TCL 3S M3G - w kontaktach chińskie Yellow Pages

Alcatel, TCL , Pomoc techniczna, Awarie, usterki.

TCL 3S M3G - w kontaktach chińskie Yellow Pages

Postprzez Chomeini » 22 lis 2015, o 13:48

Panowie i Panie - jak w tytule pojawiły się Yellow Pages w kontaktach i jak się tego można pozbyć ? Próbowałem przeszukać zawartość fona, ale nigdzie nie natrafiłem na coś co mogłoby być związane z tym czymś, po otwarciu tych że Yellow Pages niema możliwości edycji ani tym bardziej usuwania - tak jak to jest możliwe w normalnych kontaktach. Przy okazji szukam sprawdzonego sposobu na ROOT, jest sporo chińskich śmieci do usunięcia, bez tego nie da rady. Proszę o pomysły.
Chomeini

Telefon:: Zopo Speed 7 Plus

Reklama

Re: TCL 3S M3G - w kontaktach chińskie Yellow Pages

Postprzez s_poon » 25 lis 2015, o 23:46

tcl-meme-da-3s-5-2gbram-snapdragon-615-lte-t18792.html?hilit=tcl
tutaj znajdziesz rozwiązanie, sam potrzebowałem i koledzy pomogli skutecznie - a tak na szybko to szukaj KingRoota

Autor postu otrzymał pochwałę
s_poon

Pochwały: 3
Telefon:: Honor 10

Postprzez Chomeini » 26 lis 2015, o 22:13

Pojawił się problem softu, Yellow Pages to teraz drobnostka. Tak sobie nieszczęśliwie zaktualizowałem LEWA 3.1 do 3.2 że zostałem na angielskim (no problem) i chińskim z całą zawartością i mnogością śmieci oraz brakiem możliwości założenia konta itd ..... Potrzebuję sprawdzonego i stabilnego softu dla tego fona z j. polskim ale dającego się wgrać szybko i prosto. Nie jestem mocno otrzaskany w tym temacie, więc sami rozumiecie mój ból. Jeżeli ktoś ma dobry pomysł to będę bardzo wdzięczny - od trzech dni kombinuję z v3.1 multilingue z 4PDA ale nie idzie. Proszę o jakikolwiek pomysł w tej kwestii :-)
Chomeini

Postprzez Chomeini » 27 lis 2015, o 21:53

Problem rozwiązany, wgrany CM12.1 Android 5.1.1 multilang от 2015.06.23 dzięki uprzejmości Kol. s_poon. Temat do zamkniecia :-)
Chomeini

Powrót do Pomoc techniczna