telefon do 100$

pomoc w wyborze chińskiego smartfona przy konkretnych wymaganiach i cenie.
Regulamin działu
Zakładając nowy watek upewnij się, czy taki sam temat nie został już poruszony na forum (w tym celu użyj opcji 'szukaj')
Nowo tworzone wątki: w złych działach/na poruszane wcześniej tematy/z pytaniami na które już wielokrotnie udzielono odpowiedz będą ZAMYKANE / USUWANE

Re: telefon do 100$

Postprzez TLasky » 12 paź 2018, o 14:15

Rura napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!
Co to za bzdura...[/quote]

Żadna bzdura, koledzy dobrze doradzają, obecnie sam czekam 720h na odblokowanie Mi8 SE :-D.

T.[/quote]Hehe przeczytaj co cytowalem :-) nie chodzilo mi wcale o czas odblokowywania :-)[/quote]

Toteż rozwiń proszę swoją wypowiedź, gdyż zakładam że powodem porady kolegów (by trzymać się z dala od telefonów bez globala) był właśnie czas oczekiwania na odblokowanie możliwości wgrania sensownego softu ;-). Czemu zatem uważasz tę radę za bzdurną? Żeby była jasność- nie mam zamiaru się spierać dla sztuki, ale jeśli jest coś ważnego o czym warto wiedzieć, to chętnie poszerzę swoje horyzonty.

T.
"Coś się kończy, coś się zaczyna..."

Martwić się o to ile pali sportowe auto, to jak myśleć czy prostytutka którą grzmocisz Cię kocha :-D
TLasky
VIP

Pochwały: 89
Telefon:: Bez notcha k**wa!
ROM: Nimompojęcia

Reklama

Re: telefon do 100$

Postprzez koolisty » 16 lis 2018, o 10:57

Kupno telefonu trochę przesunąłem. Wszystkie leree le 3 poznikały z magazynów, liczyłem, że może się pojawią na 11.11 - chociaż w średniej cenie, ale nie spotkałem. Żeby nie przeciągać w nieskończoność trochę przekroczyłem budżet. Zamówiona wczoraj nubia z 17 lite z geekmaxi. Dzisiaj już dostałem informację z DHL - wysyłka niby z DE, ale idzie z magazynu ze Słubic. Cena 128,99 EUR z przesyłką. Do tego befrugal - wpadło 8,55$ za kupno plus 10$ za rejestracje. Telefon o nie najgorszych parametrach. Jednym z głównych powodów, dla którego go wziąłem tą słuchawkę, jest "niby" gwarancja 2-letnia - realizowana w Polsce. Nie wiem jak ona będzie działać w praktyce - mam nadzieje, że nie będę się musiał przekonywać.
Dziękuję wszystkim za pomoc w wyborze.
koolisty

Telefon:: ZTE Nubia 17 lite

Poprzednia strona

Powrót do Jaki telefon kupić ?