TCL 3S M3G - problem po upgrade do v3.2

Dyskusje o telefonach Meizu do telefonów Alcatel i TCL

TCL 3S M3G - problem po upgrade do v3.2

Postprzez Chomeini » 25 lis 2015, o 18:47

Po kilku dniach używania tytułowego fona, na UPDATER dostałem powiadomienie o możliwej aktualizacji z której skorzystałem, ale że wywalało błąd podczas instalacji wgrałem tę aktualizację przez OTA (ściągniętą z Needrom - jakoby oficjalny ROM) no i zostałem z Angielskim i Chińskim. Z tym pierwszym nie byłoby problemu gdyby nie te wszystkie chińskie śmieci, no i brak kont itd, itp. Na rosyjskim forum 4PDA, chłopaki podesłali mi pierwotną wersję 3.1 multilingue ale jest ona w wersji RAR a wszystkie próby przepakowania na ZIP a nawet "chamska" podmiana nazwy z RAR na ZIP przy instalacji kończyła się przerwaniem jej. Do weryfikacji jest OK, a potem zaczyna się :
E:footer is wrong
E:signature veryfication failed
Instalation abordet
Może są jakieś sposoby, o których nie wiem lub jeszcze nie doszedłem jak ten plik przerobić na właściwy ZIP - proszę o pomysły.
A może ktoś ma sprawdzoną wersję tego softu 3.1 lub 3.2 z językiem polskim i mógłby się podzielić. Proszę o pomoc i jakieś sugestie.
Chomeini

Telefon:: Zopo Speed 7 Plus

Reklama

Re: TCL 3S M3G - problem po upgrade do v3.2

Postprzez Chomeini » 27 lis 2015, o 21:52

Problem rozwiązany, wgrany CM12.1 Android 5.1.1 multilang от 2015.06.23 dzięki uprzejmości Kol. s_poon. Temat do zamkniecia :-)
Chomeini

Postprzez kriswolf » 11 gru 2015, o 22:17

I jak teraz działa, ma polskie menu ? Jak sprawuje się dual sim? Skąd można pobrać to CM
kriswolf

Telefon:: Allview X2 Soul
ROM: 4.4.2

Postprzez Chomeini » 12 gru 2015, o 13:29

Na dwa tygodnie używki CM 12.1 - nie mam żadnych zastrzeżeń, telefon stabilny, bez zacinek i resetów, bardzo fajnie spolszczony - o niebo lepiej niż oryginalny LEWA 3.1. Nie używam drugiego portu SIM - więc nie mogę się wypowiedzieć, natomiast jeśli chodzi o pierwszy, wszytko jest jak najbardziej w porządku - LTE hula, połączenia czyste w obie strony (nikt mi nie marudził że mnie słabo słychać - gdzieś takie opinie wyczytałem, ale to nie dotyczy mojego przypadku), GPS bardzo ładnie łapie FIX-a - podsumowując, nie zdarzyła się jeszcze żadna wpadka ze strony oprogramowania czy sprzętu, oby tak dalej :-)
Soft pobrałem z rosyjskiego forum 4PDA ( http://4pda.ru/forum/lofiversion/index. ... 4-260.html ), o tym symbulu "cm_q39-ota-4d729406a4" i pod auspicjami kol. s_poon udało mi się go bezboleśnie wgrać. Tam też znajdziesz TWRP oraz paczkę GAPPS, która jest niezbędna do zainstalowania apek Googla - konta itp.
Chomeini

Postprzez askier » 1 lip 2016, o 11:04

Cześć,

Czy mógłby ktoś mnie pokierować jak zmienić rom w tym telefonie?

Wysłane z mojego Nokia 3310 przy użyciu Tapatalka
askier

Pochwały: 1

Postprzez askier » 4 lip 2016, o 08:30

Nieaktualne

Wysłane z mojego M3G przy użyciu Tapatalka
askier

Pochwały: 1

Powrót do Dyskusje o telefonach Meizu