• Reklama

Telefon dla dziewczyny ok 700 zł

pomoc w wyborze chińskiego smartfona przy konkretnych wymaganiach i cenie.
Regulamin działu
Zakładając nowy watek upewnij się, czy taki sam temat nie został już poruszony na forum (w tym celu użyj opcji 'szukaj')
Nowo tworzone wątki: w złych działach/na poruszane wcześniej tematy/z pytaniami na które już wielokrotnie udzielono odpowiedz będą ZAMYKANE / USUWANE

Re: Telefon dla dziewczyny ok 700 zł

Postprzez eSbe » 16 lip 2017, o 20:41

@rodez: moja Zona ma cool1. Nie boj nic, Twoja dziewczyna na pewno bedzie zadowolona z cool1. Ja tez zminiam swojego ki4c na cool1.

Wysłane z mojego Mi-4c przy użyciu Tapatalka
eSbe
AKTYWNY

Pochwały: 7
Telefon:: czajna

Reklama

Postprzez Flyagaric » 17 lip 2017, o 16:59

rodez napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Sprawy mają się tak:
- to nie tylko dwa aparaty robią robotę, ale przede wszystkim dobry główny. Aparat robi lepsze zdjęcia od Mi4/4c, a wszystkie Redmi są przez niego zwyczajnie deklasowane. Widać to przede wszystkim w trudnym świetle (wnętrza, zmierch, itd), gdzie Redmi Note polegnie z kretesem, bo robi wtedy naprawdę biedne zdjęcia.
- procek je trochę więcej prądu, ale za to jest sporo wydajniejszy, więc masz coś za coś. Cool1 ma równie pojemną baterię, więc różnica nie będzie łatwa do wychwycenia.
- jakość wykonania też jest widocznie lepsza w Cool 1, więc dla dziewczyny brałbym Coola, bo zwyczajnie jej się spodoba.
Kod: Zaznacz cały
[cyt. @ra-vau]nie rób sobie kłopotów kupując leegouleluleleaoukitephony. 
Kup u nas w biedronce, coś w tych pieniądzach (...) a dostaniesz 2lata gwarancji
Flyagaric
VIP

Pochwały: 116
Telefon:: Haier
ROM: Bassrockers

Postprzez rodez » 19 lip 2017, o 21:31

Przekonaliście mnie, będzie to Cool1 ;) czekam tylko na jakąś ofertę na allegro albo Olx z możliwością fv23 i chociaż roczną gwarancją w Polsce (jeden sprzedawca miał te telefony ale zapomniałem sobie wrzucić do zakładek a teraz nie ma tych aukcji, w opisie była wizytówka do kogoś z chin, kojarzy ktoś coś? :D).
Chyba że macie jakiś sprawdzony i polecany sklep dysponujący tym telefonem i mogący wystawić fakturę, może być trochę ponad 700 ;)

W każdym razie, dzięki wielkie za pomoc i doradzanie w kwestii sprzętu, bardzo mocno to doceniam :)

rodez

Telefon:: Mi4c

Postprzez Herezja » 19 lip 2017, o 21:54

Nie prościej zamówić z Chin z wysyłką kurierską? VAT na pewno naliczony zostanie a gwarancji nie szukałbym na telefony komórkowe z Chin bo w polskim oficjalnym handlu praktycznie nie występują te komórki.
Herezja
VIP

Pochwały: 32
Telefon:: Nomu s10

Postprzez rodez » 20 lip 2017, o 18:06

Ale tutaj możesz cokolwiek załatwić jak coś padnie nie z Twojej winy, zwrot kosztów dostać albo coś, a w Chinach to pewnie nawet szkoda zaczynać dyskusji bo i tak będzie problem :) no i tutaj można odliczyć 23% zawsze ;)

rodez

Telefon:: Mi4c

Postprzez RussianYeti » 21 lip 2017, o 11:29

Kupujac w Polsce masz 2 letnia rekojmie za wady, chyba ze kupujesz na firme to rekojmie mozna wylaczyc (patrz xkom, morele itp.). Gwarancja to dobra wola sprzedawcy, moze byc w niej zawarte niemal wszystko, nawet nie musza jej udzielac. Przy zakupach w Chinach placac paypalem przysluguje 180dni czasu ochronnego. Potem zostaje chargeback w banku o ile placiles karta. Wiec nie do konca pozbawiony jestes ochrony.

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
RussianYeti
AKTYWNY

Pochwały: 17
Telefon:: Xiaomi

Poprzednia strona

Powrót do Jaki telefon kupić ?