kierunek w jakim mam podarzac rozgladajac sie za nowym telefonem. W takim razie bardzo zalezaloby mi na opinii @TLasky dotyczacej zdjec a co najwazniejsze baterii. Ile trzyma przy normalnym uzytkowaniu? Mam na mysli rozmowy ( okolo 2 h dziennie), internet okolo godziny dziennie. Moge liczyc na dwa dni bez ladowania czy teraz juz kazdy telefon trzeba podlaczac wieczorem do ladowania. Moze masz jakies zdjecia to by mi duzo pomoglo.
Pozdrawiam
maki21

Następna strona

Powrót do Jaki telefon kupić ?