• Reklama

Telefon dla dziewczyny do około 800zł

pomoc w wyborze chińskiego smartfona przy konkretnych wymaganiach i cenie.
Regulamin działu
Zakładając nowy watek upewnij się, czy taki sam temat nie został już poruszony na forum (w tym celu użyj opcji 'szukaj')
Nowo tworzone wątki: w złych działach/na poruszane wcześniej tematy/z pytaniami na które już wielokrotnie udzielono odpowiedz będą ZAMYKANE / USUWANE

Telefon dla dziewczyny do około 800zł

Postprzez rysiusek » 1 lis 2018, o 15:32

Cena (bez VAT): 800ZŁ
Wielkość ekranu/Rozdzielczość: około 5,5
Ilość RAM/ROM/Procesor: min. 3GB RAM min.32GB ROM
Dual/Single sim: bez znaczenia
Preferowane marki: brak
Miejsce zakupu(Polska/Chiny): Jeżeli cena będzie znacząco większa w PL lub telefon nie będzie sprzedawany w europie to z Chin.
Wymagania (parametry, funkcje): Dobry aparat, niezły wygląd, nie za duży, telefon ma być dla dziewczyny.

Opis:Cześć, poszukuje telefonu dla dziewczyny tak jak w szablonie. Aktualnie posiada mi4c także przeskok będzie duży pod każdym względem. Najgorzej jeśli chodzi o wielkość telefonu. Głównie zależy jej na lepszym aparacie.

Pozdrawiam :)
rysiusek

Telefon:: Lenovo A820

Reklama

Re: Telefon dla dziewczyny do około 800zł

Postprzez Flyagaric » 2 lis 2018, o 15:04

Trudno (a raczej niemożliwe) będzie w tym budżecie utrafić wyraźnie lepszy aparat. Mi4c jest wciąż dość mocnym fonem i raczej nie poczuje przeskoku na plus, w tej kasie.
Wyraźnie lepiej zacznie być (zarówno aparat, jak i ogólna moc fona), jak dołożysz do ok.1200 i weźmiesz np. Galaxy S7, lub LG G6.
Możesz też spróbować polowania na używane S7 i wtedy zmieścisz się w budżecie.

Autor postu otrzymał pochwałę
Kod: Zaznacz cały
[cyt. @ra-vau]nie rób sobie kłopotów kupując leegouleluleleaoukitephony. 
Kup u nas w biedronce, coś w tych pieniądzach (...) a dostaniesz 2lata gwarancji
Flyagaric
VIP

Pochwały: 150
Telefon:: Haier
ROM: Bassrockers

Postprzez pierwszy » 2 lis 2018, o 18:25

nubia z17 lite z geekmaxi + kupon: 95EFDUCH = 129€ 100% bez vatu, dostawa z DE w kilka dni
pierwszy

Pochwały: 4
Telefon:: aquos s2
ROM: 1_35F

Postprzez rysiusek » 2 lis 2018, o 23:06

Flyagaric napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Może nie aż tak trudno, ale no ciężko. bo np. redmi note 5 nie ma wcale takiego złego aparatu tylko ta wielkość. Zaproponowałem dziewczynie, ale się zastanawia. Ten g6 jest całkiem spoko tylko no za drogi :/ Bardziej wolała by coś nowego.
rysiusek

Postprzez smietana » 3 lis 2018, o 11:55

rysiusek napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Może nie aż tak trudno, ale no ciężko. bo np. redmi note 5 nie ma wcale takiego złego aparatu tylko ta wielkość. Zaproponowałem dziewczynie, ale się zastanawia. Ten g6 jest całkiem spoko tylko no za drogi :/ Bardziej wolała by coś nowego.
Kup Redmi 6/6 Pro lub Redmi S2 na rozmiary ektanow nie patrz teraz bo obecne tel z ekranem 5.5 cala sa mniejsze rozmiaroeo niz te stare. Kupilem Redmi 6 i jest ok.
smietana
AKTYWNY

Pochwały: 20
Telefon:: xiaomi

Postprzez rysiusek » 3 lis 2018, o 12:27

smietana napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Kup Redmi 6/6 Pro lub Redmi S2 na rozmiary ektanow nie patrz teraz bo obecne tel z ekranem 5.5 cala sa mniejsze rozmiaroeo niz te stare. Kupilem Redmi 6 i jest ok.

Wiem że teraz rozmiary 6 calowe to takie 5,5 2 lata temu, tylko chodzi o sam fakt wielkości telefonu. A coś z honorów albo huawei ?
Oglądałem w sklepie huawei p smarta oraz honora 7x ale musiałbym poczytac o nich jakies recenzje. Z tego co czytałem p smart robi kiepskie zdj także odpada.
rysiusek

Postprzez Flyagaric » 3 lis 2018, o 13:11

rysiusek napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Nigdzie nie napisałem, że ma gorszy, ale wyraźnej poprawy też nie będzie. Najbardziej będzie poprawę widać w wideo, dzięki elektronicznej stabilizacji. Mi4c miał wcale niczego sobie aparat, jak na standardy Xiaomi. RN5 ma procek, który chyba wypada słabiej niż ten w Mi4c, więc ogólna responsywność fona, po jakimś czasie może stać się problemem.
Fakt, dziewczyny bardziej kierują się emocjami niż względami praktycznymi w tym wypadku RN5 nie będzie złym wyborem. IMHO, lepszym niż Nubia, a już na pewno lepszym niż Redmi 6/6Pro. Tanie Honory/Huawei nie są niestety atrakcyjne, chyba, że np kupisz na wyprzedaży Honora 8 - niedawno był po 800PLN właśnie. Nie będzie jednak łatwo go ustrzelić.
Używany LG G6 kasuje jednak RN5 w każdym punkcie poza baterią - a jest tych punktów sporo.

Ostatnio edytowano 3 lis 2018, o 16:41 przez Flyagaric, łącznie edytowano 1 raz
Kod: Zaznacz cały
[cyt. @ra-vau]nie rób sobie kłopotów kupując leegouleluleleaoukitephony. 
Kup u nas w biedronce, coś w tych pieniądzach (...) a dostaniesz 2lata gwarancji
Flyagaric
VIP

Pochwały: 150
Telefon:: Haier
ROM: Bassrockers

Postprzez Rura » 3 lis 2018, o 14:04

Jedynym, rozsądnym i sensownym wyjściem, będzie zwiększenie budżetu i Mix2S za te trzy i pół stówy z małym haczykiem...
Dobre zdjęcia, brak problemu z szybkością, ładny i zgrabny... Kobitka by była raczej zdowolona ;-)

Rura

Pochwały: 5
Telefon:: Xiaomi
ROM: Global

Postprzez basswitek » 4 lis 2018, o 23:00

Za kilka dni będę miał u siebie Redmi Note 5,kupuję dla kpgoś z rodziny. Mogę porównać aparat z mi4c. Z tego co widziałem po samplach aparat rn5 robi lepsze fotki w zaciemnieniu, ogólnie jaśniejszy obiektyw ale jakościowo w dzień raczej trochę słabszy od mi4c.
basswitek
AKTYWNY

Pochwały: 18
Telefon:: Xiaomi mi4c

Postprzez sonic » 5 lis 2018, o 09:37

podobno HTC U czy jakoś tak robi niezłe zdjęcia - szwagierka właśnie dlatego go wybrała i był w promce w x-komie za 799 zl
Life style, zarabianie, filmy -> http://marcingorski.pl
sonic
VIP

Pochwały: 17

Postprzez sonic » 5 lis 2018, o 11:14

a odnośnie meizu pro 6 plus obecnie jest w promocji na banggoogu z kodem 11BGP6P kuposz go za 179$
Life style, zarabianie, filmy -> http://marcingorski.pl
sonic
VIP

Pochwały: 17

Postprzez rysiusek » 5 lis 2018, o 13:55

sonic napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Nawet ciekawa opcja, jak wypada u niego aparat ?
Troche ten wygląd nie za ,,nowy" ale słyszałem że ekran bardzo dobry.
rysiusek

Następna strona

Powrót do Jaki telefon kupić ?