Telefon do 200 dolarów

pomoc w wyborze chińskiego smartfona przy konkretnych wymaganiach i cenie.
Regulamin działu
Zakładając nowy watek upewnij się, czy taki sam temat nie został już poruszony na forum (w tym celu użyj opcji 'szukaj')
Nowo tworzone wątki: w złych działach/na poruszane wcześniej tematy/z pytaniami na które już wielokrotnie udzielono odpowiedz będą ZAMYKANE / USUWANE

Re: Telefon do 200 dolarów

Postprzez Flyagaric » 22 maja 2018, o 17:27

Nie chodzi o to, że chce się sprzeczać. Właśnie po doświadczeniach z Gionee mam awersję do egzotyki ogólnie (nie tylko tej firmy). Abstrahując zupełnie od mojej niechęci do tego konkretnego brandu, to uważam, że w tym budżecie da się kupić atrakcyjny fon sprawdzonej marki.
Mogłeś też polecić jakieś Ule/Ele, pewnie też mają wymienione zalety, ale akurat tego wypisałeś. Zgaduję, że sam doświadczeń z nim nie masz, więc stąd moja reakcja.
Kod: Zaznacz cały
[cyt. @ra-vau]nie rób sobie kłopotów kupując leegouleluleleaoukitephony. 
Kup u nas w biedronce, coś w tych pieniądzach (...) a dostaniesz 2lata gwarancji
Flyagaric
VIP

Pochwały: 163
Telefon:: Haier
ROM: Bassrockers

Reklama

Postprzez Sargon » 26 maja 2018, o 19:31

Chyba poczekam aż note 5 stanieje. Bo w sumie aż tak mi się nie spieszy. Albo na 6 plusa jak będzie miał ekran fhd+

Z Chińczyków przekonują mnie marki huawei, meizu, xiaomi. Chyba że w razie jakiejś awarii nie będzie problemu z gwarancją.

Telefony leeco mają bardzo dobrą specyfikację, z całym szacunkiem, ale kolor różowy telefonu mnie nie rajcuje(do tego te telefony są słabo dostępne). Albo są dostępne jakieś dziwne opcje wysyłkowe.

Meizu pro 6 plus jest bardzo fajnym telefonem ale jednak cena :!:

I dlaczego telefony na gearbest są średnio 10% droższe niż na ali. Wynika to z czegoś? Jakaś gwarancja czy o co tu chodzi
Sargon

Telefon:: leagoo

Postprzez Flyagaric » 26 maja 2018, o 20:54

Popularny błąd - to co w LeEco nazywa się ''rose gold", to tak naprawdę jest srebrny. Za to srebrny jest platynowy, prawie biały.
Ale poza tym, to dobrze kombinujesz. LeEco są specyficzne i jeśli wcześniej się nie przekonałeś, to możesz mieć z tym problem. Jak masz jakieś preferencje, to trzymaj się ich, bo jakbyś wziął coś spoza kręgu zainteresowania, to w przypadku kiedy coś ci podpadnie, będziesz sobie pluł w brodę. Nie ma po co sobie psuć wrażenia.
Note 5 nie dorasta ogólnie Pro 6 Plusowi do pięt, ale z kolei Note 5 nokautuje Meizu baterią ... Nie ma idealnych wyborów.
Kup u nas w biedronce, coś w tych pieniądzach (...) a dostaniesz 2lata gwarancji
Flyagaric
VIP

Postprzez Sargon » 27 maja 2018, o 12:19

Flyagaric napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Meizu pro 6 plus kosztuje 280 dolarów w takiej wersji kolorystycznej jak ja chcę.

A na note 5 jest większy popyt niż podaż więc cena rośnie
Sargon

Postprzez avatarek » 27 maja 2018, o 13:29

Flyagaric napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

no off ale to bzdura

silver to srebrny i tyle
mialem cool1 i x722 srebrne wiec wiem
AKTYWNY

Pochwały: 9
Telefon:: komórkowy

Postprzez Sargon » 27 maja 2018, o 22:26

Do typów doszły

Honor 7x
ZTE nubia m2, według recenzji telefon lepszy od xiaomi a1/note 4
meizu m6s

z Leeco tylko x651 w czarnej wersji
Ostatnio edytowano 27 maja 2018, o 23:20 przez Sargon, łącznie edytowano 1 raz
Sargon

Postprzez avatarek » 27 maja 2018, o 23:16

avatarek napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

no off ale to bzdura

silver to srebrny i tyle
mialem cool1 i x722 srebrne wiec wiem

żeby nie było, oba telefony miałem tez w wersjach złotych w pozniejszym etapie :)

a rose gold to jest obecnie sprzedawany le max 2 za 133 usd... i jest różowiutki :D
AKTYWNY

Pochwały: 9
Telefon:: komórkowy

Postprzez Flyagaric » 28 maja 2018, o 11:20

avatarek napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

No dobra, faktycznie, nie wiem jak x722, ale mam wciąż w domu Cool1 Rose Gold i ani to złote, ani różowe. Wygląda zwyczajnie jak srebrny. Po dłuższym obracaniu pod światło, można się dopiero doszukać tych odcieni w refleksach. Też wiem co mówię.

Sargon napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Czarne Pro 6 Plus było dostępne w dobrej cenie na banggood jeszcze kiedy umieściłem poprzedniego posta. Przegapiłeś.
Honor 7x to staroć - nic ciekawego.
Nubia M2 - telefon wart uwagi, ale z tym procem, chyba nie wart obecnej ceny. Oryginalne softy są zbugowane, nie wiem jak jakość customów, ale ona ma swój wątek u nas, więc pewnie wszystko tam jest.
X651 - poza czarnym kolorem, to nie jest zbyt atrakcyjny wybór. Byłbyś skazany na ROMy producenta, bo to dość egzotyczny model. Dostęp do customów jest mocno taki sobie.
M6s zbyt nowy, żeby można było coś sensownego powiedzieć.
Flyagaric
VIP

Postprzez zawel » 28 maja 2018, o 11:32

Bo cool1 rzeczywiście te kolory miał jakieś inne, złoty też jest taki dość srebrny :-D. Ale z le maxem 2 to potwierdzam to co pisze @avatarek: różowy jest... mocno różowy...
zawel
VIP

Pochwały: 70
Telefon:: Mi 9 Lite
ROM: xiaomi.eu

Postprzez Flyagaric » 28 maja 2018, o 11:49

Aa to sorry, nie chciałbym nikogo wpakować na taką minę :D Nieuzasadnione uogólnienie.
Flyagaric
VIP

Postprzez basswitek » 28 maja 2018, o 18:18

Cool1 srebrny jest srebrny, tylko przód biały. Złoty był złoty, łącznie z przodem. Nie wiem jak inne Leeco
basswitek
AKTYWNY

Pochwały: 30
Telefon:: Xiaomi mi4c

Postprzez tpawel » 28 maja 2018, o 18:28

Rose gold jest różowy, zwykły gold jest poprostu złoty

Wysłane z Honor 9
tpawel
VIP

Pochwały: 115
Telefon:: Le pro 3