• Reklama

Telefon do 1300zł

pomoc w wyborze chińskiego smartfona przy konkretnych wymaganiach i cenie.
Regulamin działu
Zakładając nowy watek upewnij się, czy taki sam temat nie został już poruszony na forum (w tym celu użyj opcji 'szukaj')
Nowo tworzone wątki: w złych działach/na poruszane wcześniej tematy/z pytaniami na które już wielokrotnie udzielono odpowiedz będą ZAMYKANE / USUWANE

Re: Telefon do 1300zł

Postprzez droite » 9 gru 2017, o 19:15

dałem przybliżenie z podobnej odległości aby pokazać w jakiej jakości robi zdjęcia wspomniany LeTV x600 w porównaniu do RN2. Gołym okiem widać, po sierści i wąsach które zdjęcie dupy nie urywa. O kolorach nie wspomnę.
Na trawę i gacie patrzeć nie trzeba. RN2 jest tylko przykładem do tego ile znaczą opinie ludzi z internetu przy wyborze telefonu - wskazówka dla autora.
droite

Pochwały: 1
Telefon:: Redmi Note 2

Reklama

Postprzez rutino » 9 gru 2017, o 19:16

droite napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Rozumiem, że posiadasz obydwa zdjęcia w oryginale? Zaaploaduj to zobaczymy :) Myśle i mysle i dalej nie wiem co mają wspolnego foty z RN2 z aktualnymi telefonami do 1300 :P
rutino
AKTYWNY

Pochwały: 28
Telefon:: U11

Postprzez droite » 9 gru 2017, o 19:22

Na każde z tych pytań już odpowiedziałem.
droite

Postprzez rutino » 9 gru 2017, o 19:23

droite napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Nie pokazałeś zdjęć oryginalnych z rn2 i x600 (w ogóle offtop masakryczny)
rutino
AKTYWNY

Postprzez slavo22 » 9 gru 2017, o 19:49

Pomogę. Jako że x600 mam 2 lata i jakość zdjęć mi starcza to udostępniam album gdzie wszystkie zdjęcia robione były telefonem.
https://goo.gl/photos/sNtXUKjcSkU59ZQU9
slavo22
VIP

Pochwały: 60
Telefon:: LeEco x600
ROM: Co chwilę inny

Postprzez rutino » 9 gru 2017, o 19:51

slavo22 napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Chciałbym zobaczyć podobne foty od Pana od Labradora, który uważa, że jego RN2 robi zdjęcia w dzień jak telefony za 1300 zeta :PPPP
rutino
AKTYWNY

Postprzez Ironclad » 9 gru 2017, o 19:54

rutino napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

A kto i gdzie tak napisał, na głowę żeś dzisiaj upadł? Leki nie działają?
Ironclad
AKTYWNY

Pochwały: 11
Telefon:: Nubia, LeEco

Postprzez rutino » 9 gru 2017, o 19:59

Ironclad napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Gdybyś przeczytał temat to byś wiedział kolego o co chodzi :) Jest pula telefonód do 1300 zł które robią ładne zdjęcia, ale jeden kolega uważa to za przepłacanie, bo jego RN2 robi lepsze foty od wszystkiego co ludzkość wymyśliła w kontekście mobi-foto :) Zezłościłeś się na mnie w innym topicu bo wykazałem, że nie masz wiedzy to postanowiłeś się wyżyć w innym :D
rutino
AKTYWNY

Postprzez moth » 9 gru 2017, o 20:07

jaki sens ma porównywanie zdjęć zrobionych w drastycznie różnym oświetleniu? ani tu nie ma co porównywać ostrości bo wiadomo że w idealnym oświetleniu tak jak to po prawej to wszystko będzie ostre, ani kolorów, no to po co to? no jedyne co widać to że ta trawa wyszła fatalnie

Autor postu otrzymał pochwałę
Obrazek
moth
AKTYWNY

Pochwały: 34
Telefon:: xiaomi

Postprzez rutino » 9 gru 2017, o 20:09

no o tym mówię, ziomek wyskoczył ze swoimi zdjęciami z rn2 jak filip z konopii, że są najlepsze na świecie, a przykład z d wzięty, i jeszcze porównania do x600 skoro mówimy o telefonie do 1300 zł :D
rutino
AKTYWNY

Postprzez droite » 9 gru 2017, o 20:47

Ironclad napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Dzięki kolego Ironclad, przywracasz mi wiarę w ludzi, ktoś tu jeszcze czytać ze zrozumieniem umie :)
kolega rutino ma dzisiaj poważne problemy z koncentracja i kulturą, można to zobaczyć w tym wątku https://telchina.pl/porzadki-na-forum-i-sprawy-biezace-t21045-324.html
W żadnym miejscu nie powiedziałem ze RN2 robi lepsze zdjęcia niż te proponowane do ceny 1300zł. Kolejny raz czytanie ze zrozumieniem. Przykład LeTV x600 również nie ja wymyśliłem. Kolejny raz, czytanie. Podważyłem po prostu Wasze informacje które przekazujecie człowiekowi który chce kupic telefon.
Wrzuciłem porównanie szczegółowości zdjęcia umieszczonego na mGSM modelu LeTV x600 z moim prywatnym. Mam do tego prawo, a każdy naocznie widzi które zdjęcie dupy nie urywa i gdzie należy włożyć opowiastki takich ludzi wypowiadających się o aparatach. Udowodniłem ile racji mają w tym co mówią radząc człowiekowi telefon do 1300zł. Zrobienie dobrego zdjęcia jest zależne, od wielu czynników z parkinsonem włącznie. A zdjęcia w nocy zawsze będą gorszej jakości. Pisze to już chyba czwarty raz.

droite

Postprzez Ironclad » 9 gru 2017, o 21:16

Dzięki kolego Ironclad, przywracasz mi wiarę w ludzi, ktoś tu jeszcze czytać ze zrozumieniem umie :)
kolega rutino ma dzisiaj poważne problemy z koncentracja i kulturą, można to zobaczyć w tym wątku https://telchina.pl/porzadki-na-forum-i-sprawy-biezace-t21045-324.html
W żadnym miejscu nie powiedziałem ze RN2 robi lepsze zdjęcia niż te proponowane do ceny 1300zł. Kolejny raz czytanie ze zrozumieniem. Przykład LeTV x600 również nie ja wymyśliłem. Kolejny raz, czytanie. Podważyłem po prostu Wasze informacje które przekazujecie człowiekowi który chce kupic telefon.
Wrzuciłem porównanie szczegółowości zdjęcia umieszczonego na mGSM modelu LeTV x600 z moim prywatnym. Mam do tego prawo, a każdy naocznie widzi które zdjęcie dupy nie urywa i gdzie należy włożyć opowiastki takich ludzi wypowiadających się o aparatach. Udowodniłem ile racji mają w tym co mówią radząc człowiekowi telefon do 1300zł. Zrobienie dobrego zdjęcia jest zależne, od wielu czynników z parkinsonem włącznie. A zdjęcia w nocy zawsze będą gorszej jakości. Pisze to już chyba czwarty raz.
Nie przejmuj się. Ja też się z nim użeram, nic do niego nie mam, ale naprawdę ma irytującą postawę.

Ironclad
AKTYWNY

Pochwały: 11
Telefon:: Nubia, LeEco

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Jaki telefon kupić ?