telefon do 1500 zł. ~5", dobry aparat

pomoc w wyborze chińskiego smartfona przy konkretnych wymaganiach i cenie.
Regulamin działu
Zakładając nowy watek upewnij się, czy taki sam temat nie został już poruszony na forum (w tym celu użyj opcji 'szukaj')
Nowo tworzone wątki: w złych działach/na poruszane wcześniej tematy/z pytaniami na które już wielokrotnie udzielono odpowiedz będą ZAMYKANE / USUWANE

Re: telefon do 1500 zł. ~5", dobry aparat

Postprzez Rura » 1 paź 2018, o 11:48

https://m.gearbest.com/cell-phones/pp_1 ... gLtLvD_BwE
Może i większe... Ale koło "bydlaków" toto nawet na podłodze w hipermarkecie nie leżało...
Teraz w sumie opcje są dwie:
- albo chcę jakość i idę na inne ustępstwa
- albo chcę "małe" siołmi...

Nie rozumiem tego tworzenia gabarytu, choć teraz, po wypadku, gdzie z widzeniem problem, to w sumie jestem wdzięczny za tego klamota z którego korzystam... I jakoś nie mam problemu z jego gabarytem... Podobnie jak moja Kobiełka ze swoim Powerem... (i o dziwo nie chciała nic mniejszego... Bo ten "trzyma długo" i "ale mi z nim i na nim wygodnie się pracuje"...), ale to Kobiełka, a one są inne ;-)
Rura
AKTYWNY

Pochwały: 12
Telefon:: Xiaomi
ROM: Global

Reklama

Re: telefon do 1500 zł. ~5", dobry aparat

Postprzez Flyagaric » 1 paź 2018, o 13:38

Niestety, ale temat dotyczy właśnie tych ostatnich maluszków - twoje są o cały 1cm dłuższe, a to sporo. Dla mnie, to już bydlaki, a te nowe po 6.99cala ekranu, to już tablety.
Mix 2s, to 151mm (i to też jest już zanikający format), OP6 - 156mm, Poco - 156mm
vs
S7 - 142mm, P10 - 145mm
LG G6 - 148mm pomiędzy P10, a Mix 2s, już dyskusyjnie.
Gdyby temat dotyczył tylko dobrych aparatów w telefonie, to nie byłoby dyskusji. Dla mnie nieprzekraczalna granica komfortu, to 145mm - tak mam i już. Moja pani też nie ma problemu z większymi fonami - Cool 1 bardzo lubiła - ale ona jednak nosi je w torebce.
Problemem nie jest "tworzenie gabarytu", a to, że poza gabarytem nic więcej się nie pojawia. Ja mam z tym problem, ale producentom taniej i wygodniej jest produkować duże fony, więc narzucają nam swoją wolę. Ci co lubią duże fony mają pełen wybór. Ci co nie mogą się przyzwyczaić, mogą sobie ponarzekać.
Niemniej, ja postanowiłem zagłosować portfelem i nie będę tego trendu wspierał.
Kod: Zaznacz cały
[cyt. @ra-vau]nie rób sobie kłopotów kupując leegouleluleleaoukitephony. 
Kup u nas w biedronce, coś w tych pieniądzach (...) a dostaniesz 2lata gwarancji
Flyagaric
VIP

Pochwały: 163
Telefon:: Haier
ROM: Bassrockers

Poprzednia strona

Powrót do Jaki telefon kupić ?