• Reklama

Telefon dla dziewczyny do około 800zł

pomoc w wyborze chińskiego smartfona przy konkretnych wymaganiach i cenie.
Regulamin działu
Zakładając nowy watek upewnij się, czy taki sam temat nie został już poruszony na forum (w tym celu użyj opcji 'szukaj')
Nowo tworzone wątki: w złych działach/na poruszane wcześniej tematy/z pytaniami na które już wielokrotnie udzielono odpowiedz będą ZAMYKANE / USUWANE

Re: Telefon dla dziewczyny do około 800zł

Postprzez rysiusek » 5 lis 2018, o 13:57

basswitek napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

To jakbyś mógł to zdaj relacje.
rysiusek

Telefon:: Lenovo A820

Reklama

Postprzez sonic » 5 lis 2018, o 14:04

aparat podobno niezły, zamówiłem zobaczymy :)
Life style, zarabianie, filmy -> http://marcingorski.pl
sonic
VIP

Pochwały: 18

Postprzez Flyagaric » 6 lis 2018, o 13:32

Niezły jak na chińskie standardy, ale taki był już Mi4c. Do poziomu S7, G6, czy tego HTC, to jednak nawet się nie zbliży. Ten HTC też jest świetnym wyborem. Zdecydowana przewaga Redmi, to bateria. Jak skupiamy się na aparacie, to nie ma sensu porównywać Redmi do stawki. Jeśli jednak bateria i ogólna użyteczność, to nadal jest to silny zawodnik.

Autor postu otrzymał pochwałę
Kod: Zaznacz cały
[cyt. @ra-vau]nie rób sobie kłopotów kupując leegouleluleleaoukitephony. 
Kup u nas w biedronce, coś w tych pieniądzach (...) a dostaniesz 2lata gwarancji
Flyagaric
VIP

Pochwały: 154
Telefon:: Haier
ROM: Bassrockers

Postprzez rysiusek » 6 lis 2018, o 17:19

Flyagaric napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Trzeba to przemyśleć, bo ja osobiscie bym poszukał jakieś fajnej G6 w podanej cenie. Ale nie umiem za bardzo przekonać dziewczyny do używanego telefonu.
Może ten HTC byłby dobrym wyborem. Trzeba to na spokojnie przeanalizować :D
rysiusek

Postprzez Flyagaric » 6 lis 2018, o 19:48

Przejrzałem ceny i HTC U Ultra (bo to o nim mowa) nigdy nie zbliżył się do poziomu 800PLN. Był poniżej tysiąca (999) i to chyba tyle.
Poniżej 800PLN był tylko U11 Life, a to zupełnie inny fon niż U Ultra, czy nawet U11. Zdecydowanie, nie wart skupiania na nim uwagi.
Ten U Ultra jest świetny, ale to już inna cena i obecnie nie ma na nie dobrych promo. Jedyne co znalazłem to outlet na bestcena:
https://bestcena.pl/outlet/outlet-htc-u ... aihpbil7s7
Ale skazany jesteś wtedy na rękojmię, bo ponoć na ich gwarancji nie ma co polegać.
Kup u nas w biedronce, coś w tych pieniądzach (...) a dostaniesz 2lata gwarancji
Flyagaric
VIP

Postprzez tpawel » 6 lis 2018, o 20:20

U ultra w tej cenie jest bardzo fajny, ale wymiary ma fatalne. Do tego brak Jacka,o ile w przypadku leeco czy Xiaomi kupisz przejściówkę na Ali za dolara i już o tyle na HTC one nie działają. W tych przejściówkach jest jakiś przetwornik audio. Przerabiałem temat,miałem chęć na u11, ale wtedy koszt przejściówki to ok 100zl ( nie wiem jak jest teraz) a na leeco zmęczyłem 4 w pół roku.

Wysłane z mojego Redmi Note 5 przy użyciu Tapatalka
tpawel
VIP

Pochwały: 109
Telefon:: Le pro 3
ROM: Lineage OS

Postprzez rysiusek » 6 lis 2018, o 20:58

Myślałem że chodzi o HTC U Play (ale ten widze że jest słabiutki), ale ten HTC u Ultra niby fajny ale nie podoba mi sie w ogóle te wcięcie czy jakby to tam nazwać.Jeszcze jak piszesz ze taka droga przejściówka to totalnie odpada. Musze poszukać czegoś innego.
rysiusek

Postprzez rodan77 » 6 lis 2018, o 21:53

Może Xiaomi Mi5s ? Kompaktowy jak na dzisiejsze standardy, aparat powinien dać radę zastąpić Mi4c.

A któraś z tych nowych Nokii ?Chwalą się optyką Zeiss'a, daje to jakiś efekt czy to tylko marketing?
rodan77
VIP

Pochwały: 77
Telefon:: Z17 LITE

Postprzez rysiusek » 6 lis 2018, o 22:07

rodan77 napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Chyba lepiej cos noweszego.
rysiusek

Postprzez Flyagaric » 7 lis 2018, o 22:14

Nowe Nokie chwalą się optyką Zeissa, a aparaty nawet się nie zbliżają poziomem do Lumii. Mają fajną 7Plus, ale też nie błyszczy aparatem.
Nie ma fona bez wad, w tym budżecie. Nie jestem przekonany czy Xiaomi M5s będzie nowy - to już mogą być jakieś refurby. W sumie, też nie jest to zła opcja, ale w porównaniu z Mi5, to z jakiegoś powodu zabrali Mi5s OiS.
Flyagaric
VIP

Postprzez rysiusek » 10 lis 2018, o 11:53

A co powiecie na temat Asusa Zenfone 3 Zoom ?
https://www.pepper.pl/promocje/asus-zen ... d-comments
Podobno cechuje się bardzo dobrym aparatem, według opinii. No i cena w polsce za model "S" kosztuje okolo 1500 zł.
rysiusek

Postprzez Flyagaric » 10 lis 2018, o 14:46

Z tego co pamiętam, to lepszy aparat miał Zenfone 3 bez dopisku 'Zoom' w nazwie. Na ile dobry jest ten, to pojęcia nie mam.
Flyagaric
VIP

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Jaki telefon kupić ?