• Reklama

Telefon do 1500 PLN.

pomoc w wyborze chińskiego smartfona przy konkretnych wymaganiach i cenie.
Regulamin działu
Zakładając nowy watek upewnij się, czy taki sam temat nie został już poruszony na forum (w tym celu użyj opcji 'szukaj')
Nowo tworzone wątki: w złych działach/na poruszane wcześniej tematy/z pytaniami na które już wielokrotnie udzielono odpowiedz będą ZAMYKANE / USUWANE

Telefon do 1500 PLN.

Postprzez dziadziax » 20 sie 2018, o 18:11

Cena (bez VAT): telefon z PL do 1500 pln
Wielkość ekranu/Rozdzielczość: do 5,20''
Ilość RAM/ROM/Procesor: Ne ograniczajmy się he
Dual/Single sim: j/w
Preferowane marki: j/w
Miejsce zakupu(Polska/Chiny): PL
Wymagania (parametry, funkcje):
Opis:

Witajcie.
Nie będę ukrywał, ze siedzę na starym poczciwym SGSie i postanowiłem zmienić owego staruszka, na coś nowszego. Popatrzyłem poczytałem i wpadł mi w oko model Xiaomi MI6 4/64GB. Telefon będzie mi służył do wszystkiego, telefonowanie, smsowanie od czasu do czasu jakaś gierka, internet, a i nawigacja czasami. Chciałbym by telefon wytrzymał mi (jestem ostrożny i uważny he) przez najbliższe 4 lata. Czy mój wybór jest dobry? Oczywiście czekam na propozycje i sugestie, co bym miał czas się zapoznać i porównać modele.

Pozdrawiam ciepło,
Arkadiusz.
dziadziax

Telefon:: sgs

Reklama

Re: Telefon do 1500 PLN.

Postprzez Ironclad » 20 sie 2018, o 19:04

Budżet masz i w tej cenie spokojnie kupisz Mi6 w idealnym stanie a nawet nowy, ale nie skreślał bym innych modeli. W tej cenie możesz kupić OnePlus 5/5T, LG G6 czy HTC U11, którego sam ostatnio kupiłem.

Wysłane z mojego LEX820 przy użyciu Tapatalka
Ironclad
AKTYWNY

Pochwały: 14
Telefon:: Nubia, LeEco

Re: Telefon do 1500 PLN.

Postprzez dziadziax » 20 sie 2018, o 20:38

Witaj i dziękuje za szybką odpowiedz z sugestiami sprzętów. Telefon oczywiście ma być nowy, o czym nie wspomniałem. Przejrzałem na szybko to co zaproponowałeś no i zaczynają się trudne wybory he. HTC U11 wydaje się być całkiem ciekawą alternatywa, mocny konkurent dla Mi6, reszta również spoko, jednak muszę "zagłębić się w porównania i opinie" ;) Czas mam do końca miesiąca, zapoznam się z Twoimi propozycjami może ktoś jeszcze coś dorzuci.
dziadziax

Telefon:: sgs

Powrót do Jaki telefon kupić ?