• Reklama

Telefon 5,5-6" dual sim do 250$

pomoc w wyborze chińskiego smartfona przy konkretnych wymaganiach i cenie.
Regulamin działu
Zakładając nowy watek upewnij się, czy taki sam temat nie został już poruszony na forum (w tym celu użyj opcji 'szukaj')
Nowo tworzone wątki: w złych działach/na poruszane wcześniej tematy/z pytaniami na które już wielokrotnie udzielono odpowiedz będą ZAMYKANE / USUWANE

Telefon 5,5-6" dual sim do 250$

Postprzez snajp » 2 maja 2016, o 10:05

Cena (bez VAT):250$
Wielkość ekranu/Rozdzielczość:5,5-6"
Ilość RAM/ROM/Procesor:min. 2/16, preferowane więcej
Dual/Single sim:obowiązkowo dual
Preferowane marki:bez znaczenia
Miejsce zakupu(Polska/Chiny):obojętne
Wymagania (parametry, funkcje):dual sim, bezproblemowy gps
Opis:
Czas na rozejrzenie się za nowym telefonem. Z racji tego że dużo korzystam z neta, nawet w domu, to ekran nie może być mniejszy jak 5,5". Nie gram w gry, więc nie musi być jakiś wypasiony procek. Telefon używany do dzwonienia, przeglądania neta (email, youtube, www), automapa, endomondo. Koniecznie dual sim, slot na kartę miło gdyby był, ale jak będzie miał te standardowe 16gb to myślę że styknie, zdjęć mało robię, poza tym większość trzymam w chmurze. A apki które używam spokojnie zamknął się w 16gb.
Jestem już prawie zdecydowany na Xiaomi Mi Note 3/16, jestem przekonany do tej marki oraz miui na którym siedzę obecnie. Ale może znajdzie się jakaś ciekawsza alternatywa?
snajp
AKTYWNY

Pochwały: 24

Reklama

Re: Telefon 5,5-6" dual sim do 250$

Postprzez igor_x » 3 maja 2016, o 13:03

Zte axon elite.
Na forum jest już trochę informacji o tym modelu.
Sprzedam Xiaomi mi5 3/32 biały-900zł + kw
Info: PW
igor_x
AKTYWNY

Pochwały: 7

Powrót do Jaki telefon kupić ?