• Reklama

Tel. za ok 1000 zł

pomoc w wyborze chińskiego smartfona przy konkretnych wymaganiach i cenie.
Regulamin działu
Zakładając nowy watek upewnij się, czy taki sam temat nie został już poruszony na forum (w tym celu użyj opcji 'szukaj')
Nowo tworzone wątki: w złych działach/na poruszane wcześniej tematy/z pytaniami na które już wielokrotnie udzielono odpowiedz będą ZAMYKANE / USUWANE

Tel. za ok 1000 zł

Postprzez Coolt » 9 sty 2018, o 00:44

Cena : do 1000 zł
Wielkość ekranu/Rozdzielczość:5,5" ew 5.7 max
Ilość RAM/ROM/Procesor: Ram min 4GB, proc Snap
Dual/Single sim: -
Preferowane marki: Xiaomi, Zte, LeeTv
Miejsce zakupu(Polska/Chiny): PL
Wymagania (parametry, funkcje): -
Opis:
Witam, poszukuje telefonu za ową kwotę co w temacie. Poczytawszy odrazy zacząłem swe poszukiwania na marce xiaomi i chińczyki podobnych(nie kręcą mnie przepłacane "znaczki"). Na razie jestem przy modelu note 4 "pro" 4/64. Wszystko pięknie fajnie, najbardziej jestem za baterią, lecz tutaj kuleje aparat...dalej biorę pod uwagę MI A1 gdzie trochę lepiej wypada aparat, lecz słabiej bateria. Kwestia też czystego antka jak i nakładki MIUI 8+ (przesiadam się z leciwego p8 lite :)) tutaj są różne też opinie co do możliwości itp. (sam też nie będę się bał modować, czy zmieniać romy). Także parę spostrzeżeń co do tego mile widziane. Na koniec wpadł mi w oko jeszcze takie nieznane mi cudo jak LEECO LE2 MAX X820 6GB/64GB. Tutaj najgorzej jest z gwarancją (o którą najbardziej się obawiam) oraz softem (który ponoć nie jest problematyczny do wymiany).
Co dla mnie jest ważne to funkcjonalność>kwestia awaryjności(jej braku)>bateria>aparat (ekran nie większy niż 5.5 [no chyba że skuszę się na te lemax])itd. Głównie telefon mi ma robić za.... telefon, czatowanie/smsowanie/social media, przeglądanie stron, muzyka,oglądanie filmów, robienie zdjęć/filmów i na końcu od czasu do czasu w coś pograć czy pobawić się w aplikacjach. Celuje aby potrzymał te kolejne 2-3 lata na dobrym poziomie. Tutaj mam nadzieje że ktoś się znajdzie co miał styczność z owymi modelami i romami i opowie po trochu. Jestem też otwarty na inne modele w tych przedziałach, potwierdzone jakimiś ciekawymi argumentami. Z faktu , że muszę rozłożyć to trochę na raty, opcje są też tylko z allegro i tutaj wrzucam linki od tych 3 przeze mnie podanych tel.

http://allegro.pl/xiaomi-redmi-note-4-p ... 14329.html note 4 pro
http://allegro.pl/xiaomi-mi-a1-4gb-64gb ... 15834.html mi a1
http://allegro.pl/leeco-le2-max-x820-6g ... 21617.html le2 max

Pozdrawiam
Coolt

Telefon:: szajsung

Reklama

Re: Tel. za ok 1000 zł

Postprzez Ironclad » 9 sty 2018, o 01:45

Ciężko coś doradzić, dla mnie to drogo, jak za takie telefony. Nie wiem czy doradzać zakupu na alledrogo od jakiegoś Janusza biznesu, przezcież możesz te telefony kupić taniej. Z drugiej strony, jeśli koniecznie z Polski z gwarancją to wydaje mi się, że Mi A1. Takiego samego Le Max 2 6/64 to ja kupiłem miesiąc temu za 700 zł w banggood. Wiadomo, zależy ci na gwarancji w Polsce a 1000 zł piechotą nie chodzi. W tym przedziale cenowym wybór jest spory, prócz tego co wymieniłeś możesz przyjrzeć się Motoroli Z Play, Honor 6X, Asus Zenfon 3, Huawei P10 Lite.

Wysłane z mojego NX595J przy użyciu Tapatalka
Ironclad
AKTYWNY

Pochwały: 11
Telefon:: Nubia, LeEco

Postprzez tpawel » 9 sty 2018, o 08:43

Za tysiaka to kupi honora 7x a jak dobrze poszuka to mate 10lite, ale to sredniaki. Za te pieniądze wolalbym chyba jakiegos emerytowanego fkagowca wlasnie

Wysłane z Le Pro 3
tpawel
VIP

Pochwały: 98
Telefon:: Le pro 3
ROM: Lineage OS

Postprzez AnimalPL » 9 sty 2018, o 10:26

axon 7;]
AnimalPL
AKTYWNY

Pochwały: 23
Telefon:: nokia

Postprzez Coolt » 9 sty 2018, o 19:37

Ironclad napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

No właśnie wolałbym, aby jakaś ta gwarancja była, nie widzi mi się odsyłanie tel. na miesiące, aby tam pierdółka została naprawiona.
motorola z play - zaciekawiło mnie, jak z tym amoledem, za bardzo nie miałem styczności w swej karierze z tymi ekranami i z ips bardzo mi dobrze do tej pory.
Honor to jak już 7x albo dopłacić trochę i 8 (5.2' a prawie 6' od 7x wole te pierwsze) ? oprócz aparatów mało różnicy od podanych chińczyków, i z tymi kirntorami różnie też bywa z tego co tak poczytałem. Przyznam że elegancko wyglądają te honory.

tpawel napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Używki, raczej dziękuje loteria większa niż z chińczykami raczej. p10 lite < honor 8 z tego co tak se przeglądam.

AnimalPL napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Trochę poza budżetem, widzę słaba dostępność w Polsce, jakieś więcej info o nim i porównanie do tego co ja przedstawiłem, abym choć trochę mógł brać pod uwagę. ;].
Coolt

Telefon:: szajsung

Powrót do Jaki telefon kupić ?