• Reklama

Tanie myszki.. za grosze - warto?

Aliexpress , co warto kupić w Chinach, co się opłaca, co ma dobrą jakość i niską cenę? Najlepsze znaleziska, kupony, cebule, promocje. Recenzje zakupów z aliexpress, unboxingi paczek z Chin.
Wszystkie chińskie sklepy.

Re: Tanie myszki.. za grosze - warto?

Postprzez fake4r » 26 sty 2017, o 22:20

@kaol czy coś ciekawego to nie wiem, ale na jd ponad rok temu za te centy kupiłem dwie myszki memteq. Nie miałem potrzeby ich używać, ale kilka dni w temu w mojej microsoftu która służyła dzielnie chyba już z 5 lat, zepsuł się scroll. Więc wyciągnąłem tę myszkę i w sumie muszę stwierdzić że jest niezła, jak ktoś nie potrzebuje do gier oczywiście. Ale za te grosze to warto jak najbardziej. Dokładnie taka:
Obrazek
fake4r
VIP

Pochwały: 204
Telefon:: Redmi 3

Reklama

Postprzez marx » 27 sty 2017, o 18:09

dodawajcie linki jak możecie, łatwiej szybko porównać
marx
Administrator

Pochwały: 230
Telefon:: Dual sim

Postprzez Boomszakalaka » 27 sty 2017, o 20:06

Boomszakalaka
AKTYWNY

Pochwały: 15

Postprzez qwerty01 » 10 mar 2017, o 19:36

Ile czasu trzyma bateria w tym havicie oraz w tym Rapoo?
qwerty01

Telefon:: E72

Postprzez Gravis » 15 maja 2017, o 23:11

Myślicie, że taka mysz jest warta swojej ceny?

http://www.gearbest.com/mouse/pp_367928.html

Mój szczur coś wariuje. Mam klawiature motospeed i zastanawiam się nad dokupieniem myszy.
Xiaomi Mi6 > Xiaomi Mi5 Prime > Vernee Thor > Xiaomi Mi4c Prime > ZTE Nubia Z7 Mini > Jiayu G4S > Xiaomi RedRice > Lenovo A820 > ZTE Blade
Gravis
VIP

Pochwały: 31
Telefon:: Xiaomi Mi6
ROM: Xiaomi.eu

Postprzez Boomszakalaka » 5 lip 2017, o 18:38

Boomszakalaka napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Opinia po kilku miesiącach używania.

Śmiało można brać. Na dwóch bateryjkach AAA śmiga już parę miesięcy i nie woła o zmianę.

Po podłączeniu muszę przyznać że na początku moja dłoń musiała się jakiś czas przyzwyczaić, uważam jednak że mycha jest fajnie wyprofilowana, bardzo wygodna. Mały i serdeczny palec leżą naturalnie, dużo miejsca na kciuk. Same przyciski lewy i prawy są długie, gumowane, nie wytarły się w najmniejszym stopniu jak na razie. Klik wyczuwalny, głośny o czym należy wspomnieć. Kółko i przyciski dodatkowe na plus. Myszka jest raczej mała, jak ktoś ma duże łapy to lepiej szukać czegoś innego, reszta będzie zadowolona z chwytu.

W tym momencie można ją dostać za ~14$, myślę że jest tej ceny warta. Sam jestem zadowolony z zakupu, mogę polecić.

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka
Boomszakalaka
AKTYWNY

Pochwały: 15

Postprzez Alyaa » 5 lip 2017, o 19:13

Aktualnie mam z ali chyba 8 myszek (najdroższe jakieś 16zł-18zł czyli 4,5$) - z tego 2 bezprzewodowe (za niecałe 6zł sztuka). Te bezprzewodowe są używane stale na PC i na tablecie. Stojąca na laptopie, taka gamingowa przewodowa za jakieś 16zł na moim pc. Bez porównania z tymi tanimi z marketów u nas (często działały max 1 miech). Z doświadczenia jak gamingowa to polecam jednak przewodową - najlepiej taka z odważnikami do regulacji wagi. Na ali da się spokojnie kupić dużo taniej niż u nas. W porównaniu do sklepów komputerowych (nie sieciówek) to za 1/2 ceny (sieciówek unikam, bo często myszki, klawiatury szybko się psują).

Nie wiem czy ja mam szczęście, ale działają dużo lepiej niż te nasze (też z Chin). U mnie myszki i klawiatury to jednak są mocno wykorzystywane. Teraz się tanimi klawiaturami z ali muszę rozejrzeć (aby mieć jakąs w zapasie - kupiłam na razie silikonową, którą można zalewać).
Ostatnio edytowano 5 lip 2017, o 19:16 przez Alyaa, łącznie edytowano 1 raz
Alyaa

Pochwały: 6
Telefon:: Oukitel K6000 PRO

Postprzez qwerty01 » 5 lip 2017, o 19:14

Mam 2 myszki Tecknet. Można kupować.
qwerty01

Postprzez morfeusz » 23 wrz 2017, o 10:32

qwerty01 napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Na YT ogólnie są polecane, na ali same pozytywne komentarze. Jakie masz modele, jak się sprawują i ile trzymają na baterii? Zastanawiam się jaki model kupić. Najbardziej skłaniam się na model Alpha M006, choć może standardowy M002? Mysz do standardowego użytku bez gier.
https://pl.aliexpress.com/item/TeckNet- ... 4d7f51a2c3
morfeusz

Pochwały: 7
Telefon:: Samsung GT 15800

Postprzez qwerty01 » 23 wrz 2017, o 13:36

Mam taką: https://www.aliexpress.com/item/TeckNet ... 24331.html
Działa od marca na baterii i nie mruga, że słaba bateria.

Drugą jaką mam to: https://www.aliexpress.com/item/TeckNet ... 78851.html
Te miejsca przy kciuku i 2 górne przyciski nie świecą się. Ta o dziwo jest gorsza - po paru miesiącach scroll nie działa dobrze (przewijam w dół, a czasami "odbija w górę". Takiego czegoś przy pierwszej myszce nie mam.
Jeżeli chodzi o sensory to są bardzo dobre.
qwerty01

Postprzez morfeusz » 23 wrz 2017, o 14:00

Przed kupnem tych myszek miałeś jakieś rozeznanie czy kupowałeś w ciemno? Chodzi mi o to, dlaczego kupiłeś właśnie te modele a nie inne.
morfeusz

Pochwały: 7
Telefon:: Samsung GT 15800

Postprzez qwerty01 » 23 wrz 2017, o 16:01

Kupowałem w ciemno. Tą drugą myszkę rozebrałem i scroll był czysty (nie tak jak na filmikach, że zabity włosami). Psiknąłem sprężonym powietrzem, dałem 2 krople oleju i na razie działa dobrze (nie ma tego skakanie scrollem).
qwerty01

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do AliExpress - znaleziska, promocje, opinie i dyskusje co warto kupić